Архив резултати
ДЛП - юноши, свободен стил (08.02.2015, София)
- Неделя, 08 Февруари 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Серкан Али | "Левски" | София | 1 | Александър Димитров | "Левски" | София |
2 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 2 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Георги Георгиев | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Аднан Мурад | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Венелин Ангелов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Николай Красимиров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Иван Димов | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 7 | Стилян Красимиров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 60 кг | 9 | Байрам Шабан | "Левски" | София | |||
1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Пресиян Петков | "Берое" | Стара Загора |
3 | Александър Златов | "Илия Павлов" | В.Търново | 12 | Енгин Мюмюнов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 13 | Николай Стойнов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | ||||
5 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 66 кг | |||
7 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Юсеин Хасан | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Кръстьо Костов | "НСА-Академик" | София |
10 | Идриз Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Пресиян Михов | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Юлиян Митев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Николай Господинов | "Берое" | Стара Загора |
12 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Въльо Стойков | "Берое" | Стара Загора |
13 | Теодор Стоилов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Ертан Керимов | "Каолин-2000" | Глоджево |
14 | Деан Ангелов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Атанас Караджов | "Берое" | Стара Загора |
15 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 9 | Мартин Гиров | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Георги Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
17 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Никола Пенов | "Стефан Караджа" | Елхово |
18 | Адем Нурали | "Руен" | Руен | 12 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Кемран Назифов | Борба | Шумен | ||||
кат.74 кг | 14 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | |||
1 | Енгин Исмаил | "НСА-Академик" | София | 15 | Орхан Али | "Ангел войвода" | Хасково |
2 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол | 17 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Сабри Сабриев | "НСА-Академик" | София | 18 | Венелин Велинов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Айджан Ахмед | "НСА-Академик" | София | 19 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора |
5 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 20 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София |
7 | Мирослав Христов | "Левски" | София | 21 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна |
8 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 22 | Денис Митрев | "Левски" | София |
9 | Александър Илиев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 23 | Еркин Лютфи | Борба | Шумен |
10 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 24 | Борислав Геров | "Левски" | София |
11 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 25 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | 26 | Мартин Гочев | "Берое" | Стара Загора |
13 | Диньо Динев | "Берое" | Стара Загора | 27 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Анатоли Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 28 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево |
15 | Никола Одрински | "Берое" | Стара Загора | 29 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна |
16 | Мохамед-Йосиф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 30 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
17 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 31 | Гюнай Исмаилов | "Илия Павлов" | В.Търново |
18 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
19 | Анатоли Христов | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 84 кг | |||
20 | Георги Кондов | "Добруджански юнак" | Силистра | 1 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора |
21 | Лятиф Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | 2 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
22 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Анатолий Червоненко | "Илия Павлов" | В.Търново | ||||
кат. 96 кг | 5 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |||
1 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София |
2 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Галин Георгиев | "Руен" | Руен |
3 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 9 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Момчил Колев | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Георги Димитров | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Илхан Енверов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 12 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Джошкун Междит | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Виктор Стойков | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 14 | Даниел Динев | "Берое" | Стара Загора |
10 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Димитър Караиванов | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Танер Ридванов | Борба | Шумен | 16 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Билгин Юмеров | "НСА-Академик" | София | 17 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Ангел Балтаджиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
19 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
кат. 120 кг | 20 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||
1 | Георги Ванчев | "НСА-Академик" | София | 21 | Илия Ханев | "НСА-Академик" | София |
2 | Сали Реджеб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 22 | Николай Енински | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | 23 | Йордан Колев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Венцислав Кацаров | "Тракиец" | Пловдив | 24 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
5 | Бойко Арсенков | "Славия-2009" | София | 25 | Стилиян Иванов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Гюлхан Юсуфов | "Спартак" | Цар Калоян | 26 | Ереджеп Ереджеп | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Айкут Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 27 | Христо Геджов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
8 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 28 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Станчо Станчев | "Черноморски сокол" | Варна | 29 | Йордан Стоянов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
10 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 30 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11 | Милен Дишлиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 31 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево |
12 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 32 | Петър Саваков | "Берое" | Стара Загора |
13 | Октай Осман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 33 | Атанас Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово |
34 | Илкгюн Хасанов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
35 | Десислав Димитров | "Ловеч" | Ловеч | ||||
36 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
37 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
38 | Станислав Петков | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
Най-техничен състезател - Михаил Георгиев, кат. 66 кг, АСК "Сливен", гр. Сливен | |||||||
Най-резултатен състезател - Евелин Русев, кат. 84 кг, "Берое", гр. Стара Загора | |||||||
Гл.съдия: Св. Генчев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |