Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба –жени (7-9.06.2013 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 1 | Кръстина Велева | "Тракиец" | Пловдив |
2 | Пепа Димитрова | "НСА-Академик" | София | 2 | Джуана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Армине Казарян | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца |
3 | Ивона Горова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София |
5 | Надя Стамова | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Атанаска Милева | "Ангел войвода" | Хасково |
5 | Веселка Тенева | "Берое" | Стара Загора | 5 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
7 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Людмила Любомирова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Сехере Адемова | "Дан Колов" | В.Преслав | 8 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол |
9 | Кристина Маринова | "НСА-Академик" | София | 9 | Каролина Грозданова | "НСА-Академик" | София |
10 | Ивелина Вълева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
11 | Венка Ангова | "Тракия-93" | Стамболийски | кат. 59 кг | |||
1 | Мими Христова | "Левски" | София | ||||
кат. 55 кг | 2 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Виолета Симеонова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Венелина Георгиева | "НСА-2004" | София |
2 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | 5 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав |
3 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София | 5 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол |
5 | Мерлин Славчева | "НСА-Академик" | София | 7 | Нора Николаева | "Дан Колов" | В.Преслав |
5 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София | ||||
7 | Севда Звезделинова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
8 | Илейха Ахмедова | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 67 кг | |||
9 | Веселина Йорданова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Елина Васева | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Яна Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Валентина Маринова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Екатерина Сардовска | "НСА-2004" | София | 3 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
кат. 63 кг | кат. 72 кг | ||||||
1 | Тайбе Юсеин | "Левски" | София | 1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора | 2 | Габриела Василева | "НСА-Академик" | София |
3 | Габриела Пейчева | "Славия-2009" | София | 3 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | София Георгиева | "Левски" | София | 3 | Гюлджан Бехчедова | "Кубадън" | Лозница |
5 | Ани Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Златка Жекова | "НСА-Академик" | София |
5 | Анифе Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Радостина Ричева | "Тракия-93" | Стамболийски |
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, кат. 63 кг, "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Мими Христова, кат. 59 кг, "Левски", София | |||||||
Гл.съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: /п/ М. Мутафчиев |