Класиране от турнира за купата на община Завет
- Понеделник, 23 Ноември 2015
ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ | |||
24 кг | |||
1 | Руфат Руфат | "Агросем" | Острово |
2 | Николай Георгиев | "Кубадън"1 | Лозница |
3 | Хасан Севгин | "Агросем" | Острово |
30 кг | |||
1 | Хамди Октай | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
2 | Семих Каракаш | "Агросем" | Острово |
3 | Айкан Халидов | "Агросем" | Острово |
3 | Емре Елманов | "Агросем" | Острово |
ДЕЦА | |||
30 кг | |||
1 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Салих Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово |
3 | Диян Ангелов | "Продан Гарджев" | Бургас |
32 кг | |||
1 | Димитър Чолаков | "Продан Гарджев" | Бургас |
2 | Самир Самет | Дулово | |
3 | Алпер Сейлядинов | "Агросем" | Острово |
35 кг | |||
1 | Гьокдениз Салимов | "Кубадън" | Лозница |
2 | Мелих Бюлент | СК Борба | Шумен |
3 | Емрин Еджевит | "Шампиони" | Самуил |
3 | Сергей Сергеев | "Кубадън" | Лозница |
38 кг | |||
1 | Йозджан Билгинов | "Агросем" | Острово |
2 | Нерин Ремзиев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Нури Адилов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Валентин Гървалов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
42 кг | |||
1 | Алпай Руждиев | СК Борба | Шумен |
2 | Тихомир Пламенов | "Агросем" | Острово |
3 | Серкан Ибрахимов | "Езерче" | Езерче |
3 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
47 кг | |||
1 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Сурай Реджеб | "Агросем" | Острово |
3 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
53 кг | |||
1 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Алейдин Карамфилов | "Агросем" | Острово |
3 | Айхан Ахмед | "Шампиони" | Самуил |
3 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас |
59 кг | |||
1 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Серхат Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Илми Ахмед | "Агросем" | Острово |
66 кг | |||
1 | Динчер Шефкедов | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Али Севгин | "Езерче" | Езерче |
3 | Аркан Ердинч | "Агросем" | Острово |
3 | Стефан Шонев | "Продан Гарджев" | Бургас |
73 кг | |||
1 | Лютфи Сафет | "Агросем" | Острово |
+73 кг | |||
1 | Осман Реджеб | "Агросем" | Острово |
2 | Толга Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Зелкиф Хайредин | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
МОМЧЕТА | |||
32 кг | |||
1 | Ерай Алиосманов | "Агросем" | Острово |
2 | Салим Мердин | "Агросем" | Острово |
3 | Джан Рамадан | СК Борба | Шумен |
35 кг | |||
1 | Йосиф Иванов | "Шампиони" | Самуил |
2 | Айджан Зейнал | "Кубадън" | Лозница |
3 | Ивайло Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас |
38 кг | |||
1 | Сали Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Алпер Ахмед | "Шампиони" | Самуил |
3 | Шабан Вели | "Спартак" | Цар Калоян |
42 кг | |||
1 | Гюнайдън Андреев | Дулово | |
2 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Дениз Ариф | "Каолин-2000" | Глоджево |
47 кг | |||
1 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово |
2 | Ердинч Таукчу | "Езерче" | Езерче |
3 | Мехмед Сали | "Кубадън" | Лозница |
3 | Нурхан Рангелов | "Агросем" | Острово |
53 кг | |||
1 | Айдън Нихат | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Еркан Недат | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Хасан Мехмедов | "Агросем" | Острово |
3 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
59 кг | |||
1 | Ешреф Станчев | Дулово | |
2 | Мехмед Бюлент | СК Борба | Шумен |
3 | Шенер Ариф | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
3 | Исмет Кямил | "Спартак" | Цар Калоян |
66 кг | |||
1 | Деян Великов | "Продан Гарджев" | Бургас |
2 | Ахмед Идаетов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Ибрям Касин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Айхан Али | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
73 кг | |||
1 | Ферудун Ферудун | Дулово | |
2 | Реджеб Юксел | "Агросем" | Острово |
3 | Енай Решадов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Мерт Хюсеинов | СК Борба | Шумен |
85 кг | |||
1 | Мехмед Билял | "Агросем" | Острово |
2 | Мустафа Мозак | Дулово | |
3 | Мустафа Мустафа | Дулово | |
3 | Сонер Мустафа | Дулово | |
+85 кг | |||
1 | Хасан Ремзи | "Агросем" | Острово |
2 | Али Салиев | "Кубадън" | Лозница |
3 | Емин Мустафа | СК Борба | Шумен |
Комплексно отборно: | |||
1 | "Агросем" - Острово | ||
2 | "Юнак-Локомотив" - Русе | ||
3 | "Кубадън" - Лозница |