Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба - кадети (26-28.06.2015 г., Асеновград)
- Неделя, 28 Юни 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 1 | Юсни Манафов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
2 | Бейти Христов | "Каолин" | Глоджево | 2 | Денис Христов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Мариян Ивтимиев | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Петър Петров | "Олимпиец" | Търговище | |||||
кат. 50 кг | 5 | Сердар Али | "Левски" | София | ||||
1 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 6 | Пламен Колев | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
2 | Ахмед Ахмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
3 | Николай Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 54 кг | ||||
3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив | |
5 | Севгин Юсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | |
5 | Митко Стойков | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Мартин Петров | "Левски" | София | 5 | Митко Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | |
9 | Хюсеин Хюсеин | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | 5 | Андон Георгиев | "Левски" | София | |
10 | Байрям Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 7 | Баръш Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | |
11 | Нурла Незатов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Стахил Паралов | "Локомотив" | Пловдив | |
12 | Калин Димитров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 9 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
13 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Ердинай Ердуган | "Добруджански юнак" | Добрич | |
14 | Сейхан Сулейман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 11 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
15 | Алберто Петров | "Левски" | София | 12 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | |
16 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 13 | Георги Стефанов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
14 | Самуил Марков | "Би Реал" | Сандански | |||||
кат. 58 кг | 15 | Рамадан Едрис | "Асеновец" | Асеновград | ||||
1 | Тургай Февзи | "Левски" | София | 16 | Мустафа Мехмед | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Андрей Сикачов | "Армеец-ЦСКА" | София | 17 | Цветелин Спасов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Хасан Хасан | "Левски" | София | |||||
3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | кат. 63 кг | ||||
5 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Джемал Али | "Асеновец" | Асеновград | |
5 | Симеон Панайотов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 2 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Доргут Тасим | "Крепост" | Стремци | |
8 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Айтин Реджеб | "Черноморски сокол" | Варна | |
9 | Мартин Димчев | "Беласица" | Петрич | 5 | Никола Лозанов | "Левски" | София | |
10 | Мартин Цачев | "Илия Павлов" | В.Търново | 5 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
11 | Кяшиф Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
12 | Айджан Исов | "СК Борба" | Шумен | 8 | Николай Тодоров | "Берое" | Ст.Загора | |
13 | Стоян Нейков | "Борба и Самбо" | Ямбол | 9 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | |
14 | Фарис Фаик | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Ахмед С. Ахмед | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | |
15 | Диян Колев | "Никола Станчев" | Созопол | 11 | Юлджан Мехмед | "Тракиец" | Пловдив | |
16 | Бончо Момаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 12 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София | |
17 | Петър Колев | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Аликан Али | "Дан Колов" | Севлиево | |
18 | Димитър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 14 | Щерьо Георгиев | "Беласица" | Петрич | |
19 | Еркан Яшаров | "Каолин" | Глоджево | 15 | Денислав Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |
20 | Айхан Ахмедов | "Дан Колов" | В.Преслав | 16 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
21 | Иван Енчев | "АСК Сливен" | Сливен | 17 | Ахмед Абди | "Тракиец" | Пловдив | |
22 | Живко Атанасов | "Никола Станчев" | Созопол | 18 | Ивелин Илиев | "Никола Станчев" | Созопол | |
19 | Панайот Николов | "Никола Станчев" | Созопол | |||||
кат. 69 кг | 20 | Илиян Илиев | "АСК Сливен" | Сливен | ||||
1 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | 21 | Петко Къндев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
2 | Петър Иванов | "Левски" | София | 22 | Кристиян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Благовест Тропчев | "Би Реал" | Сандански | 23 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 24 | Николай Златев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
5 | Живко Василев | "Берое" | Ст.Загора | 25 | Феим Мустафов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Незми Камберов | "Локомотив" | Пловдив | 26 | Симеон Хинмчев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
7 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 27 | Ферад Мехмедов | "АСК Сливен" | Сливен | |
8 | Жоро Желязков | "Берое" | Ст.Загора | 28 | Гьокан Нурсет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
9 | Християн Смилков | "Левски" | София | 29 | Халил Кьойбаш | "АСК Сливен" | Сливен | |
10 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 30 | Драгни Иванов | "Каолин" | Глоджево | |
11 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | 31 | Реджеб Реджеб | "Спартак" | Ц.Калоян | |
12 | Октай Р. Хасанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 32 | Велиян Кърков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
13 | Тодор Ялински | "Загорец" | Н.Загора | 33 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
14 | Чамко Георгиев | "АСК Сливен" | Сливен | 34 | Мирад Мусудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
15 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | София | 35 | Мерджан Хасанов | "Дан Колов" | В.Преслав | |
16 | Енчо Гаджев | "АСК Сливен" | Сливен | |||||
17 | Байхан Рамадан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | кат. 76 кг | ||||
18 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Иван Стефанов | "АСК Сливен" | Сливен | |
19 | Габриел Михайлов | "АСК Сливен" | Сливен | 2 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | |
20 | Зафер Кулов | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | |
21 | Хюсеин Хюсеинов | "Спартак" | Ц.Калоян | 3 | Тодор Дачев | "Никола Станчев" | Созопол | |
22 | Сава Иванов | "АСК Сливен" | Сливен | 5 | Алпай Исмаилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
23 | Ангел Шопов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Душан Каменов | "Левски" | София | |
24 | Антон Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
25 | Бойчо Черелов | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | 8 | Мариян Патилов | "Би Реал" | Сандански | |
26 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | 9 | Милослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | |
27 | Георги Илиев | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | 10 | Николай Пеев | "Загорец" | Н.Загора | |
28 | Хасан Хасанбашев | "Езерче" | Езерче | 11 | Исмет Кьоров | "Локомотив" | Пловдив | |
29 | Борислав Добрев | "Славия-2009" | София | 12 | Велин Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | |
30 | Едуард Такворян | "Славия-2009" | София | 13 | Стефан Темелков | "Би Реал" | Сандански | |
31 | Валентин Георгиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Кристиян Коюмджиев | "Дан Колов" | В.Преслав | |
32 | Даниел Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 15 | Драгослав Цветков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
33 | Теди Николов | "Беласица" | Петрич | 16 | Исмаил Мемиш | "Черноморски сокол" | Варна | |
34 | Станислав Кирязов | "Никола Станчев" | Созопол | 17 | Раджеб Реджеб | "Кубадън" | Лозница | |
35 | Нехат Комаров | "Бистрица-Абланица" | Абланица | 17 | Едис Чираков | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
36 | Цветан Цанков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |||||
37 | Павел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 85 кг | ||||
38 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
39 | Изет Гавазов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Реджеб Юмер | "Асеновец" | Асеновград | |
40 | Иван Сидеров | "Левски" | София | 3 | Ангел Русенов | "Тракиец" | Пловдив | |
41 | Ивелиян Манов | "Загорец" | Н.Загора | 3 | Божидар Тодоров | "Тракиец" | Пловдив | |
5 | Адриян Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
кат. 100 кг | 5 | Мерсин Апти | "Езерче" | Езерче | ||||
1 | Адел Бакър | "АСК Сливен" | Сливен | 7 | Николай Панов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
2 | Даниел Веселинов | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | 8 | Цветелин Станев | "АСК Сливен" | Сливен | |
3 | Марио Десиславов | "Левски" | София | 8 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Антон Златков | "Левски" | София | 10 | Боньо Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Георги Саракостов | "Стефан Караджа" | Елхово | 11 | Георги Арабаджиев | "Чермонорец-св.борба" | Бургас | |
5 | Светлин Костадинов | "АСК Сливен" | Сливен | 12 | Кастадин Костов | "АСК Сливен" | Сливен | |
7 | Радко Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
8 | Николай Митев | "Берое" | Ст.Загора | кат. +100 кг | ||||
9 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив | 1 | Мухамед Мухамед | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
10 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Еркан Моллов | "Бистрица-Абланица" | Абланица | |
11 | Йонко Балабанов | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Даниел Станков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 3 | Божидар Жеков | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
13 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Илиян Борисов | "Славия-2009" | София | |
14 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стремци | 5 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
15 | Преслав Георгиев | "Академик-2012" | Свищов | 7 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | |
8 | Мазлум Руфат | "Кубадън" | Лозница | |||||
Отборно класиране | 9 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
1 | "Левски" | София | 76 т. | |||||
2 | "Димитровград" | Димитровград | 56 т. | |||||
3 | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 44 т. | |||||
Най-техничен състезател - Иван Стефанов, кат. 76 кг, "Сливен", Сливен | ||||||||
Най-резултатен състезател - Джемал Али, 63 кг, "Асеновец" Асеновград | ||||||||
Гл. Съдия: С. Генчев | Гл. Секретар: П. Лазов |