Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – девойки (2-3.02.2013 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 59 кг | |||||||
1 | Борислава Дамянова | "Левски" | София | 1 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | |
2 | Нели Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Десислава Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Марияна Петрова | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Бояна Костадинова | "Тракия спорт" | Пловдив | 3 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
5 | Неделя Кирилова | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Касбан Ахмедова | "Дунав" | Сливо Поле | |
5 | Кристина Тонева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Изабел Христова | "Дунав" | Сливо Поле | |
7 | Мартина Господинова | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Шерифе Али | "Ангел Войвода" | Хасково | |
8 | Ваня Георгиева | "Ловеч" | Ловеч | 8 | Йорданка Дошкова | "Тракия спорт" | Пловдив | |
кат. 48 кг | кат. 63 кг | |||||||
1 | Ивона Горова | "Рилски Спортист" | Самоков-2000 | 1 | Мими Христова | "Левски" | София | |
2 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Ани Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Гергана Василева | "Ботев-93" | Враца | 3 | Габриела Пейчева | "Славия-2009" | Славия-2009 | |
4 | Халиме Хасанова | "Дан Колов" | Елена | 4 | Вероника Стайкова | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
5 | Сехере Алдемова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Анифе Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
кат. 51 кг | кат. 67 кг | |||||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 1 | Даяна Иванова | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив | 2 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Мервин Исмаил | "Юнак Локомотив" | Русе | 3 | София Георгиева | "Левски" | София | |
3 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Мила Димова | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Теодора Петрова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 5 | Гергана Крушарска | "Рилски Спортист" | Самоков-2000 | |
5 | Яна Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 6 | Даринка Лападжова | "Дунав" | Сливо Поле | |
7 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | |||||
8 | Албена Григорова | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 72 кг | ||||
9 | Миглена Димиторва | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Джанан Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | |
10 | Александра Боянова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
4 | Златка Жекова | "НСА-Академик" | София | |||||
5 | Ивета Иванова | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 55 кг | ||||||||
1 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Мерлин Славчева | "НСА-Академик" | София | |
2 | Ива Бонева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 5 | Адрияна Сюлейманова | "Дунав" | Сливо Поле | |
3 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София | 7 | Лилия Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Джоана Генева | "Рилски Спортист" | Самоков-2000 | 8 | Хюлия Мустафова | "Дунав" | Сливо Поле | |
Най-технична състезателка - Мими Христова, кат. 63 кг., "Левски", гр. София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Джанан Манолова, кат. 72 кг., "Армеец-ЦСКА", гр. София | ||||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл. съдия: М. Марков |