Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – юноши (05-06.02.2011 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Мустафа Али | "Сливен" | Сливен | 1 | Велико Люцканов | "Левски" | София |
2 | Жан Андонов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Орхан Карабаджаков | "Каолин 2000" | Глоджево |
3 | Владимир Тумпаров | "ЦСКА-св.борба" | София | 3 | Хасан Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Георги Бачев | "Левски" | София | 3 | Мехмед Зайти | "Левски" | София |
5 | Юсуф Фикретов | "Дан Колов" | Елена | 5 | Ивайло Арнаудов | "Юнак Локомотив" | Русе |
5 | Сезгин Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Методи Младенов | "Левски" | София |
7 | Танжу Азизов | "Добруджански Юнак-96" | Силистра | 7 | Леон Сухов | "Берое" | Ст. Загора |
8 | Валентин Стоянов | "Черноморски Сокол" | Варна | 8 | Валентин Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Юри Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Живко Колев | "Берое" | Ст. Загора |
10 | Валентин Колев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Жорж Христов | "Стефан Караджа" | Елхово |
11 | Илхан Идаетов | "Каолин 2000" | Глоджево | 11 | Ерхан Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Али Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
13 | Ферзу Ферзуев | "Юнак Локомотив" | Русе | ||||
кат. 60 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Бойчо Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Димитър Димитров | "Левски" | София |
2 | Найден Иванов | "Черноморски Сокол" | Варна | 2 | Октай Салим | "ЦСКА-св.борба" | София |
3 | Пламен Бъчваров | "Левски" | София | 3 | Марин Шивиков | "Берое" | Ст. Загора |
3 | Ильо Илиев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Александър Грибков | "НСА-Академик" | София |
5 | Кирил Димитров | "Левски" | София | 5 | Мехмед Гази | "Юнак Локомотив" | Русе |
5 | Радостин Ганев | "Сливен" | Сливен | 5 | Тихомир Кирев | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Кольо Колев | "ЦСКА-св.борба" | София | 7 | Даниел Илиев | "Левски" | София |
8 | Васви Васви | "Добруджански Юнак" | Добрич | 8 | Георги Куртев | "Берое" | Ст. Загора |
9 | Нерми Джелил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Еркан Мусин | "Юнак Локомотив" | Русе |
10 | Христо Георгиев | "Юнак Локомотив" | Русе | 10 | Дженгиз Рахим | "Юнак Локомотив" | Русе |
11 | Мустафа Хамид | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Тунджай Шабан | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Мехмед Чобанов | "Каолин 2000" | Глоджево | 12 | Ибтаим Ибрямов | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Александър Стоянов | "Юнак Локомотив" | Русе | 13 | Венелин Найденов | "Ловеч" | Ловеч |
14 | Юмер Сюлейман | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Митко Атанасов | "Тракиец" | Пловдив |
15 | Октай Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Красимир Атанасов | "Сливен" | Сливен |
16 | Рузби Рузби | "Кубадън" | Лозница | 16 | Станимир Митев | "Енергетик" | Гълъбово |
17 | Ерсин Хюсеинов | "Каолин 2000" | Глоджево | 17 | Махмуд Сали | "Кубадън" | Лозница |
18 | Цветан Христов | "Беласица" | Петрич | 18 | Стойко Карамфилов | "Ангел войвода" | Хасково |
19 | Владимир Върбанов | "Юнак Локомотив" | Русе | ||||
кат. 74 кг | 20 | Валентин Бенишев | "Левски" | София | |||
1 | Мирослав Киров | "НСА-Академик" | София | 21 | Георги Таков | "Левски" | София |
2 | Кадир Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 22 | Денис Янков | "Добруджански Юнак" | Добрич |
3 | Валери Енчев | "Черноморски Сокол" | Варна | 23 | Боян Шарлопов | "Борба и Самбо" | Ямбол |
3 | Хасан Молла | "ЦСКА-св.борба" | София | 24 | Стойко Калудов | "Борба и Самбо" | Ямбол |
5 | Алишан Курбанов | "Дан Колов" | Севлиево | 25 | Георги Георгиев | "Сливен" | Сливен |
5 | Дженгис Еюбов | "Юнак Локомотив" | Русе | 26 | Денис Недев | "Загорец" | Н. Загора |
7 | Гюрсес Юсеин | "Локомотив" | Пловдив | 27 | Адлер Ибрям | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Николай Ганчев | "Локомотив" | Пловдив | 28 | Хюсеин Хюсеинов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Христо Ицов | "Локомотив" | Пловдив | 29 | Джейхан Исмаилов | "Кубадън" | Лозница |
10 | Кемал Софта | "Юнак Локомотив" | Русе | 30 | Ахмед Ахмед | "Юнак Локомотив" | Русе |
11 | Ихлиман Кантарджиев | "Левски" | София | 31 | Николай Панайотов | "Руен" | Руен |
12 | Ангел Николов | "Локомотив" | Г. Оряховица | 32 | Ердинч Бехрам | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
13 | Петьо Петков | "Берое" | Ст. Загора | 33 | Светломир Минчев | "Загорец" | Н. Загора |
14 | Кирил Наков | "Левски" | София | ||||
15 | Здравко Добрев | "Юнак Локомотив" | Русе | кат. 84 кг | |||
16 | Айредин Пехливанов | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Николай Димитров | "Стефан Караджа" | Елхово |
17 | Абтула Джамалов | "Кубадън" | Лозница | 2 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София |
18 | Дилян Георгиев | "Черноморски Сокол" | Варна | 3 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София |
19 | Свилен Захариев | "Етър-Аякс" | В.Търново | 3 | Алтан Мустафа | "Юнак Локомотив" | Русе |
20 | Ибрахим Далоолу | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Калоян Стоянов | "Берое" | Ст. Загора |
21 | Стелиян Стойков | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Ирен Юруков | "Левски" | София |
22 | Демир Демирев | "Добруджански Юнак" | Добрич | 7 | Златин Ройдев | "Енергетик" | Гълъбово |
23 | Михаил Юзеир | "Каолин 2000" | Глоджево | 8 | Кенан Мурад | "Ангел войвода" | Хасково |
24 | Фехим Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Емил Русев | "НСА-Академик" | София |
25 | Юсеин Далоолу | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Умут Феимов | "Юнак Локомотив" | Русе |
26 | Мехмед Байрямов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Кирил Апокин | "ЦСКА-св.борба" | София |
27 | Ердал Рамазан | "Ангел войвода" | Хасково | 12 | Николай Николов | "Дан Колов" | Севлиево |
28 | Преслав Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Петър Кърътрлиев | "Енергетик" | Гълъбово |
29 | Огнян Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Серкан Юсеин | "Руен" | Руен |
30 | Михаил Иванов | "Берое" | Ст. Загора | 15 | Пейчо Бинбалов | "Левски" | София |
31 | Айлин Месудов | "Юнак Локомотив" | Русе | 16 | Дурмушали Дурмушалиев | "Етър-Аякс" | В.Търново |
32 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Кязим Тефиков | "Черноморски Сокол" | Варна |
33 | Янко Христов | "Добруджански Юнак-96" | Силистра | 18 | Сейхан Юмер | "Ангел войвода" | Хасково |
34 | Хюсеин Нурула | "Руен" | Руен | 19 | Венелин Кочков | "Загорец" | Н. Загора |
20 | Сезер Звъна | "Юнак Локомотив" | Русе | ||||
кат. 96 кг | 21 | Дениз Джемил | "Черноморски Сокол" | Варна | |||
1 | Гюрай Хамдиев | "Юнак Локомотив" | Русе | 22 | Хасан Бааки | "Добруджански Юнак" | Добрич |
2 | Калоян Колев | "Сливен" | Сливен | 23 | Недялко Радев | "Борба и Самбо" | Ямбол |
3 | Веселин Танев | "Беласица" | Петрич | 24 | Валентин Петков | "Юнак Локомотив" | Русе |
3 | Евтим Евтимов | "Сливен" | Сливен | 25 | Джейхан Юсуф | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Мехмед Пехливан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 26 | Антон Дюлгеров | "Беласица" | Петрич |
5 | Дилявер Заид | "ЦСКА-св.борба" | София | ||||
7 | Рамадан Али | "ЦСКА-св.борба" | София | кат. 120 кг | |||
8 | Живко Бакалов | "Берое" | Ст. Загора | 1 | Бинчо Стоянов | "НСА-Академик" | София |
9 | Захари Паласчев | "Левски" | София | 2 | Иван Сачаров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Красимир Георгиев | "Загорец" | Н. Загора | 3 | Слави Велков | "Левски" | София |
11 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Никола Балазов | "Сливен" | Сливен |
5 | Николай Попов | "Локомотив" | Г. Оряховица | ||||
5 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
7 | Николай Човалски | "Локомотив" | Пловдив | ||||
8 | Александър Бенов | "Добруджански Юнак-96" | Силистра | ||||
9 | Ертан Талиб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
10 | Денис Вели | "Юнак Локомотив" | Русе | ||||
НАЙ-ТЕХНИЧЕН СЪСТЕЗАТЕЛ - Бойчо Бойчев, кат. 60 кг., "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
НАЙ-РЕЗУЛТАТЕН СЪСТЕЗАТЕЛ - Мирослав Киров, кат. 74 кг, "НСА-Академик" София | |||||||
Г. Съдия: Я. Костадинов | Главен секретар: М. Мутафчиев |