Архив резултати
16-ти международен турнир по свободна борба за момчета "Лютфи Ахмедов" (11-12.10.2013 г., гр. Разград)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Ege Yilmaz | Edirne | Turkey | 1 | Furkan Chay | Istanbul | Turkey |
2 | Doukan Djihan | Istanbul | Turkey | 2 | Юсни Манафов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Felix Lohnhardt | Luckenwalde | Germany |
3 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Нурхан Назмиев | "Кубадън" | Лозница | 5 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Michel Penkert | Luckenwalde | Germany |
7 | Рамадан Рамадан | "Хан Аспарух" | Исперих | 7 | Петър Петров | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Айдън Шакир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 38 кг | 10 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | |||
1 | Ахмед Ахмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Murat Bektash | Istanbul | Turkey | 12 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 13 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Илия Христов | "Черноомрец-св.борба" | Бургас | ||||
5 | Emrah Kaya | Edirne | Turkey | кат. 42 кг | |||
5 | Николай Ахмедов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Ouzkan Chavdar | Istanbul | Turkey |
8 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Arda Agich | Edirne | Turkey |
10 | Tom Friedrich | Luckenwalde | GER | 5 | Елисей Янков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч |
12 | Еркан Шюкрю | "Хан Аспарух" | Исперих | 7 | Диян Радев | "Добруджански юнак" | Добрич |
13 | Серхат Реджеб | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 8 | Севгин Юсеинов | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Yasin Yagdji | Izmir | Turkey |
15 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
16 | Кязим Кязим | Партизани | 11 | Talha Nazli | Edirne | Turkey | |
17 | Soykan Makas | Edirne | Turkey | ||||
18 | Мехмед Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 53 кг | |||
19 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Христо Дамянов | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 47 кг | 3 | Гюрсел Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Митко Стойков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Ердунай Ардуван | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Oliver Kock | Luckenwalde | Germany | 5 | Мурад Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Shamil Taib Gul | Istanbul | Turkey | 5 | Георги Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Феим Мустафов | "Кубадън" | Лозница |
5 | Джансер Хюсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Гьокан Зекерие | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Асан Кърнаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Николай Христов | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Християн Кънев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 10 | Окан Османов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Иван Михалев | "Берое" | Стара Загора | 11 | Николай Цонков | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Гьоксел Деликасанов | "Каолин-2000" | Глоджево | 12 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Mustafa Ay | Edirne | Turkey | 13 | Ренгин Ремзи | Партизани | |
11 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Ферудун Ферудун | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
12 | Цветелин Спасов | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Мерт Идриз | "Шампиони" | Самуил |
13 | Илиян Илиев | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Еркан Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
14 | Серкан Рафи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 17 | Динчер Салим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
15 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Okan Saylan | Izmir | Turkey |
16 | Ali Altinkaya | Izmir | Turkey | 19 | Джошкун Исмаил | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
17 | Сезер Талятов | "Хан Аспарух" | Исперих | 20 | Mustafa Sarpin | Izmir | Turkey |
18 | Richard Schroder | Luckenwalde | Germany | 21 | Lukas Schiemenz | Luckenwalde | Germany |
19 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | 22 | Адил Кабилов | "Каолин-2000" | Глоджево |
20 | Николай Димитров | "Ловеч" | Ловеч | 23 | Дженгис Муса | "Каолин-2000" | Глоджево |
кат. 59 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Никола Стоянов | "Локоомтив" | Г.Оряховица | 1 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Айгин Реджеб | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | Даниел Кадънков | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора | 3 | Енчо Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора | 3 | Atanak Makas | Edirne | Turkey |
5 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Стелиян Харстикаиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Валентин Георгиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Едис Чираков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Реджеб Реджеб | "Агросем" | Острово |
8 | Sadik Sarpin | Izmir | Turkey | 8 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Сава Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Павел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Arda Yavuz | Edirne | Turkey |
11 | Алпай Тефик | "Шампиони" | Самуил | 11 | Ердинч Дживджаров | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Мустафа Мустафа | "Олимпиец" | Търговище | 12 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Салим Кадир | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 13 | Engin Kirbich | Edirne | Turkey |
14 | Samet Kush | Istnabul | Turkey | 14 | Адил Адил | Партизани | |
15 | Сали Сали | "Шампиони" | Самуил | ||||
кат. 85 кг | |||||||
1 | Николай Митев | "Берое" | Стара Загора | кат. 73 кг | |||
2 | Венсин Джанферов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Ивайло Димитров | "Берое" | Стара Загора |
3 | Даниел Веселинов | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Огнян Йорданов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Константин Костов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Ивелин Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Djem Tanriverdi | Istanbul | Turkey |
5 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Ибрахим Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница |
7 | Алпай Фаиков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Радко Бонев | "Берое" | Стара Загора | 7 | Alexander Biederstedt | Luckenwalde | Germany |
9 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Veysel Cholak | Edirne | Turkey |
10 | Веселин Василев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Рейхан Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница | 10 | Djem Serez | Izmir | Turkey |
12 | Tolgahan Aydin | Izmir | Turkey | 11 | Alperen Verdil | Izmir | Turkey |
13 | Emre Kayadjik | Edirne | Turkey | ||||
кат. + 85 кг | |||||||
1 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Преслав Георгиев | "Академик-2012" | Свищов |
2 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 4 | Халил Халилов | "Шампиони" | Самуил |
Най-техничен състезател - Ахмед Ахмедов, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград, кат. 35 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Митко Стойков, СК Борба "Берое", Ст.Загора, кат. 47 кг | |||||||
Гл.съдия: Левон Александров | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |