Архив резултати
ДЛП - кадети, класически стил (27.02-01.03.2015, Враца)
- Неделя, 01 Март 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Петър Гичев | "Локомоив" | Пловдив | 1 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Галин Славов | "Миньор" | Перник | |
4 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Божидар Вергилов | "Етрополе" | Етрополе | |
5 | Кристиян Кръстев | "Салвия" | София | 5 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | |
6 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 50 кг | ||||||||
1 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат. 54 кг | ||||
2 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 1 | Станимир Иванов | "Локомоив" | Пловдив | |
3 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Йордан Йорданов | "Левски" | София | 3 | Пламен Делчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Васил Атанасов | "Локомоив" | Пловдив | 3 | Мартин Велев | "Етрополе" | Етрополе | |
5 | Красимир Дормушев | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Панайот Каръков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
7 | Демир Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
8 | Ерихан Жевдетов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Венислав Каменов | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Емилян Георгиев | "Левски" | София | |
9 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 58 кг | 10 | Красимир Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | ||||
1 | Илия Деянов | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 11 | Красимир Цонков | "Изобор" | Плевен | |
2 | Георги Илиев | "Рилски Спортист" | Самоков | 12 | Томислав Асенов | "Слава" | Монтана | |
3 | Светлозар Тонев | "Бургас" | Бургас | 13 | Божидар Вълков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
3 | МАртин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Александър Мирчев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
5 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | 15 | Росен Бичев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
5 | Атанас Станчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Деснил Кукушев | "Рилски Спортист" | Самоков | 17 | Димитър Мирцев | "Крали Бимбалов" | Царево | |
8 | Филип Радуилов | "Рилски Спортист" | Самоков | 18 | Димитър Мицев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Христо Димов | "Рилски Спортист" | Самоков | |||||
10 | Денис Желев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 63 кг | ||||
11 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 1 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
12 | Джемл Джемил | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Дейвид Янков | "Локомоив" | Пловдив | |
13 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
14 | Кристиян Младенов | "Миньор" | Перник | 3 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
15 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомоив" | Пловдив | 5 | Мартин Гергинов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
16 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | |
17 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
18 | Стоян Йорданов | "Крали Бимбалов" | Царево | 8 | Златомир Петров | "Левски" | София | |
19 | Иво Цветанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Калоян Попов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
10 | Николай Янузов | "Салвия" | София | |||||
кат. 69 кг | 11 | Аслан Асенов | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Красимир Крумов | "Рилски Спортист" | Самоков | 12 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Захари Зашев | "Левски" | София | 13 | Васил Дилински | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Кристиян Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Михаил Велчев | "Ботев-93" | Враца | 15 | Станимир Тодоров | "Рилски Спортист" | Самоков | |
5 | Теодор Домузинов | "Левски" | София | 16 | Димитър Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | 17 | Кристиян Белегански | "Етрополе" | Етрополе | |
7 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 18 | Ненко Вартанов | "Стоян Николов" | Златица | |
8 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна | 19 | Марсело Венциславов | "Изобор" | Плевен | |
9 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 20 | Петко Пашев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
10 | Кристиян Кременски | "Ботев-93" | Враца | 21 | Радослав Велинив | "Изобор" | Плевен | |
11 | Милко Хардалов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 22 | Стенли Ковачев | "Левски" | София | |
12 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | 23 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | |
13 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен | 24 | Златан Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | |
14 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана | 25 | Максим Милевски | "Крали Бимбалов" | Царево | |
15 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 26 | Даян Трифонов | "Слава" | Монтана | |
16 | Христо Красимиров | "Локомоив" | Пловдив | 27 | Йордан Георгиев | "Тракия спорт" | Пловдив | |
17 | Чанко Алексиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |||||
18 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас | кат. 76 кг | ||||
19 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
20 | Симеон Захариоев | "Левски" | София | 2 | Светослав Николов | "Левски" | София | |
21 | Баръш Али | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца | |
22 | Венелин Неделчев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Кристиян Димитров | "Локомоив" | Пловдив | |
22 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | |
23 | Жулиен Рахнев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
24 | Иван Горедьов | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Борислав Генчов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
25 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Христо Петров | "Локомоив" | Пловдив | |
26 | Християн Илиев | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Йордан Кудев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
27 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца | |
29 | Аликоч Атанасов | "Витяз-Панев" | Варна | 11 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
30 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Енгин Джафер | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
31 | Алекс Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас | |
14 | Майкъл Гелемеров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 85 кг | 15 | Михаил Михаилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Станимир Дойчинов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
3 | Стас Серафимов | "Левски" | София | 18 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Асен Петровя | "Левски" | София | 19 | Никълъс Йотов | "Левски" | София | |
5 | Харалампий Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 20 | Давид Йорданов | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Стефан Стоев | "Славия" | София | |||||
7 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | кат. 100 кг | ||||
8 | Иванйло Петров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Симон Франсис | "Салвия" | София | |
9 | Виктор Кирилов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Валери Иванов | "Левски" | София | |
10 | Христо Иванов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Крнобат | 3 | Иво Чиленков | "Левски" | София | |
11 | Филип Радев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Ендер Ботев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Крнобат | 5 | Марио Мандилов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
13 | Иван Профиров | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | МАртин Еладимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Димитър Аргиров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив | |
15 | Божидар Иванов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 8 | Александър Димитров | "Салвия" | София | |
9 | Даниел Йорданов | "Салвия" | София | |||||
кат. +100 кг | 10 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
1 | Атанас Севриев | "Левски" | София | 11 | Здравко Христов | "Миньор" | Перник | |
2 | Цветелин Тодоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас | |
3 | Йордан Атанасов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 13 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 14 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | |
5 | Йоан Петров | "Миньор" | Перник | 15 | Радослав Каймакинов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
6 | Румен Грозданов | "Миньор" | Перник | 16 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица | |
Най-техничен състезател: Иван Стоилов, кат.63 кг, "ЦСКА-кл.борба" София | ||||||||
Най-резултатен състезател: Красимир Крумов, кат. 69 кг, "Рилски спортист" Самоков | ||||||||
гл. Съдия: М. Марков | гл. Секретар: П. Лазов |