Архив резултати
МТ "Злати Динев Ройдев" 13-15.03.2015
- Понеделник, 16 Март 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Пламен Стефанов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 1 | Стоян Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово |
2 | Николай Николаев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Sinan Kaya | Одрин | TUR |
3 | Минчо Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Демиян Люцканов | MDA | |||||
кат. 38 кг | 5 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | |||
1 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Данаил Дилков | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Гьоркем Башкан | Одрин | TUR | 7 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Omer Fuga | "Лириа" | Македония | 8 | Нурай Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | ||||
5 | Мустафа Исмедов | СК Борба и самбо | Ямбол | кат. 42 кг | |||
5 | Джанер Юсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Илия Христов | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Vrez-Argyrios Grigorian | GRE | |
8 | Милен Аниев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
10 | Баклажански Игор | MDA | 5 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат.47 кг | 7 | Ертан Джафери | Liria | MKD | |||
1 | Tolga Akyuz | "Балъкесир" | TUR | 8 | Даниел Миндев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Киро Михов | "Енергетик" | Гълъбово | 9 | Юзнур Мехмедов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Мерт Славов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | 11 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 12 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 13 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница |
7 | Симеон Шидеров | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Кристиян Янков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 15 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
9 | Буяр Лумнани | "Лириа" | Македония | 16 | Даган Ългън Четин | Одрин | TUR |
10 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново | 17 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 18 | Нурмукхамед Мукхамадиев | "Айтос" | Айтос |
12 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
13 | Сойкан Макас | Одрин | TUR | 20 | Георги Жистов | "Димитровград" | Димитровград |
14 | Никола Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
15 | Серхад Реджеб | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | кат. 53 кг | |||
16 | Стефан Стефанов | "Вълко Костов" | Симеоновград | 1 | Мехмед Мехмедов | СК Борба и самбо | Ямбол |
17 | Петър Генев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново |
18 | Виктор Върбанов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ивайло Христов | "Странджа-2001" | Средец |
19 | Станимир Янев | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Иван Михалев | "Миньор" | Раднево |
20 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора | 5 | Ешреф Емилов | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
21 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен |
22 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Райчо Иванов | "Ангел войвода" | Хасково |
23 | Стилиян Йорданов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 8 | Димитър Ангелов | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас |
9 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 59 кг | 10 | Мехмед Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Иван Бадавров | "Енергетик" | Гълъбово | 11 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци |
2 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Андон Марковски | "Радовиш" | MKD |
3 | Расим Расим | "Вълко Костов" | Симеоновград | 13 | Елисей Янков | "Никола Станчев" | Созопол |
3 | Карасни Петр | MDA | 14 | Адем Хасани | Liria | MKD | |
5 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | В.Търново | 15 | Йоан Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Окан Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Арда Агич | Одрин | TUR |
7 | Страхил Юриев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 17 | Слави Йоргов | "Миньор" | Раднево |
8 | Фердун Фердун | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 18 | Николай Камбуров | "Марица-Изток" | Раднево |
9 | Слав Славов | "Загорец" | Нова Загора | 19 | Румен Боянов | "Загорец" | Нова Загора |
10 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол | 20 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница | 21 | Герче Димов | "Радовиш" | MKD |
12 | Мустафа Ай | Одрин | TUR | 22 | Стефан Стефанов | "Загорец" | Нова Загора |
13 | David Banov | "Радовиш" | MKD | 23 | Христо Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
14 | Жулиен Стоев | "Марица-Изток" | Раднево | 24 | Hamza Sashari | Liria | MKD |
15 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
16 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | кат. 66 кг | |||
17 | Виктор Николов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 1 | Мерт Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18 | Димитър Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 2 | Боби Ников | "Енергетик" | Гълъбово |
19 | Фахри Фаик | "Крепост" | Стремци | 3 | Осман Халибрям | "Продан Гарджев" | Бургас |
20 | Гюрсел Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци |
21 | Балю Стоянов | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора |
22 | Еджевит Коев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
23 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Йордан Стоянков | "Асеновец" | Асеновград |
24 | Мелих Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 8 | Румен Костадинов | СК Борба и самбо | Ямбол |
25 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище |
26 | Кристиян Панайотов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
27 | Атакан Четин | Одрин | TUR | 11 | Юмер Селяйтин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
28 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали | 12 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево |
29 | Айхан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 13 | Джем Мустафа | "Кърджали" | Кърджали |
14 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
15 | Валентин Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | ||||
16 | Сергин Юсеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
кат. 73 кг | кат. 85 кг | ||||||
1 | Васил Ангелов | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Въчо Делчев | "Енергетик" | Гълъбово |
2 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Тодор Калов | "Никола Станчев" | Созопол |
3 | Жепан Евгений | MDA | 3 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Atakan Makas | Одрин | TUR | 3 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово |
5 | Оуз Танели | "Балъкесир" | TUR | 5 | Арда Явуз | Одрин | TUR |
5 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Джанел Мюмюн | "Асеновец" | Асеновград | 8 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище |
9-10 | Иван Даскалов | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Сертан Коч | Одрин | TUR |
9-10 | Суат Вели | "Лудогорец-Паисиево" | Пасиево | 10 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Юсеин Юсеин | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
Най-техничен състезател - Илия Христов, СК Борба "Енергетик", Гълъбово, кат. 42 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Въчо Делчев, СК Борба "Енергетик", Гълъбово, кат. 85 кг | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Tolga Akyuz-TUR, cat. 47 kg, | |||||||
Приз Купа "Злати Динев Ройдев" - Иван Бадавров, СК Борба "Енергетик", Гълъбово, кат. 59 кг | |||||||
Най-добър съдия - Иван Ламбов | |||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл. съдия: Димо Христов |