Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – юноши (11-12.05.2015 г. - гр. Сливен)
- Вторник, 12 Май 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 60 кг | |||||||
1 | Серкан Али | "Левски" | София | 1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 2 | Байрям Шабан | "Левски" | София | |
3 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Александър Димитров | "Левски" | София | |
3 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | |
5 | Кристиян Йовчев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Венелин Ангелов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 8 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Енгин Мюмюнов | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 55 кг | 10 | Галин Колев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Стилян Ивайлов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Аднан Мурад | "Ангел войвода" | Хасково | 13 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | |
4 | Пресиян Петков | "Берое" | Стара Загора | 14 | Кадир Крумов | "Дан Колов" | В. Преслав | |
15 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 66 кг | 16 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
1 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | |||||
2 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 74 кг | ||||
3 | Пресиян Михов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Сабри Сабриев | "НСА-Академик" | София | |
3 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Въльо Стойков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Мохамед-Йосеф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Гюнай Исмаилов | "Илия Павлов" | В.Търново | 5 | Мирослав Христов | "Левски" | София | |
8 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол | |
9 | Даниел Бочуков | "Левски" | Карлово | 7 | Александър Колев | "Дан Колов" | Севлиево | |
10 | Никола Пенов | "Стефан Караджа" | Елхово | 8 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Мартин Гиров | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Ертан Керимов | "Каолин-2000" | Глоджево | |
12 | Орхан Али | "Ангел войвода" | Хасково | 10 | Диньо Динев | "Берое" | Стара Загора | |
13 | Кръстьо Костов | "НСА-Академик" | София | 11 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
14 | Веско Трендафилов | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Денис Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
15 | Трифон Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 13 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
16 | Теодор Стоилов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Николай Господинов | "Берое" | Стара Загора | |
17 | Деан Ангелов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 15 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | |
18 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 16 | Атанас Караджов | "Берое" | Стара Загора | |
19 | Мартин Гочев | "Берое" | Стара Загора | 17 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | |
20 | Даниел Русев | "Дан Колов" | В.Преслав | 18 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | |
21 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | 19 | Анатоли Христов | АСК "Сливен" | Сливен | |
22 | Георги Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 20 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
23 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Никола Одрински | "Берое" | Стара Загора | |
24 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 22 | Теодор Мишевски | СК Борба и самбо | Ямбол | |
25 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора | 23 | Никола Ненов | АСК "Сливен" | Сливен | |
24 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат. 84 кг | 25 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 26 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 27 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София | 28 | Лятиф Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | |
3 | Димитър Караиванов | АСК "Сливен" | Сливен | 29 | Митко Томанов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
5 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София | 30 | Денис Митрев | "Левски" | София | |
5 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 31 | Севгин Шемсидинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 32 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | |
8 | Руси Минев | "Берое" | Стара Загора | 33 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | |
9 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград | 34 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Илия Ханев | "НСА-Академик" | София | |||||
11 | Георги Димитров | "Ангел войвода" | Хасково | кат. 96 кг | ||||
12 | Даниел Динев | "Берое" | Стара Загора | 1 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
13 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
14 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Момчил Колев | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Галин Георгиев | "Руен" | Руен | 3 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Николай Енински | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
17 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Петър Саваков | "Берое" | Стара Загора | |
18 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Борислав Савов | "Дан Колов" | Севлиево | |
19 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Мерт Емин | "Локомотив" | Пловдив | |
20 | Мехмед Мехмедов | СК Борба-Шумен | Шумен | 9 | Георги Настев | "Би Риал" | Сандански | |
21 | Стилиан Иванов | "Берое" | Стара Загора | 10 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода" | Хасково | |
22 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Танер Ридванов | СК Борба-Шумен | Шумен | |
23 | Стоян Стоянов | "Марица-Изток" | Раднево | 12 | Михаел Боянов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
24 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София | 13 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
25 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
26 | Осман Кадир | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
27 | Йордан Стоянов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 16 | Джошкун Меджит | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
28 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
29 | Ереджеб Ереджеб | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 120 кг | ||||
30 | Христо Генджов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 1 | Георги Ванчев | "НСА-Академик" | София | |
31 | Георги Кондов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 2 | Тихомир Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
32 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 3 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | |
3 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
ОТБОРНО | точки | 5 | Милен Дишлев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |||
1 | АСК "Сливен", Сливен | 66 т. | 5 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||
2 | "Димитровград" Димитровград | 41 т. | 7 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||
3 | "Левски" София | 41 т. | 8 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||
9 | Октай Осман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
10 | Калин Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
Най-техничен състезател - Димитър Иванов, кат. 60 кг., "Димитровград", Димитровград | 11 | Венцислав Кацаров | "Тракиец" | Пловдив | ||||
Най-резултатен състезател - Евелин Русев, кат. 84 кг., "Берое", Стара Загора | 12 | Станчо Станчев | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |