Архив резултати
9-ти международен турнир по свободна борба за кадети "Стоте Войводи" (18-19.10.2013 г., гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Митко Стойков | "Берое" | Стара Загора |
2 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Мехмед Мехмедов | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Shaip Brava | MKD | 3 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Нурла Незатов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Стоян Нейков | СК Борба и самбо | Ямбол |
6 | Ангел Шапков | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 50 кг | 7 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | |||
1 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 10 | Пресиян Петков | "Берое" | Стара Загора |
3 | Тургай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | ||||
3 | Elmedin Seifulau | MKD | кат. 54 кг | ||||
5 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Samir Rexhepi | MKD | 3 | Емин Еминоглу | "Армеец-ЦСКА" | София | |
8 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Митко Митев | "Марица-Изток" | Раднево | 5 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
10 | Георги Георгиев | "Марица-Изток" | Раднево | 5 | Андрей Сикачов | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Йонко Димитров | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Демир Емилов | "Енергетик" | Гълъбово |
10 | Камерон Минков | "Берое" | Стара Загора | 8 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора |
13 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Николай Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 10 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 58 кг | 12 | Начо Хараламбов | СК Борба и борба | Ямбол | |||
1 | Джемал Али | "Асеновец" | Асеновград | 13 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | 14 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Юнал Падиков | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Теодор Стоилов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София | 17 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Сертан Хюсеин | "Олимпиец" | Търговище | ||||
7 | Диян Калов | "Никола Станчев" | Созопол | кат. 63 кг | |||
8 | Iasin Seifuli | MKD | 1 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Бойчо Черелов | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Енчо Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | София | 3 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Иван Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Николай Господинов | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Джамал Кьоров | "Берое" | Стара Загора | 5 | Диньо Динев | "Берое" | Стара Загора |
14 | Ферад Мехмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена |
15 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 8 | Николай Пеев | "Берое" | Стара Загора |
16 | Мирослав Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | 9 | Атанас Караджов | "Берое" | Стара Загора |
17 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Abulfeta Osmani | MKD | |
11 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 69 кг | 12 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена | |||
1 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Тодор Ялански | "Загорец" | Нова Загора |
2 | Дельо Михалев | "Берое" | Стара Загора | ||||
3 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 76 кг | |||
3 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Велко Тодоров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Amir Saiti | MKD | 3 | Ангел Балтаджиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
7 | Мартин Петров | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Руси Минев | "Берое" | Стара Загора |
8 | Живко Василев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Стилиян Иванов | "Миньор" | Раднево |
9 | Димо Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 7 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Даниел Динев | "Берое" | Стара Загора | 8 | Свилен Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Димитър Ганчев | "Загорец" | Нова Загора | 9 | Александър Арнаудов | "Марица-Изток" | Раднево |
13 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София |
14 | Сашо Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево |
12 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 100 кг | 13 | Светлин Костадинов | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
2 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | кат. 85 кг | |||
3 | Стоян Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Иван Иванов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Георги Тараков | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Джошкун Меджип | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Кирил Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол |
7 | Андрея Андреев | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Иван Георгиев | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
Най-техничен състезател - Иван Стефанов, кат. 69 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||
Най-резултатен състезател - Кристиян Пеев, кат. 50 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||
Най-добре представил се чуждестранен състезател - Elmedin Seifulau, кат. 50 кг, Македония | |||||||
Гл.съдия: М. Гочев /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |