Архив резултати
Турнир "Лютви Ахмедов" (11 октомври, Разград)
- Сряда, 19 Ноември 2014
17-ти мeждународен турнир по свободна борба за момчета "Лютфи Ахмедов" (11 октомври, 2014 г., гр. Разград)
кат. 32 кг. | |||
1 | Халит Айселов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Денис Метин | Лютфи Ахмедов | Разград |
3 | Илкбент Исмаилов | Олимпиец | Търговище |
кат. 35 кг. | |||
1 | Денис Зекериев | Олимпиец | Търговище |
2 | Синан Кая | Одрин | Турция |
3 | Дениз Ариф | Каолин | Глоджево |
3 | Мониц Лангер | Люкенвалде | Германия |
кат. 38 кг. | |||
1 | Цветин Мустафов | Черноморец | Бургас |
2 | Петко Петков | Странджа | Средец |
3 | Ертуран Ремзи | Лудогорец | с. Паисиево |
3 | Сергей Бонев | Берое | Стара Загора |
кат. 42 кг. | |||
1 | Илия Христов | Черноморец | Бургас |
2 | Ердинч Юлханов | Лютфи Ахмедов | Разград |
3 | Айдън Юмер | Лютфи Ахмедов | Разград |
3 | Емрах Кая | Одрин | Турция |
кат. 47 кг. | |||
1 | Димитър Ангелов | Черноморец | Бургас |
2 | Илия Иванов | Добраоджански юнак | Добрич |
3 | Джошуа Моводион | Люкенвалде | Германия |
3 | Киро Михов | Черноморец | Бургас |
кат. 53 кг. | |||
1 | Галин Ангелов | Локомотив | Горна Оряховица |
2 | Иван Михалев | Берое | Стара Загора |
3 | Ивайло Христов | Странджа | Средец |
3 | Мустафа Ай | Одрин | Турция |
кат. 59 кг. | |||
1 | Ричърд Шрьодер | Люкенвалде | Германия |
2 | Окан Oсманов | Лютфи Ахмедов | Разград |
3 | Ибрям Касим | Юнак-Локомотив | Русе |
3 | Фердун Феридун | Лудогорец | с. Паисиево |
кат. 66 кг. | |||
1 | Туран Али | Юнак-Локомотив | Русе |
2 | Осман Ахмед | Черноморец | Бургас |
3 | Лукас Шиемент | Люкенвалде | Германия |
3 | Божидар Тотев | Дан Колов | Севлиево |
кат. 73 кг. | |||
1 | Йордан Георгиев | Олимпиец | Търговище |
2 | Атакан Макас | Одрин | Турция |
3 | Цветан Минев | АСКБ "Сливен" | Сливен |
3 | Георги Георгиев | Локомотив | Горна Оряховица |
кат. 85 кг. | |||
1 | Марвин Крюгер | Люкенвалде | Германия |
2 | Стилиян Йовчев | АСКБ "Сливен" | Сливен |
3 | Димитър Христов | АСКБ "Сливен" | Сливен |
3 | Йовчо Георгиев | Доброджански юнак | Добрич |
над 85 кг. | |||
1 | Алпай Айханов | Юнак-Локомотив | Русе |
2 | Петър Михайлов | Черноморски сокол | Варна |
3 | Иво Иванов | Доброджански юнак - 96 | Силистра |
4 | Йордан Йорданов | Бели лом | Буйново |
5 | Велислав Николов | Бели лом | Буйново |
Най-резултатен състезател: Ричърд Шрьодер - "Люкенвалде", Германия кат. 59кг. | |||
Най-техничен състезател: Илия Христов - "Черноморец", Бургас кат. 42кг. | |||
ГЛ. СЕКРЕТАР: Христо Харалампиев | ГЛ. СЪДИЯ: Левон Александров |