Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – момичета (02-03.05.2012 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Михаела Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Синен Мехмедова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
кат. 34 кг | |||||||
1 | Станимира Малчева | "Херкулес" | Ямбол | кат. 37 кг | |||
2 | Мариана Карлова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Гинка Тодорова | "Тича" | Д.чифлик | ||||
кат. 40 кг | 3 | Лора Петрова | "Класик" | Белене | |||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 3 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Десислава Господинова | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Ебру Невзат | "Приморец" | Аксаково |
3 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Елена Михайлова | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Нина Андонова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Маргарита Чинчова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Делина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Невяна Минчева | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Ивелина Димова | "Херкулес" | Ямбол | 9 | Йолина Стоянова | "Дунав" | Сливо поле |
7 | Катерина Илчева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
8 | Кристияна Пенева | "Хари Стоев" | Черногорово | кат. 44 кг | |||
9 | Афизе Фартъкова | "Вихър-94" | Славяново | 1 | Кремена Петрова | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Ренета Иванова | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Юлиана Иванова | "Берое" | Ст.Загора |
11 | Марта Миланова | "Дунав" | Сливо поле | 3 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен |
3 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
кат. 48 кг | 5 | Айсун Филипова | "Дан Колов" | В.Преслав | |||
1 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Илонка Илиева | "Ботев-93" | Враца |
2 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра | 7 | Евгения Павлова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Яна Георгиева | "Ботев-93" | Враца |
3 | Беатрис Борисова | "Берое" | Ст.Загора | 9 | Валентина Керпийска | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Илияна Илиева | "Хари Стоев" | Черногорово | 10 | Николета Георгиева | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Джеврие Салим | "Кубадън" | Лозница | 11 | Златка Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Христинка Илиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Илияна Илиева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
9 | Елфидан Салиева | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 52 кг | |||
10 | Янка Желязкова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
11 | Любомира Калеянка | "Дан Колов" | В.Преслав | 2 | Сезен Белберова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Благовеста Даскалова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Мерелин Иванова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Елиф Мустафова | "Кубадън" | Лозница |
14 | Неруан Алиева | "Вихър-94" | Славяново | 5 | Весела Милева | "Херкулес" | Ямбол |
15 | Николинка Илиева | "Приморец" | Аксаково | 5 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Бурчин Сабриева | "Дунав" | Сливо поле | ||||
кат. 57 кг | 8 | Мария Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Божана Йорданова | "Берое" | Ст.Загора |
2 | Салиха Хюсеинова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Марияна Ванова | "Вихър-94" | Славяново |
3 | Ивелина Петрова | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Айджихан Ахмед | "Дан Колов" | В.Преслав |
3 | Байсе Абдулова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Андриана Манева | "Хари Стоев" | Черногорово |
5 | Десислава Стойкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Юлияна Янева | "Херкулес" | Ямбол | кат. 62 кг | |||
7 | Арзу Хасанова | "Дунав" | Сливо поле | 1 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Теодора Спасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Биляна Дудова | "Дарк Ейнджълс" | София |
9 | Соня Костадинова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца |
10 | Мелвин Кула | "Кубадън" | Лозница | 3 | Тамара Косева | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
11 | Фатме Стоилова | "Вихър-94" | Славяново | 5 | Веста Иванова | "Дунав" | Сливо поле |
5 | Миглена Маринова | "Дунав" | Сливо поле | ||||
кат. +62 кг | 7 | Ванеса Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил |
2 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | 9 | Анна Заркова | "Хари Стоев" | Черногорово |
3 | Денислава Димитрова | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 10 | Албена Атева | "Класик" | Белене |
3 | Дониана Петрова | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Николета Ковачева | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Диана Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
5 | Райме Юсуфова | "Кубадън" | Лозница | ||||
7 | Здравка Лазарова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
8 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | ||||
Най-технична състезателка - Паулина Коджабашева, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бс, кат. 57 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Александрина Кашинова, СК Борба "Рилски спортист-2000", Самоков, кат. 52 кг | |||||||
Гл. съдия: Н. Кирезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |