Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – кадетки (20-21.04.2013 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Нина Радкова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Фатме Мандева | "Левски" | София |
2 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Десислава Господинова | "Берое" | Ст.Загора |
кат. 43 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Мария Маринска | "Левски" | София | 1 | Миглена Селишка | "Левски" | София |
2 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | Ивелина Ангелова | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Айше Методиева | "Дан Колов" | Севлиево |
4 | Глория Коева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна |
5 | Грета Колева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Мерилин Иванова | "Ботев-93" | Враца |
5 | Мариана Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 49 кг | 7 | Милица Рангелова | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Николинка Стефанова | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Катерина Илчева | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Радостина Янкулова | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 52 кг | |||
3 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен | 1 | Ивелина Владимирова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Дженан Нуриева | "Кубадън" | Лозница | 2 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра |
5 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Беатрис Борисова | "Берое" | Ст.Загора |
7 | Мария Маркова | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Ваня Георгиева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
кат. 56 кг | 5 | Нурсел Ахмед | "Ангел войвода" | Хасково | |||
1 | Дани Иванова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София |
2 | Байсе Абдулова | "Спартак" | Цар Калоян | 8 | Джеврие Салим | "Кубадън" | Лозница |
3 | Ива Георгиева | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Любослава Костова | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол |
5 | Айля Хюдаим | "Шампиони" | Самуил | 12 | Симона Паламарова | "Шампиони" | Самуил |
7 | Ивелина Петрова | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Джансел Нуриева | "Кубадън" | Лозница |
8 | Мария Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 14 | Зюлейка Менкова | "Дан Колов" | Севлиево |
9 | Богомила Михайлова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
10 | Несрин Юсуфова | "Шампиони" | Самуил | ||||
кат. 60 кг | кат. 65 кг | ||||||
1 | Биляна Дудова | инд. | 1 | Славелия Спасова | "Олимпиец" | Търговище | |
2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Нели Николова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Теодора Крушарска | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
5 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил | 5 | Станислава Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
5 | Мирвана Боши | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Натали Младенова | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Салиха Хюсеинова | "Спартак" | Цар Калоян | 7 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил |
8 | Здравка Попова | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
9 | Селда Алкин | "Кубадън" | Лозница | кат. 70 кг | |||
10 | Красимира Йоргова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
3 | Петя Павлова | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, кат. 46 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Дани Иванова, кат. 56 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Гл. съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |