Архив резултати
МТ "Злати Динев Ройдев" (11-13.03.2016, Гълъбово)
- Четвъртък, 17 Март 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Besir Alili | Liria | Macedonia | 1 | Димитър Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол |
3 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Muhamed Feruki | Liria | Macedonia |
3 | Виктор Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Дмитрий Дмитриев | Zaria | Ukraina |
5 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 5 | Василий Якимов | Moldova | |
6 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Илия Тулба | Moldova | |
7 | Иван Терзи | Kamenka | Ukraina | ||||
кат. 38 кг | 8 | Гюлхан Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||
1 | Рухан Расим | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
2 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | кат. 42 кг | |||
3 | Иван Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Никола Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Стоян Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 2 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Фьодор Недевски | Kamenka | Ukraina | 3 | Вадим Додон | Moldova | MDA |
5 | Sinan Kaya | "Alico" | TUR | 3 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Георгий Казанджи | Kamenka | Ukraina | 5 | Muhamed Kizmaz | Alico | Turkey |
8 | Михаил Михайлов | Moldova | 5 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Валентин Гървалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Omer Feruki | Liria | Macedonia | 9 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Александър Георгиев | "Асеновец" | Асеновград | 11 | Йозджан Мехмедов | "Агросем" | Острово |
12 | Никола Викторов | "Етър-Виктори" | В.Търново | ||||
кат.47 кг | 13 | Шенол Мърсалиев | "Левски" | Левски | |||
1 | Виктор Ташогло | Kamenka | Ukraina | 14 | Сали Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Георгиос Куюмтсидис | Greece | 15 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Дилян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 16 | Георги Стаменов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 17 | Алдин Фалджъ | "Продан Гарджев" | Бургас |
5 | Йордан Касабов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 18 | Наймджан Мехмед | "Кърджали" | Кърджали |
5 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора | 19 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора |
7 | Батухан Къратлъ | "Олимпиец" | Търговище | 20 | Станислав Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол |
8 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
9 | Самет Иляс | Liria | Macedonia | кат. 53 кг | |||
10 | Виталий Драгнев | Moldova | 1 | Божидар Динчев | "Енергетик" | Гълъбово | |
11 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Игор Бакладжански | "Левски" | София | 3 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив |
13 | Енис Мустафа | "Кърджали" | Кърджали | 3 | Аргирис Григориян | Greece | |
14 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Алейдин Каранфилов | "Кубадън" | Лозница |
15 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | 5 | Виктор Михов | СК Борба и самбо | Ямбол |
16 | Валентин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
17 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново |
18 | Сюлейман Кабаклиев | "Продан Гарджев" | Бургас | 9 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
19 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
20 | Николай Стефанов | "Етър-Аякс" | В.Търново | 11 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Божидар Христов | "Любимец-2015" | Любимец | 12 | Ertan Xhaferi | Liria | Macedonia |
22 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Ертуран Ремзи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
23 | Велин Недялков | "Илия Павлов" | В.Търново | 14 | Алекс Щерев | "Левски" | София |
24 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
25 | Георги Жизгов | "Енергетик" | Гълъбово | 16 | Димитрис Георгиадис | Greece | |
26 | Рейхан Исмаил | "Кърджали" | Кърджали | 17 | Георгий Калачов | Moldova | |
27 | Максим Сары | Moldova | 18 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
28 | Иван Стамов | "Берое" | Стара Загора | 19 | Христо Траев | "Асеновец" | Асеновград |
29 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | 20 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица |
30 | Михаил Карасени | Moldova | 21 | Георги Славков | "Славия-2009" | София | |
31 | Игор Златов | Zaria | Ukraina | 22 | Серкан Хюсеинов | СК Борба и самбо | Ямбол |
32 | Метин Камбуров | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Николай Карапетров | "Никола Станчев" | Созопол |
33 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница |
25 | Ilgin Cetin | Alico | Turkey | ||||
кат. 59 кг | 26 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Стилян Илиев | "Енергетик" | Гълъбово | 27 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
2 | Adem Asani | Liria | Macedonia | 28 | Денис Рамаданов | "Асеновец" | Асеновград |
3 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
3 | Мерт Славов | "Ангел войвода" | Хасково | кат. 66 кг | |||
5 | Теодоси Златев | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Страхил Юриев | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Диян Великов | "Продан Гарджев" | Бургас |
7 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Виктор Тропанец | Ukraina | |
8 | Георгий Есир | Moldova | 3 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | |
9 | Васил Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Илия Беженар | Moldova | |
10 | Кристиян Панайотов | "Христо Ставрев" | Свиленград | 5 | Хараламбос Афтофоридис | Greece | |
11 | Давид Йорданов | "Етър-Аякс" | В.Търново | 7 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница |
12 | Денис Желев | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Юмер Селятин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
13 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Кристиян Янков | "Ангел войвода" | Хасково | 10 | Мусти Пиргов | "Левски" | София |
15 | Светослав Делев | "Левски" | София | 11 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
16 | Георги Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Murat Yigitoglu | Alico | Turkey |
17 | Nikolas Charalambos | Cyprus | 13 | Максим Христов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
18 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 14 | Айхан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
19 | Иван Селимски | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Димитър Богданов | "Продан Гарджев" | Созопол |
20 | Теодор Мартинов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 16 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив |
21 | Генади Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | 17 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен |
22 | Chira Charalambos | Cyprus | 18 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
23 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 85 кг | |||||||
1 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-93" | Силистра | кат. 73 кг | |||
2 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово | 3 | Магриот Маринов | "Продан Гарджев" | Созопол |
5 | Мустафа Мозак | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 3 | Сергин Юсеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
5 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Борис Дечков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Гиви Блиадзе | Greece | GRE | 5 | Мики Стамболиев | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Диян Павлов | "Любимец-2015" | Любимец | 7 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Георги Велев | "Левски" | София | 8 | Мелих Мехмед | "Кърджали" | Кърджали |
10 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Мехмед Джамбаз | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
Най-техничен състезател - Божидар Динчев, СК Борба "Енергетик", гр. Гълъбово, кат. 53 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Емануил Минчев, СК Борба "Берое", гр. Стара Загора, кат. 73 кг | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Besir Alili, Македония, кат. 32 кг | |||||||
Приз Купа "Злати Динев Ройдев" - Рухан Расим, СК Борба "Енергетик", гр. Гълъбово, кат. 38 кг | |||||||
Най-добър съдия - Музаффер Хамид | |||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл. съдия: Светлен Генчев |