Архив резултати
ДЛОШ кадети, свободен стил (8-9.06.2017, гр. Горна Оряховица)
- Събота, 10 Юни 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 50 кг | |||||||
1 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | |
3 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||||
кат. 46 кг | 3 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
1 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | |
2 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 5 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | |
3 | Виктор Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Хюсеин Ереджеп | "Айтос" | Айтос | 9 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Шенол Мъръслиев | "Левски" | София | 10 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Еркан Салиев | "Каолин-2000" | Глоджево | 11 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | |
кат. 54 кг | кат. 58 кг | |||||||
1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | ИП-ВТ | |
3 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | |
3 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Лазар Дончев | "Би Риал" | Сандански | 5 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
7 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | |
8 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
9 | Васил Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол | 9 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | 10 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Адем Адем | "Кубадън" | Лозница | 11 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново | |
12 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Хакан Уланов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
14 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 14 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
16 | Симеон Христов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 16 | Слав Славов | "Берое" | Стара Загора | |
17 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 63 кг | 17 | Теодор Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Павлин Ничев | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 21 | Атанас Толумов | "Тракиец" | Пловдив | |
3 | Сечкин Юмер | "Борба" | Шумен | |||||
5 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 69 кг | ||||
5 | Райчо Иванов | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Мерт Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
7 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
8 | Мустафа Салим | "Руен" | Руен | 3 | Диян Величков | "Продан Гарджев" | Бургас | |
9 | Венцислав Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново | |
10 | Велислав Маринов | "Руен" | Руен | 5 | Георги Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
12 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Христо Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
13 | Кристиян Панайотов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | |
14 | Мехмед Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
15 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Ивайло Проданов | "Продан Гарджев" | Бургас | 11 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница | |
17 | Христо Стоянов | "Херкулес" | Ямбол | 12 | Георги Генчев | "Гладиатор" | Овощник | |
18 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Максим Христов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
19 | Исмет Делимустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Ерол Сандов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
20 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Стойчо Юлиянов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
21 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Окан Февзиев | "Борба" | Шумен | |
21 | Георги Кръстев | "Продан Гарджев" | Бургас | 17 | Танжу Юсеинов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
21 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Беркан Кямил | "Борба" | Шумен | |
24 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | 18 | Виктор Николов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
25 | Асен Чакъров | "Продан Гарджев" | Бургас | 18 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | |
25 | Джем Данаилов | "Каолин-2000" | Глоджево | 18 | Йоан Георгиев | "Илия Павлов" | В.Търново | |
27 | Светослав Делев | "Левски" | София | |||||
28 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | кат. 85 кг | ||||
28 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | |
28 | Иван Селимски | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | |
28 | Бальо Стоянов | "Бургас" | Бургас | 3 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
кат. 76 кг | 5 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци | 8 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Мехмед Акалиев | "Езерче" | Езерче | |
5 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Мустафа Мозак | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас | |
7 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Илия Марков | "Би Риал" | Сандански | |||||
9 | Васил Радулов | "Руен" | Руен | кат. 100 кг | ||||
10 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен | |
11 | Мусти Пиргов | "Левски" | София | 2 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Денис Крумов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
13 | Васко Ганин | "Гладиатор" | Овощник | 3 | Стоян Йорданов | "Бургас" | Бургас | |
14 | Суат Вели | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Тодор Парашкевов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
15 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Динко Иванов | "Бургас" | Бургас | |
16 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Съби Парашкевов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
17 | Антон Паралов | "Тракиец" | Пловдив | 8 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
18 | Михаил Янев | "Продан Гарджев" | Бургас | 9 | Иван Кьосев | "Левски" | София | |
19 | Страхил Юриев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||||
20 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | кат. +100 кг | ||||
21 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница | |
21 | Калин Железов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 2 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак-96" | Добрич | |
23 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Джан Басри | "Борба" | Шумен | |
24 | Георги Велев | "Левски" | София | 3 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък | |
24 | Денис Момчилов | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Алпай Фаиков | "Каолин-2000" | Глоджево | |
26 | Денис Шеинов | "Би Риал" | Сандански | 5 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | |
27 | Митьо Митев | "Каолин-2000" | Глоджево | 7 | Мехмед Мехмед | "Айтос" | Айтос | |
28 | Серкан Ешреф | "Каолин-2000" | Глоджево | 8 | Иво Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
29 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | |||||||
1 | "Димитровград" | Димитровхрад | 66 | |||||
2 | АСК "Сливен" | Сливен | 48 | |||||
3 | "Черноморец-св. Борба" | Бургас | 38 | |||||
Най-резултатен състезател - Боби Ников, кат. 76 кг, "Димитровград", Димитровград | ||||||||
Най-техничен състезател - Димитър Ангелов, кат. 58, "Черноморец-св. Борба", Бургас | ||||||||
Гл.съдия: М. Марков /п/ | Гл.съдия: Хр. Стойнев /п/ |