Архив резултати
ДЛП мъже, свободен стил (4-5.02.2017 г., гр. София)
- Неделя, 05 Февруари 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||||
кат. 57 кг | ||||||||||
1 | Мехмед Фераим | 93 | "НСА-Академик" | София | кат. 61 кг | |||||
2 | Микяй Наим | 97 | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Владимир Дубов | 88 | "Славия-2009" | София | |
3 | Иван Замфиров | 94 | "Руен" | Руен | 2 | Делчо Нейчев | 99 | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Мехмед Рамадан | 98 | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Никола Стоянов | 99 | "Левски" | София | |
5 | Сердал Али | 99 | "Левски" | София | 3 | Стоян Цонев | 88 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Генади Маринов | 98 | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Деан Ангелов | 95 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
7 | Дилян Димитров | 98 | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Найден Иванов | 91 | "Тракиец" | Пловдив | |
8 | Хюсеин Бекир | 98 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Милен Колев | 81 | "Царевец-Етър-93" | ЦЕ-ВТ | |
9 | Байрам Шабан | 96 | "Крепост" | Стремци | 8 | Александър Димитров | 95 | "Левски" | София | |
10 | Панайот Димитров | 99 | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Сертан Хюсеинов | 97 | "НСА-Академик" | София | |
11 | Петър Владимиров | 87 | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 10 | Петко Петков | 98 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Емин Еминоглу | 97 | "Асеновец" | Асеновград | ||||||
кат. 65 кг | 12 | Крум Чучуров | 90 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
1 | Бойчо Бойчев | 92 | "НСА-Академик" | София | ||||||
2 | Дмитрий Маленков | 86 | "Руен" | Руен | кат. 70 кг | |||||
3 | Въльо Стойков | 96 | "Загорец" | Нова Загора | 1 | Николай Куртев | 85 | "Руен" | Руен | |
3 | Владимир Готишан | 86 | "Руен" | Руен | 2 | Джемал Али | 98 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Максим Иванов | 98 | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Мирослав Христов | 95 | "НСА-Академик" | София | |
5 | Веселин Петров | 98 | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Кемал Софта | 92 | "НСА-Академик" | София | |
7 | Мишел Михайлов | 92 | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Ангел Чолаков | 98 | "Асеновец" | Асеновград | |
8 | Айтин Реджеб | 99 | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Николай Киряков | 93 | "Руен" | Руен | |
9 | Станислав Денчев | 80 | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Иван Бойчев | 95 | "Продан Гарджев" | Бургас | |
10 | Димитър Стоянов | 85 | "НСА-Академик" | София | 8 | Илиян Миревски | 97 | "НСА-Академик" | София | |
11 | Исмаил Реджеп | 87 | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Юсуф Халил | 96 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Йоан Стоянов | 95 | "Продан Гарджев" | Бургас | 10 | Стоян Илиев | 96 | "НСА-Академик" | София | |
13 | Теоман Ибрахим | 98 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Панайот Николов | 98 | "Бургас" | Бургас | |
14 | Ерман Ибрахим | 97 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Стойчо Мануров | 92 | "Илия Павлов" | В.Търново | |
15 | Мирослав Алдинов | 96 | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Тургай Февзи | 99 | "Левски" | София | |
16 | Тодор Димов | 98 | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 14 | Мартин Диалчев | 98 | "Беласица" | Петрич | |
17 | Ахмед Ахмед | 98 | "Черноморски сокол" | Варна | 15 | Щерьо Георгиев | 99 | "Беласица" | Петрич | |
18 | Ахмед Тахир | 94 | "Продан Гарджев" | Бургас | 16 | Ангел Илиев | 95 | "Дан Колов" | Севлиево | |
19 | Кемран Назифов | 95 | "Борба" | Шумен | 17 | Северин Антонов | 81 | "Дунав" | Сливо поле | |
20 | Симеон Панайтов | 99 | СК Борба и самбо | Ямбол | 18 | Алишан Курбанов | 91 | "Дан Колов" | Севлиево | |
21 | Даниел Бочуков | 96 | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Нихат Хасан | 95 | "Продан Гарджев" | Бургас | |
20 | Никола Пенов | 96 | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||||
кат. 74 кг | 21 | Шенол Мехмедов | 98 | "Кубадън" | Лозница | |||||
1 | Светослав Димитров | 92 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 22 | Денислав Стилиянов | 96 | "Тракиец" | Пловдив | |
2 | Енгин Исмаил | 95 | "НСА-Академик" | София | ||||||
3 | Михаил Георгиев | 96 | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 86 кг | |||||
3 | Сабри Сабриев | 95 | "НСА-Академик" | София | 1 | Георги Средков | 86 | "Руен" | Руен | |
5 | Джан Бекир | 98 | "Крепост" | Стремци | 2 | Мирослав Гешев | 84 | "Руен" | Руен | |
5 | Иван Деливерски | 85 | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Богомил Бонев | 97 | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Дургут Тасим | 99 | "Берое" | Стара Загора | 3 | Милан Благоев | 90 | "Руен" | Руен | |
8 | Христо Христов | 85 | "Руен" | Руен | 5 | Хасан Молла | 92 | "НСА-Академик" | София | |
9 | Мирослав Иванов | 97 | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Йордан Кунгалов | 95 | "НСА-Академик" | София | |
10 | Георги Русев | 95 | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Павел Иванов | 98 | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Хюсеин Ахмед | 94 | "НСА-Академик" | София | 8 | Георги Димитров | 96 | "НСА-Академик" | София | |
12 | Симеон Симеонов | 99 | "Черноморски сокол" | Варна | 9 | Иван Сидеров | 99 | "Левски" | София | |
13 | Исмет Кьоров | 98 | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Феим Мустафов | 99 | "Кубадън" | Лозница | |
14 | Пресиян Михов | 96 | "НСА-Академик" | София | 11 | Летиф Мехмед | 97 | "Продан Гарджев" | Бургас | |
15 | Ибиш Салим | 94 | "Езерче" | Езерче | 12 | Петър Саваков | 96 | "НСА-Академик" | София | |
16 | Христо Методиев | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София | 13 | Ангел Шопов | 99 | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Мохамед-Йосеф Бакър | 95 | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Хасан Дуралиев | 94 | "НСА-Академик" | София | |
18 | Николай Ганчев | 91 | "НСА-Академик" | София | 15 | Изет Гавазов | 99 | "Локомотив" | Пловдив | |
19 | Недко Николов | 92 | "Продан Гарджев" | Бургас | 16 | Юмер Юмер | 89 | "Руен" | Руен | |
20 | Жоро Желязков | 99 | "Берое" | Стара Загора | 17 | Георги Арабаджиев | 98 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
21 | Стойчо Саръстов | 88 | "Продан Гарджев" | Бургас | 18 | Виктор Стойков | 95 | "Армеец-ЦСКА" | София | |
22 | Пламен Киров | 86 | "Юнак-Локомотив" | Русе | 19 | Душан Каменов | 98 | "Левски" | София | |
23 | Христо Илиев | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София | 20 | Християн Тодоров | 99 | "Левски" | София | |
24 | Октай Хасан | 99 | "Армеец-ЦСКА" | София | 21 | Антон Иванов | 99 | "Бургас" | Бургас | |
25 | Славчо Фучеджиев | 78 | "Продан Гарджев" | Бургас | 22 | Александър Илиев | 97 | "Асеновец" | Асеновград | |
23 | Константин Иванов | 88 | "Дан Колов" | Севлиево | ||||||
кат. 97 кг | 24 | Борислав Добрев | 99 | "Славия-2009" | София | |||||
1 | Светослав Люцканов | 87 | "Добруджански юнак" | Добрич | 25 | Трифон Петров | 98 | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Драгомир Стойчев | 83 | "Добруджански юнак" | Добрич | 26 | Венелин Кочков | 91 | "Загорец" | Нова Загора | |
3 | Николай Димитров | 91 | "Стефан Караджа" | Елхово | 27 | Ангел Русев | 98 | "Тракиец" | Пловдив | |
3 | Калоян Колев | 92 | "НСА-Академик" | София | 28 | Радослав Качулков | 98 | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Кръстин Бояджиев | 86 | "Локомотив" | Пловдив | 29 | Стефан Хицов | 90 | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Адел Бакър | 98 | АСК "Сливен" | Сливен | 30 | Христо Струмин | 89 | "Славия-2009" | София | |
7 | Ирен Юруков | 93 | "НСА-Академик" | София | 31 | Мирослав Андреев | 98 | "Дан Колов" | Севлиево | |
8 | Момчил Колев | 96 | "Дан Колов" | Севлиево | 32 | Бисер Чиликов | 95 | "Дунав" | Сливо поле | |
9 | Димитър Караиванов | 96 | "НСА-Академик" | София | 33 | Петър Богданов | 85 | "Продан Гарджев" | Бургас | |
10 | Мари-Вани Славчев | 98 | "Левски" | София | 34 | Димитър Владимиров | 98 | "Черноморски сокол" | Варна | |
11 | Драгомир Димов | 97 | "НСА-Академик" | София | 35 | Мариян Ганев | 96 | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Илиян Златков | 84 | "Митекс" | Благоевград | 36 | Адинан Хасан | 96 | "Борба" | Шумен | |
13 | Борислав Савов | 96 | "Дан Колов" | Севлиево | ||||||
14 | Мерт Емин | 96 | "НСА-Академик" | София | кат. 125 кг | |||||
15 | Джейхан Ебазер | 95 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Мариян Тодоров | 94 | "Бургас" | Бургас | |
16 | Дмитрий Чакуста | 97 | "Руен" | Руен | 2 | Иван Благоев | 88 | "Митекс" | Благоевград | |
17 | Никола Балазов | 92 | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Марчо Марков | 68 | "Херкулес" | Ямбол | |
18 | Илиян Стефанов | 81 | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Георги Ванчев | 95 | "Ангел войвода" | Хасково | |
19 | Мехмед Мехмед | 98 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Паскал Караников | 78 | "Стефан Караджа" | Елхово | |
20 | Румен Алдинов | 91 | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Нергюн Джинали | 96 | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
21 | Джошкун Меджит | 97 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Атанас Дончев | 91 | "Дан Колов" | Севлиево | |
22 | Николай Колев | 85 | "Славия-2009" | София | 8 | Али Пашов | 91 | "Езерче" | Езерче | |
23 | Николай Митев | 99 | "Берое" | Стара Загора | 9 | Васил Желев | 61 | "Дан Колов" | Севлиево | |
32 | Николай Николов | 93 | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Симеон Маринов | 88 | "Тракиец" | Пловдив | |
24-29 | Танер Ридванов | 97 | "Борба" | Шумен | 11 | Калоян Петров | 98 | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
24-29 | Ахмед Ахмед | 86 | "Кубадън" | Лозница | 12 | Росен Митев | 94 | "Херкулес" | Ямбол | |
24-29 | Атанас Атанасов | 81 | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Константин Костов | 99 | АСК "Сливен" | Сливен | |
24-29 | Денис Георгиев | 97 | "Славия-2009" | София | 14-15 | Сали Бейтула | 96 | "Борба" | Шумен | |
24-29 | Велян Иванов | 88 | "Дан Колов" | Севлиево | 14-15 | Никола Корчев | 98 | "НСА-Академик" | София | |
30-32 | Хаят Джемал | 97 | "Добруджански юнак" | Силистра | 16 | Камен Атанасов | 99 | "Димитровград" | Димитровград | |
30-32 | Цветелин Кирилов | 96 | "Дан Колов" | Севлиево | 17 | Али Али | 99 | "Кубадън" | Лозница | |
30-32 | Айредин Пехливанов | 92 | "Дан Колов" | Севлиево | 18 | Калин Костадинов | 96 | "Продан Гарджев" | Бургас | |
19 | Радомир Атанасов | 96 | "Загорец" | Нова Загора | ||||||
Най-техничен състезател - Владимир Дубов, кат. 61 кг, СК Борба "Славия-2009", София | ||||||||||
Най-резултатен състезател - Светослав Димитров, кат. 74 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | ||||||||||
Гл. съдия: Милен Марков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |