Архив резултати
ДЛП, кадетки (16-17.01.2016 г. - гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 17 Януари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | |||||||
1 | Петя Делчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Мерал Зиберова | "Левски" | София | |
2 | Пламена Бунарова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Димитринка Сергеева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Милена Ангелова | "Бургас" | Бургас | 3 | Виктория Божикова | "Ботев-93" | Враца | |
4 | Даниела Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 43 кг | 5 | Илияна Тодорова | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
1 | Сияна Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
2 | Силвия Митева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | кат. 46 кг | ||||
3 | Иванка Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец | |
2 | Светлана Караянева | АСК Сливен | Сливен | |||||
кат. 49 кг | 3 | Биляна Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
1 | Раймял Зиберова | "Левски" | София | 3 | Саша Слишкова | "Бобошево" | Бобошево | |
2 | Даяна Янчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Десислава Асенова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
3 | Цветелина Петрова | "Етър-Виктори-2001" | Велико Търново | 5 | Теодора Милева | "Бургас" | Бургас | |
3 | Бетина Колева | "Берое" | Стара Загора | 7 | Гюляй Билял | "Шампиони" | Самуил | |
5 | Мария Христова | АСК Сливен | Сливен | 8 | Синем Мехмедова | "Дунав" | Сливо поле | |
5 | Недка Георгиева | "Стефан Караджа" | Елхово | 9 | Александра Съртлийска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
кат. 56 кг | кат. 52 кг | |||||||
1 | Сезен Белберова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Весела Бръмчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
2 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Бойка Иванова | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Хава Мехмедалиева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
4 | Симона Дончева | "Локомотив" | Горна Оряховица | 3 | Радост Танева | "Загорец" | Нова Загора" | |
5 | Слин Сезгин | "Кубадън" | Лозница | 5 | Мариела Ценкова | "Бургас" | Бургас | |
5 | Пламена Пенева | "Изобор" | Плевен | |||||
кат. 60 кг | 7 | Добрина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Юлияна Иванова | "Берое" | Стара Загора | 8 | Десислава Крумова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Марияна Маринчова | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 9 | Валентина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Деница Калчева | АСК Сливен | Сливен | 10 | Симона Виноградова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Руска Максимова | "Борба и самбо" | Ямбол | 11 | Айджан Ибрям | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Александра Кирилова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Виктория Христова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Ирина Павлова | "Ботев-93" | Враца | 13 | Павлина Иванова | "Берое" | Стара Загора | |
7 | Росица Георгиева | "Славия-2009" | София | |||||
кат. 70 кг | ||||||||
кат. 65 кг | 1 | Дониана Петрова | АСК Сливен | Сливен | ||||
1 | Сийка Иванова | "Левски" | София | 2 | Мартина Соргова | "Левски" | София | |
2 | Ева Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Христина Йотковска | "Изобор" | Плевен | |
3 | Мартина Керчева | "Бургас" | Бургас | 3 | Радина Аднанова | "Левски" | София | |
4 | Йоана Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Дебора Анастасова | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Диана Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
7 | Цветина Славова | "Дан Колов" | Елена | |||||
Най-технична състезателка - Весела Бръмчева, кат. 52 кг, "Ангел Войвода" Хасково | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Мариела Желязкова, кат. 46 кг, "Странджа-2001" Средец | ||||||||
Гл. секретар: Х.Харалампиев | Гл. съдия: И.Ламбов |