Архив резултати
МТ "Динко Петров", Стара Загора
- Събота, 22 Април 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КЛАСИЧЕСКА БОРБА | |||||||
МОМЧЕТА | |||||||
кат. 47 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Рафет Рашид | "Берое" | Стара Загора |
2 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Виктор Христов | "Левски" | София | 3 | Борис Гьоровски | "Септември" | София |
3 | Vladimir | Greece | 3 | Калоян Иванов | "Левски" | София | |
5 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
5 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Синан Ахмед | "Бургас" | Бургас | 7 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 8 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
9 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Радослав Димитров | "Левски" | София |
10 | Габриел Йолов | "Септември" | София | 10 | Митко Митков | "Левски" | София |
11 | Самуил Стойнев | "Славия" | София | 11 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора |
12 | Ивайло Иванов | "Бургас" | Бургас | ||||
13 | Андриян Данчев | "Левски" | София | кат. 73 кг | |||
14 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 1 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора |
15 | Nikola Katanic | Serbia | 2 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | |
3 | Иво Стоянов | "Славия" | София | ||||
3 | Рашко Каменаров | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | ||||
5 | Иван Иванов | "Левски" | София | ||||
7 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
8 | Иван Манов | "Левски" | София | ||||
9 | Георги Жеков | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
КАДЕТИ | |||||||
кат. 58 кг | кат. 63 кг | ||||||
1 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Петър Горняшки | "Септември" | София |
2 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Filip Frgic | Serbia | SRB |
3 | David Novic | Serbia | 3 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
3 | Генади Севдалинов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Георги Антонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 5 | Христо Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Виктор Георгиев | "Левски" | София |
8 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Мариян Тодоров | "Левски" | София |
9 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора |
10 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | 10 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 11 | Юсню Юсню | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
12 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | ||||
кат. 69 кг | 13 | Станислав Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | |||
1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | David Marton | Serbia | |
2 | Nikitas | Greece | |||||
3 | Борислав Колев | "Димитровград" | Димитровград | кат. 85 кг | |||
3 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Nikola Bikitski | Serbia | SRB |
5 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Иван Дорянов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора |
7 | Радослав Русев | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Никола Ганчев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
9 | Йордан Велков | "Левски" | София | 6 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора |
10 | Салех Аббас | "Берое" | Стара Загора | ||||
11 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив | кат. +100 кг | |||
1 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 100 кг | 2 | Радостин Колев | "Славия" | София | |||
1 | Венелин Веселинов | "Рилски споритст" | Самоков | 3 | Николай Чотов | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 4 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Камен Петров | "Берое" | Стара Загора | ||||
4 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора | ||||
5 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
Най-добър чуждестранен състезател - Nikola Bikitski, cat. 85 kg, Serbia | |||||||
Най-техничен състезател - Рафет Рашид, кат. 53 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Димитър Илиев, кат. 69 кг, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кн | |||||||
Приз "Динко Петров" - Красимир Златев, кат. 73 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Главен съдия: Димо Христов | Главен секретар: /п/ Али Пъръшмолла |