КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  кат. 52 кг         кат. 63 кг    
1 Светослав Симеонов "Изобор" Плевен   1 Никълъс Сулев "Левски" София
2 Добрин Димитров "Черноморец-кл.борба" Бургас   2 Дейвид Балджиев "Левски" София
3 Денис Ибров "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково   3 Костадин Борилков "Черноморец-кл.борба" Бургас
          3 Денис Карамустафов "Атлетик" Пловдив
  кат. 55 кг       5 Петър Делчев "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково
1 Александър Мирчев "Рилски спортист" Самоков   5 Росен Бакрачев "Рилски спортист" Самоков
2 Йордан Неджат "Левски" София   7 Станимир Иванов "Атлетик" Пловдив
3 Християн Кочев "Атлетик" Пловдив   8 Кирил Биволев "Рилски спортист" Самоков
3 Йордан Йорданов "Левски" София   9 Габриел Георгиев "Класик" Белене
5 Димитър Христов "Черноморец-кл.борба" Бургас   10 Илиян Илиев "Левски" София
5 Любомир Владимиров "Ловеч" Ловеч   11 Тихомир Канавоев "Локомотив-93" Варна
7 Йоан Спасов "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил   12 Цветелин Генчев "Берое" Ст.Загора
8 Николай Тошев "Локомотив" Пловдив          
9 Иван Дамянов "НСА-Академик" София     кат. 67 кг    
10 Алекс Василев "Локомотив" Пловдив   1 Красимир Дормушев "НСА-Академик" София
          2 Антон Шкретов "Балкан" Ботевград
  кат. 60 кг       3 Илиян Василев "НСА-Академик" София
1 Иво Илиев "Изобор" Плевен   3 Мартин Гергинов "Рилски спортист" Самоков
2 Мартин Велев "НСА-Академик" София   5 Велислав Цветанов "Изобор" Плевен
3 Валентин Илиев "Локомотив" Пловдив   5 Николай Костадинов "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
3 Алекси Зашев "Стоян Николов" Златица   7 Едуард Евтимов "Ботев-93" Враца
5 Мартин Пеев "Левски" София   8 Христо Христов "Черноморец-кл.борба" Бургас
5 Васил Цинов "Черноморец-кл.борба" Бургас   9 Николай Иванов "Ботев-93" Враца
7 Ивайло Въчев "Ловеч" Ловеч   10 Димитър Стоянов "Черноморец-кл.борба" Бургас
8 Радослав Макариев "Слава" Монтана          
            кат. 72 кг    
  кат. 87 кг       1 Красимир Крумов "Рилски спортист" Самоков
1 Христо Димов "Рилски спортист" Самоков   2 Калоян Попов "Балкан" Ботевград
2 Борислав Василев "Рилски спортист" Самоков   3 Михаил Махарадзе "Атлетик" Пловдив
3 Илиян Николов "Атлетик" Пловдив   3 Златомир Петров "Левски" София
3 Димитър Илиев "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил   5 Спас Говедаров "Левски" София
5 Кирчо Стоянов "Левски" София   5 Марко Алексиев "Левски" София
5 Олег Миров "Армеец-ЦСКА" София   7 Георги Антонов "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково
7 Емил Христов "Левски" Карлово   8 Иван Иванов "Балкан" Ботевград
8 Марио Манцулов "Рилски спортист" Самоков   9 Даниел Тодоров "Рилски спортист" Самоков
9 Виктор Кирилов "Локомотив-93" Варна   10 Станимир Тодоров "Рилски спортист" Самоков
10 Мирослав Атанасов "Миньор" Перник   11 Николай Тодоров "Армеец-ЦСКА" София
11 Християн Кременски "Ботев-93" Враца   12 Светозар Тонев "Бургас" Бургас
12 Йордан Кудев "Рилски спортист" Самоков   13 Илия-Теодор Мерджанов "Локомотив" Пловдив
13 Христо Красимиров "Локомотив" Пловдив   14 Атанас Атанасов "Левски" Карлово
          15 Мохамед Абдулкадер "Бургас" Бургас
  кат. 77 кг       16 Георги Георгиев "Изобор" Плевен
1 Захари Зашев "Левски" София   17 Русан Ракитов "Рилски спортист-2000" Самоков
2 Габриел Иванов "Слава" Монтана   18 Емил Христов "Бургас" Бургас
3 Филип Радойков "Рилски спортист-2000" Самоков   19 Валентин Йоцов "Изобор" Плевен
3 Денис Кокушев "Рилски спортист" Самоков          
5 Никола Бабунов "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково     кат. 97 кг    
5 Стефан Тодоров "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил   1 Делян Али-Шахи "Левски" София
7 Боян Аспарухов "Левски" София   2 Мартин Кирилов "НСА-Академик" София
8 Марио Алексиев "Левски" София   3 Кристиян Димитров "Берое" Ст.Загора
9 Кристиян Стоев "Бургас" Бургас   3 Димитър Христов "Локомотив" Пловдив
10 Емил Стоноин "Рилски спортист" Самоков   5 Петър Гичев "Локомотив" Пловдив
11 Никола Ганчев "Балкан" Ботевград   5 Спартан Гарабедян "Локомотив" Пловдив
12 Венелин Господинов "Локомотив-93" Варна   7 Златин Клашнов "Локомотив" Пловдив
13 Илиян Гегов "Локомотив" Пловдив   8 Иван Дорянов "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил
13 Александър Евтимов "НСА-Академик" София   9 Петко Пашов "Рилски спортист" Самоков
          10 Петър Трифонов "Берое" Ст.Загора
  кат. 130 кг       11 Иван Профиров "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково
1 Игнат Миленов "Балкан" Ботевград   12 Александър Вътев "Ангел-Войвода-Хасково" Хасково
2 Петър Арнаудов "Локомотив" Пловдив   13 Венцислав Христов "Бургас" Бургас
3 Кристислав Радев "Бургас" Бургас   14 Денис Стойков "Левски" София
3 Антонио Гавраилов "Миньор" Перник   15 Венелин Веселинов "Рилски спортист" Самоков
5 Радослав Каймаканов "Рилски спортист" Самоков          
5 Радостин Колев "Славия" София     кат. 82 кг    
7 Кристиян Любомиров "Слава" Монтана   1 Тихомир Димов "Армеец-ЦСКА" София
8 Иво Челенков "Левски" София   2 Дейвид Янков "Локомотив" Пловдив
9 Дилян Коцев "Локомотив-93" Варна   3 Божидар Дюлгеров "Локомотив-93" Варна
10 Илиян Василев "Берое" Ст.Загора   3 Теодор Домузинов "Левски" София
11 Незми Камберов "Локомотив" Пловдив   5 Севдалин Алдинов "Левски" София
12 Божидар Иванов "НСА-Академик" София   5 Станимир Чернев "НСА-Академик" София
13 Пламен Русинов "Локомотив" Пловдив   7 Теодор Рангелов "Левски" София
14 Радко Бонев "Берое" Ст.Загора   8 Александър Петров "НСА-Академик" София
          9 Румен Балабанов "Рилски спортист" Самоков
  ОТБОРНО   точки   10 Здравко Димитров "Армеец-ЦСКА" София
1 "Левски" София   180 т.   11 Никълъс Йотов "Левски" София
2 "Рилски спортист" Самоков 157 т.   12 Иван Стоянов "Левски" Карлово
3 "Локомотив" Пловдив   106 т.   13 Росен Иванов "Бургас" Бургас
                 
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 60 "Изобор" Плевен          
Най-резултатен състезател - Красимир Крумов, кат. 72 кг "Рилски спортист" Самоков    
  Гл. Съдия: И.Ламбов         Гр. Секретар: П.Лазов