Архив резултати
ДЛП по свободна борба –жени (9-10.01.2016 г. - гр. София)
- Неделя, 10 Януари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 48 кг | кат. 53 кг | |||||||
1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | 1 | Елица Янкова | "Левски" | София | |
2 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 2 | Елена Якимчук | "НСА-Академик" | София | |
3 | Ивона Горова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Кристина Велева | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Еми Атанасова | "Левски" | София | 3 | Биляна Дудова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Димитрина Танева | "Загорец" | Нова Загора | 5 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | |
5 | Диляна Спасова | "Бургас" | Бургас | 5 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | |
7 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Мария Джурова | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
9 | Веселка Тенева | "Берое" | Стара Загора | |||||
10 | Адриана Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
11 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 55 кг | ||||
12-14 | Грета Колева | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
12-14 | Цветелина Райкова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София | |
12-14 | Глория Коева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Борислава Генова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
3 | Галя Иванова | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 60 кг | 5 | Емилия Бакрачева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
1 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | 5 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София | |
3 | Вероника Стайкова | "НСА-Академик" | София | 8 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | |
3 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Здравка Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Кристина Лазарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Юлджан Алиева | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
7 | Полин Митова | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 58 кг | ||||||||
кат. 69 кг | 1 | Мими Христова | "Левски" | София | ||||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | София Георгиева | "Левски" | София | 3 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен | 4 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Габриела Гигова | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Александра Накова | "НСА-Академик" | София | |
5 | Ива Георгиева | "Загорец" | Нова Загора | |||||
5 | Милена Филибонова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 75 кг | ||||
7 | Карина Василева | "Бургас" | Бургас | 1 | Елис Манолова | "НСА-Академик" | София | |
2 | Офелия Туджарова | "Славия-2009" | София | |||||
кат. 63 кг | 3 | Изел Мемедова | "Кубадън" | Лозница | ||||
1 | Елина Васева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора | |
2 | Джанан Манолова | "НСА-Академик" | София | 5 | Мария-Магдалена Ангелова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
3 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Габриела Пейчева | "Левски" | София | |
4 | Христина Стоянова | "Херкулес" | Ямбол | 7 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |
Най-технична състезателка - Елица Янкова, кат. 53, "Левски" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Миглена Селишка, кат. 48, "Левски" София | ||||||||
Гл.съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |