Архив резултати
ДЛП деца, кл. стил (12-13.02.2015, Сливен)
- Петък, 13 Февруари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник | 3 | Красимир Красимиров | "Етрополе" | Етрополе |
3 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Янко Христов | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Георги Димитров | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово |
5 | Иван Костов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Йордан Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 7 | Радослав Дишкелов | "Левски" | Карлово |
8 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Христо Нямов | "Атлетик-2008" | Куклен |
9 | Александър Димитров | "Тича" | Д.чифлик | 9 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
10 | Валентин Димов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Деан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Асен Михайлов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 11 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
12 | Ясен Русев | "Бургас" | Бургас | 12 | Габриел Йолов | "Славия" | София |
13 | Стефан Манев | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Йордан Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Ерин Парашкевов | "Класик" | Белене | 14 | Никола Нончев | "Левски" | Карлово |
15 | Божидар Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Александър Блецов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
16 | Иван Митев | "Тича" | Д.чифлик | 16 | Любомир Павлов | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Кубрат Коев | "Локомотив-93" | Варна | 17 | Дарио Иванов | "Славия" | София |
18 | Петър Маринов | "Левски" | София | ||||
19 | Георги Митков | "Класик" | Белене | кат. 38 кг | |||
20 | Наско Лудов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна |
21 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 3 | Любомир Сусанин | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
23 | Мирослав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца |
24 | Кадир Шефкет | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Велислав Кирилов | "Левски" | София |
5 | Самуил Савов | "Класик" | Белене | ||||
кат. 35 кг | 7 | Никола Николов | "Левски" | Карлово | |||
1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | 8 | Емануил Памуков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
2 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | 9 | Димо Георгиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Александър Стефанов | "Славия" | София | 10 | Алекс Анчов | "Слава" | Монтана |
3 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 11 | Александър Димитров | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Валентин Шиндров | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Йордан Йорданов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
5 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево | 13 | Мехмед Маркошев | "Иван Илиев" | София |
7 | Борис Минков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Станислав Пироев | "Класик" | Белене |
8 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Георги Гълъбов | "Белица" | Костинброд |
9 | Денис Владимиров | "Бургас" | Бургас | ||||
10 | Лъчезар Митков | "Тича" | Д.чифлик | кат. 47 кг | |||
11 | Марин Сърбов | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 1 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Златин Киров | "Локомотив-93" | Варна |
13 | Кънчо Йорданов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 3 | Калоян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Радослав Димитров | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
15 | Тихомир Костадинов | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Янис Иванов | "Класик" | Белене |
16 | Денислав Димитров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Методи Методиев | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Живко Коев | "Тича" | Д.чифлик | 7 | Костадин Асенов | "Славия" | София |
18 | Иван Маринов | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Васил Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
19 | Добрин Дарков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 9 | Калин Георгиев | "Славия" | Славия |
20 | Тодор Лудов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Жулиян Ежков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
21 | Божидар Бочев | "Левски" | София | 11 | Филип Николов | "Левски" | София |
22 | Неделин Иванов | "Берое" | Стара Загора | 12 | Владимир Живодинов | "Иван Илиев" | София |
23 | Галин Гочев | "Ангел войвода" | Хасково | 13 | Калоян Иванов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
24 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана | 14 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Марин Маринов | "Тетевен" | Тетевен | ||||
кат. 42 кг | 16 | Марио Стоянов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 17 | Калин Иванов | "Ботев-93" | Враца |
2 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Илджан Кюроглу | "Класик" | Белене |
3 | Светослав Неделчев | "Тича" | Д.чифлик | 19 | Венцислав Митанов | "Класик" | Белене |
3 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | 20 | Христомир Пиронков | "Левски" | Карлово |
5 | Симеон Кючюков | "Бургас" | Бургас | 21 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Борис Гюровски | "Славия" | София | 22 | Симеон Овчаров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7 | Еркан Реджебов | "Тича" | Д.чифлик | 23 | Валентин Червенков | "Стоян Николов" | Златица |
8 | Виктор Христов | "Левски" | София | 24 | Цветан Георгиев | "Левски" | Карлово |
9 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 25 | Рубен Абраман | "Бургас" | Бургас |
10 | Стефан Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 26 | Андриан Денчев | "Левски" | София |
11 | Иван Думков | "Торнадо-Костандово" | Костандово | ||||
12 | Никола Николов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | кат. 59 кг | |||
13 | Атанас Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора |
14 | Кънчо Камбуров | "Атлетик-2008" | Куклен | 2 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София |
15 | Георги Ценов | "Етрополе" | Етрополе | 3 | Иван Манов | "Левски" | София |
16 | Рангел Маджаров | "Тракия-спорт" | Пловдив | 3 | Михаил Мелеков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Кевин Балиев | "Торнадо-Костандово" | Костандово | 5 | Георги Добрев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18 | Светослав Николов | "Славия" | София | 5 | Христомир Раев | "Стоян Николов" | Златица |
19 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Костадин Маринков | "Германея-2011" | Сапарева баня |
20 | Даниел Георгиев | "Класик" | Белене | 8 | Денис Стоянов | "Белица" | Костинброд |
21 | Илиян Милов | "Класик" | Белене | 9 | Кристиян Георгиев | "Бургас" | Бургас |
22 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Борислав Рударски | "Славия" | София |
23 | Васил Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 11 | Арман Акопян | "Славия" | София |
24 | Денислав Ценов | "Слава" | Монтана | 12 | Кристиан Асенов | "Слава" | Монтана |
25 | Калоян Костадинов | "Стоян Николов" | Златица | ||||
26 | Атанас Асенов | "Славия" | София | кат. 66 кг | |||
27 | Теодор Маринчев | "Слава" | Монтана | 1 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
28 | Божислав Неждинов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 2 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | ||||
кат. 53 кг | 3 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Теодор Трифонов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Димитър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Янислав Михалев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 8 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас | 9 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София |
5 | Никола Данаилов | "Белица" | Костинброд | 10 | Пламен Захариев | "Славия" | София |
7 | Светослав Виденов | "Иван Илиев" | София | 11 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Мартин Георгиев | "Тича" | Д.чифлик | 12 | Пламен Николов | "Славия" | София |
9 | Петър Пачев | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Алпер Шопов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
10 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 14 | Георги Стоянов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
11 | Тихомир Тихомиров | "Тича" | Д.чифлик | 15 | Алекс Велинов | "Левски" | София |
12 | Константин Костадинов | "Левски" | София | 16 | Иван Василев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Кристиян Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Милко Петров | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Николай Марков | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 73 кг | кат. +73 кг | ||||||
1 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Цветомир Йорданов | "Славия" | София | 2 | Християн Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Теодор Христов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Борис Манчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Емил Исягов | "Торнадо-Костандово" | Костандово |
5 | Светослав Светославов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Радослав Радев | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Филип Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | 6 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Борис Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
Най-техничен състезател - Борислав Бръмчев, СК Борба "Ангел войвода", Хасково, кат. 30 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Едмонд Назарян, СК Борба "Славия", София, кат. 35 кг | |||||||
Гл.съдия: Димо Христов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |