Архив резултати
XІ Международен турнир по свободна борба за момчета "Злати Динев Ройдев" (9-11.03.2012 г., гр. Гълъбово)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||
1 | Генади Маринов | Лозница | 1 | Мустафа Мустафов | Лозница | |
2 | Онур Ибрям | Разград | 2 | Тодор Димов | Сливен | |
3 | Ахмед Неджмидин | Лозница | 3 | Серкан Айтос | Айтос | |
3 | Пламен Колев | Ямбол | 3 | Фарис Фаик | Стремци | |
5 | Рамадан Ахмед | Стремци | 5 | Пресиян Петков | Ст.Загора | |
5 | Нурла Незатов | Търговище | 5 | Хюсеин Бекир | Разград | |
7 | Алберто Петров | Левски | ||||
8 | Leonardo Naseski | MKD | кат. 42 кг | |||
1 | Павел Иванов | Димитровград | ||||
кат. 38 кг | 2 | Петко Петков | Средец | |||
1 | Даниел Ганев | Сливен | 3 | Якуб Ниязи | Разград | |
2 | Иван Янков | Димитровград | 3 | Ангел Георгиев | ЦСКА | |
3 | Митко Стойков | Раднево | 5 | Samir Redjepi | MKD | |
3 | Тугай Алиев | Търговище | 5 | Serkan Makas | TUR | |
5 | Elmedin Seifulahu | MKD | 7 | Андрей Сикачов | ЦСКА | |
5 | Тодор Французов | Созопол | 8 | Демир Емилов | Гълъбово | |
7 | Никола Левенов | Стамболийски | 9 | Сали Салиев | Търговище | |
8 | Серкан Али | Стремци | 10 | Andrej Nakov | MKD | |
9 | Дургуд Тасим | Стремци | 11 | Ивайло Димитров | Созопол | |
10 | Теодор Ханев | Ловеч | 12 | Riat Redjepi | MKD | |
11 | Алпай Гюр | Бургас | 13 | Сюлейман Чолаков | Севлиево | |
12 | Николай Тодоров | Гълъбово | 14 | Teodor Temelkovski | MKD | |
13 | Смаил Смаилов | Ямбол | 15 | Адлин Юсеинов | Русе | |
14 | Хюсеин Хюсеин | Бургас | 16 | Мехмед Даудов | Русе | |
15 | Мехмед Рамадан | Асеновград | ||||
16 | Димитър Демирев | Гълъбово | кат. 53 кг | |||
17 | Ангел Шапков | Левски | 1 | Мирослав Иванов | Гълъбово | |
18 | Ангел Чолаков | Асеновград | 2 | Иван Ангелов | Димитровград | |
19 | Делчо Нейчев | Димитровград | 3 | Plogov Eduard | MDA | |
3 | Сертан Хюсеинов | Търговище | ||||
Cat.47 кг | 5 | Avdilfeta Osmani | MKD | |||
1 | Микяй Наим | Гълъбово | 5 | Велико Великов | Димитровград | |
2 | Веселин Петров | Гълъбово | 7 | Николай Господинов | Ст.Загора | |
3 | Никола Стоянов | Г.Оряховица | 8 | Джанер Лютфи | Разград | |
3 | Кристиян Пеев | Сливен | 9 | Денислав Петров | Левски | |
5 | Алкан Али | Севлиево | 10 | Севдалин Коларов | Ловеч | |
5 | Хасан Хасан | Левски | 11 | Valentir Denis | MDA | |
7 | Денислав Калоянов | Г.Оряховица | 12 | Yasmin Seifuli | MKD | |
8 | Юлджан Мехмед | Асеновград | 13 | Атанас Караджов | Раднево | |
9 | Рамадан Рамаданов | Айтос | 14 | Цветан Шангов | Славия-2009 | |
10 | Дилян Георгиев | Ямбол | 15 | Диян Калов | Бургас | |
11 | Николай Петров | Ст.Загора | 16 | Джелил Джелил | Разград | |
12 | Янаки Иванов | Раднево | 17 | Синан Ахмед | Стремци | |
13 | Севдар Фаик | Стремци | 18 | Тошко Тодоров | Елхово | |
14 | Любомир Няголов | Созопол | 19 | Тенко Тенев | Ст.Загора | |
15 | Любомир Георгиев | Димитровград | 20 | Бойчо Черелов | Созопол | |
16 | Мерсин Апти | Русе | 21 | Хасан Хасанбашев | Русе | |
17 | Митко Митев | МИ Раднево | 22 | Господин Иванов | Нова Загора | |
18 | Теоман Ибрахим | Разград | 23 | Станислав Канев | Гълъбово | |
19 | Шенол Мехмедов | Лозница | 24 | Денислав Хаджиев | Ст.Загора | |
20 | Иван Иванов | Гълъбово | 25 | Тезджан Али | Търговище | |
21 | Stojanche Ivanov | MKD | 26 | Боньо Бонев | Димитровград | |
22 | Теодор Стоилов | Елхово | ||||
23 | Atanasov Viacheslav | MDA | кат. 66 кг | |||
1 | Реджеп Юмер | Асеновград | ||||
кат. 59 кг | 2 | Богомил Бонев | Димитровград | |||
1 | Иван Стефанов | Сливен | 3 | Йордан Йорданов | ЦСКА | |
2 | Венцислав Ханев | Ловеч | 3 | Selchuk Dervish | TUR | |
3 | Дилян Руцов | Славия-2009 | 5 | Иван Иванов | Сливен | |
3 | Ерман Ибрахим | Разград | 5 | Руси Минев | Гълъбово | |
5 | Джамал Али | Асеновград | 7 | Велко Тодоров | Левски | |
5 | Ivan Janev | MKD | 8 | Виктор Данев | Сливен | |
7 | Борислав Миталов | ЦСКА | 9 | Басри Мехмед | Разград | |
8 | Живко Василев | Любимец | 10 | Алтан Исмаилов | Търговище | |
9 | Венелин Великов | Сливен | 11 | Тасим Юсеин | Стремци | |
10 | Сергей Филипов | Г.Оряховица | 12 | Мехмед Сопотлиев | Севлиево | |
11 | Даниел Динев | Ст.Загора | 13 | Момчил Бинбелов | ЦСКА | |
12 | Дельо Михалев | Раднево | 14 | Константин Димитров | Стамболийски | |
13 | Ata Maksut Kaya | TUR | 15 | Стоян Стоянов | Г.Оряховица | |
14 | Диньо Динев | Ст.Загора | 16 | Николай Митев | Гълъбово | |
15 | Димитър Арабаджиев | Бургас | 17 | Сейхан Чаушев | Созопол | |
16 | Денис Ванев | Созопол | 18 | Стоян Стоянов | Русе | |
17 | Александър Иванов | Левски | 19 | Мирослав Андреев | Севлиево | |
18 | Николай Пеев | Нова Загора | 20 | Венцислав Терзиев | Нова Загора | |
кат. 73 кг | кат. 85 кг | |||||
1 | Ахмед Караали | Русе | 1 | Shamil Murtazov | KAZ | |
2 | Иван Иванов | Ст.Загора | 2 | Адил Челеби | Севлиево | |
3 | Стилиан Иванов | Раднево | 3 | Орхан Яфес | Разград | |
3 | Толга Салиев | Търговище | 3 | Иван Георгиев | Гълъбово | |
5 | Ереджеб Ереджеб | Бургас | 5 | Брайко Брайков | Средец | |
5 | Димитър Димитров | Ст.Загора | 5 | Аднан Ахмед | Търговище | |
7 | Йонко Балабанов | Гълъбово | 7 | Кирил Балабанов | Созопол | |
8 | Емил Лазаров | Сливен | 8 | Георги Пенев | Нова Загора | |
9 | Пеньо Господинов | Елхово | 9 | Тайфун Газиюмер | Асеновград | |
10 | Адел Бакър | Сливен | ||||
11 | Осман Кадир | Бургас | ||||
12 | Стоян Караиванов | Елхово | ||||
13 | Петър Христов | Севлиево | ||||
Най-техничен състезател - Иван Стефанов, кат. 59 кг, АСК "Сливен", гр. Сливен | ||||||
Най-резултатен състезател - Павел Иванов, кат. 42 кг, СК Борба "Димитровград", гр. Димитровград | ||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Шамил Муртазов, KAZ | ||||||
Приз Купа "Злати Динев Ройдев" - Микяй Наим, кат. 47 кг, СК Борба "Злати Динев Ройдев", гр. Гълъбово | ||||||
Най-добър съдия - Димо Христов | ||||||
Гл. секретар: М. Мутафчиев | Гл. съдия: Ив. Радков |