Архив резултати
ДЛП кадети, класически стил (26-27.01.2017, Бургас)
- Петък, 27 Януари 2017
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Даниел Праматаров | "Иван Илиев" | София | 1 | Денис Демирев | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен |
3 | Кирчо Т. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Антонино Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
4 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Стойчо Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен |
6 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | ||||
кат. 50 кг | |||||||
1 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | кат. 54 кг | |||
2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен |
3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 2 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Йордан Неджат | "Левски" | София | 3 | Кирчо А. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево |
6 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
5 | Теодор Вишев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 58 кг | 7 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||
1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 8 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | 9 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас |
3 | Георги Антонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Димитър Гечев | "Левски" | София |
3 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София | 11 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Юлиян Данаилов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 13 | Цветан Гечев | "Левски" | София |
7 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 14 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Иван Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 15 | Мартин Пеев | "Левски" | София |
9 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Тихомир Канавоев | "Витяз-Панев" | Варна |
10 | Илиан Илиев | "Левски" | София | 17 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен |
11 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 18 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | 19-20 | Яни Съзанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица | 19-20 | Радослав Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
14 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | ||||
15 | Християн Александров | "Тича" | Д.чифлик | кат. 69 кг | |||
16-17 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Спас Говедаров | "Левски" | София |
16-17 | Петър Вълчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Даниел Димитров | "Тича" | Д.чифлик | 3 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца |
3 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 63 кг | 5 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 5 | Марко Алексиев | "Левски" | София |
2 | Иван Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 7 | Валери Алексиев | "Тетевен" | Тетевен |
3 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 8 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Петър Горняшки | "Септември" | София | 9 | Радослав Русев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 10 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен |
5 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Русан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Николай Маринов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен | 13 | Йордан Велков | "Левски" | София |
9 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 14 | Давид Кочев | "Левски" | София |
10 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | 15 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Галин Иванов | "Спартак-2014" | Варна |
12 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | 17 | Салех Аббас | "Берое" | Стара Загора |
13-14 | Иван Лилов | "Левски" | Карлово | 18 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13-14 | Юсню Юсню | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 19 | Сибо Стайков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
15 | Станислав Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 20 | Емил Станойн | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Деян Митев | "Изобор" | Плевен | 22 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | ||||
19 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | кат. 85 кг | |||
20 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Калоян Павлов | "Левски" | София |
21-28 | Мирослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 2 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София |
21-28 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 3 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков |
21-28 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч |
21-28 | Стоян Колев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Иван Стоянов | "Левски" | Карлово |
21-28 | Марк Петков | "Слава" | Монтана | 5 | Иван Доранов | "Рилски спортист" | Самоков |
21-28 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора |
21-28 | Йордан Митков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
21-28 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 100 кг | |||
29-30 | Самуел Панделиев | "Чернморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Игнат Миленов | "Тетевен" | Тетевен |
29-30 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 76 кг | 3 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Драгомир Петров | "Витяз-Панев" | Варна |
2 | Бахри Емин | "Септември" | София | 5 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Кристиян Стоев | "Бургас" | Бургас | 7 | Иван Игнатов | "Левски" | София |
3 | Денис Стойков | "Левски" | София | 8 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас |
5 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | 9 | Николай Чотов | "Стоян Николов" | Златица |
5 | Антонио Нешев | "Септември" | София | 10 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора |
7 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив | ||||
9 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | кат. +100 кг | |||
10 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 1 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен |
11 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник |
12 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | 3 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана |
13 | Кирил Тодоров | "Бургас" | Бургас | 3 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора |
14 | Йордан Данчев | "Изобор" | Плевен | 5 | Бойко Йовичин | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив | 6 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна |
16 | Сашо Данаилов | "Тича" | Д.чифлик | ||||
Най-резултатен състезател - Борислав Василев, кат. 76 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
Най-техничен състезател - Никълъс Сулев, кат. 63 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Гл.съдия: Н.Кирезиев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |