Beautiful-Templates.com
Joomla Extensions
-
Joomla Templates
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | |||||||
1 | Пламена Бунарова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Силвия Митева | "Ангел Войвода" | Хасково | |
2 | Пенка Петкова | "Загорец" | Н.Загора | 2 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Албена Любомирова | "Класик" | Белене | 3 | Илияна Тодорова | "Стефан Караджа" | Елхово | |
3 | Виктория Божинова | "Ботев-93" | Враца | 4 | Синем Мехмедова | "Дунав" | Сливо Поле | |
5 | Анджела Господинова | "Класик" | Белене | |||||
6 | Михаела Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 46 кг | ||||
1 | Лора Петрова | "Илия Павлов" | В. Търново | |||||
кат. 43 кг | 2 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Станимира Малчева | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Йоанна Минкова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Саша Слишкова | "Бобошево" | Бобошево | 5 | Мария Христова | "Сливен" | Сливен | |
4 | Кристинка Илиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 6 | Сияна Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
кат. 49 кг | кат. 52 кг | |||||||
1 | Кремена Петрова | "Сливен" | Сливен | 1 | Александрина Кашинова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |
2 | Раймял Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Десислава Крумова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 3 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Весела Бръмчева | "Ангел Войвода" | Хасково | 3 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Ебру Невзад | "Приморец" | Аксаково | 5 | Емилия Бакрачева | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |
6 | Ипек Хакъ | "Шампиони" | Самуил | 5 | Николинка Илиева | "Приморец" | Аксаково | |
7 | Симона Виноградова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Стела Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Михаела Темелкова | "Багаин" | Силистра | |||||
кат. 56 кг | 9 | Борчин Сабриева | "Дунав" | Сливо Поле | ||||
1 | Сезен Белберова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |||||
2 | Диана Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 60 кг | ||||
3 | Лидия Великова | "Багаин" | Силистра | 1 | Йоана Маринкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Теодора Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Пенка Лалева | "Багаин" | Силистра | |
5 | Божана Йорданова | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Радост Танева | "Загорец" | Н.Загора | 3 | Юлияна Иванова | "Берое" | Ст.Загора | |
7 | Марияна Маринчова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Илона Бояджиева | "Бобошево" | Бобошево | |
8 | Наталия Торлозова | "Борба и Самбо" | Ямбол | 5 | Габриела Давидова | "Дан Колов" | Севлиево | |
9 | Ширин Пъндък | "Кубадън" | Лозница | 7 | Севел Алкин | "Кубадън" | Лозница | |
кат. 65 кг | ||||||||
1 | Юлияна Янева | "Борба и Самбо" | Ямбол | кат. 70 кг | ||||
2 | Десислава Стоянова | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Боряна Борисова | "Ставен" | Сливен | |
3 | Полин Балева | "Ставен" | Сливен | 2 | Донияна Петрова | "Сливен" | Сливен | |
4 | Ралета Кости | "Ставен" | Сливен | 3 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Албена Атева | "Ловеч" | Ловеч | 4 | Десислава Йонкова | "Стефан Караджа" | Елхово | |
Най-технична състезателка - Кремена Петрова, кат. 49 кг, Сливен | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Юлияна Янева, кат. 65 кг, "Борба и Самбо", Ямбол | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Костадинов |