Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – мъже (30-31.05.2014 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 59 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Иво Ангелов | "Миньор" | Перник | 1 | Александър Костадинов | "Миньор" | Перник |
2 | Радослав Василев | "НСА-Академик" | София | 2 | Емилиян Недев | "НСА-Академик" | София |
3 | Николай Вичев | "Левски" | София | 3 | Халил Атанасов | "НСА-Академик" | София |
3 | Светлин Шиндов | "НСА-Академик" | София | 3 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Радостин Шиндов | "НСА-Академик" | София | 5 | Аптула Аптула | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Станислав Луков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Венцислав Ангелов | "Ангел войвода" | Хасково | 7 | Стоян Чобанов | "Ангел войвода" | Хасково |
8 | Андрей Борисов | "НСА-Академик" | София | 8 | Кристиян Бахчеванов | "Черноморец-кл.борба" | Черном. Бс |
9 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Александър Кежов | "Левски" | София |
10 | Светослав Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Бейхан Идрисов | "Класик" | Белене |
11 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана | 11 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана |
12 | Петко Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Петър Георгиев | "НСА-Академик" | София |
13 | Асен Камбуров | "Атлетик-2008" | Куклен | 13 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник |
14 | Константин Куртев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Момчил Сирашки | "НСА-Академик" | София |
15 | Даниел Балтов | "Локомотив" | София | 15 | Константин Стас | "Славия-2009" | София |
16 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Невен Младенов | "Славия" | София |
17 | Георги Камбуров | "Атлетик-2008" | Куклен | 17 | Алекс Шейнов | "НСА-Академик" | София |
18 | Чавдар Караджов | "Левски" | Карлово | 18 | Христо Дойнов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
19 | Недялко Петров | "Левски" | София | 19 | Ангел Пехливанов | "Бургас" | Бургас |
20 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Теодор Петров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
21 | Севдалин Савков | "Славия" | София | 21 | Денис Златев | "Атлетик" | Пловдив |
22 | Валентин Гулев | "Класик" | Белене | 22 | Йордан Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
23 | Станислав Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Васил Тачев | "НСА-Академик" | София |
24 | Детелин Димитров | "НСА-Академик" | София | 24 | Димитър Тенев | "Бургас" | Бургас |
25 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 25 | Съби Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
26 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | ||||
27 | Мирослав Илиев | "Левски" | София | кат. 75 кг | |||
28 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София | 1 | Явор Янакиев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
2 | Атанас Колев | "Левски" | София | ||||
кат. 71 кг | 3 | Пламен Палев | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Свилен Костадинов | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Емилиян Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Сали Сали | "Левски" | София | 5 | Марио Борисов | "Миньор" | Перник |
3 | Милен Димитров | "НСА-Академик" | София | 5 | Стефан Дюлгеров | "Левски" | София |
3 | Кристиян Тошков | "НСА-Академик" | София | 7 | Филип Калайджиев | "НСА-Академик" | София |
5 | Румен Савчев | "Тетевен" | Тетевен | 8 | Борислав Велев | "Славия" | София |
5 | Мартин Борисов | "Левски" | София | 9 | Костадин Комов | "Славия" | София |
7 | Валентин Цветков | "НСА-Академик" | София | 10 | Иван Добрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Стоян Рачев | "Бургас" | Бургас | 11 | Иван Ангелов | "Левски" | София |
9 | Антон Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Косьо Иванов | "Берое" | Стара Загора |
10 | Иван Пановски | "Атлетик" | Пловдив | 13 | Кирил Станев | "Левски" | София |
11 | Тодор Кънчашки | "Изобор" | Плевен | 14 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Бони Стоев | "Левски" | Карлово |
13 | Искрен Ганчев | "Бургас" | Бургас | 16 | Щерьо Щерев | "Бургас" | Бургас |
14 | Иван Валбузанов | "Изобор" | Плевен | 17 | Димитър Стойчев | "НСА-Академик" | София |
15 | Илиян Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Цветомир Кременски | "Ботев-93" | Враца |
16 | Стефан Живков | "Крали Бимбалов" | Царево | 19 | Георги Заяков | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Борислав Лилов | "Левски" | Карлово | 20 | Станко Стаматов | "Бургас" | Бургас |
18 | Никола Павлов | "Левски" | София | 21 | Георги Станев | "Левски" | София |
19 | Наско Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 22 | Ален Мирчев | "НСА-Академик" | София |
20 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София | 23 | Слави Найденов | "Левски" | Карлово |
21 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Любослав Стоименов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
22 | Владимир Босилков | "Класик" | Белене | 25 | Васил Славов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
26 | Стоян Христов | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 80 кг | |||||||
1 | Даниел Александров | "НСА-Академик" | София | кат. 85 кг | |||
2 | Антонио Вражев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Христо Маринов | "Миньор" | Перник |
3 | Николай Минков | "Левски" | Карлово | 2 | Николай Байряков | "НСА-Академик" | София |
3 | Юлиян Алдимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Денислав Златев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Мирослав Петков | "НСА-Академик" | София | 3 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Стилиян Найденов | "НСА-Академик" | София | 5 | Орлин Лозанов | "Ботев-93" | Враца |
7 | Йоан Димитров | "Левски" | София | 5 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Красимир Димитров | "Берое" | Стара Загора | 7 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
9 | Иван Петров | "Славия" | София | 8 | Тошко Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Марио Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Мариян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Момчил Ганчев | "Класик" | Белене | 10 | Янко Борисов | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Ивелин Ибришимов | "Изобор" | Плевен | 11 | Христо Павлов | "НСА-Академик" | София |
13 | Николай Николов | "НСА-Академик" | София | 12 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София |
14 | Георги Ташев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 13 | Николай Добрев | "Локомотив-93" | Варна |
15 | Мариан Павлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Христо Бураджиев | "НСА-Академик" | София |
16 | Даниел Стефанов | "Левски" | София | 15 | Орлин Димитров | "Изобор" | Плевен |
17 | Димитър Димитров | "Бургас" | Бургас | 16 | Никола Михайлов | "Левски" | София |
17 | Тони Танчев | "Левски" | Карлово | ||||
кат. 98 кг | 18 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Иван Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Николай Найденов | "НСА-Академик" | София |
2 | Асен Табаков | "Ангел войвода" | Хасково | 20 | Александър Желязков | "Витяз-Панев" | Варна |
3 | Владислав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Сотир Беков | "Левски" | София | 22 | Деян Георгиев | "Левски" | София |
5 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | 23 | Владимир Стефанов | "Левски" | Карлово |
5 | Петър Начев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 24 | Тодор Атанасов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Канобат |
7 | Леонид Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
8 | Димитър Ангелов | "Локомотив-93" | Варна | кат. 130 кг | |||
9 | Даниел Банков | "НСА-Академик" | София | 1 | Милослав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
10 | Иво Кьосев | "Левски" | София | 2 | Калоян Динчев | "Берое" | Стара Загора |
11 | Симеон Станкович | "Славия" | София | 3 | Любомир Димитров | "НСА-Академик" | София |
12 | Иван Цанков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Мартин Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Лазар Лазаров | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Петър Богаевски | "Локомотив-93" | Варна |
15 | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Златомир Димитров | "НСА-Академик" | София |
16 | Стефан Андреев | "Левски" | София | 8 | Тотьо Митев | "Берое" | Стара Загора |
17 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 9 | Пламен Ташев | "Локомотив-93" | Варна |
18 | Христо Христов | "Класик" | Белене | 10 | Димитър Магаев | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
19 | Петьо Генев | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Миша Аракелян | "НСА-Академик" | София |
20 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Ивайло Костов | "Левски" | София |
21 | Серги Сергиев | "Миньор" | Перник | 13 | Виктор Цанов | "НСА-Академик" | София |
22 | Ивайло Върбев | "Рилски спортист" | Самоков | 14 | Божидар Петков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
23 | Янислав Колев | "НСА-Академик" | София | 15 | Атанас Качулков | "Левски" | София |
24 | Иван Иванов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
25 | Иван Пенков | "Локомотив" | Пловдив | ||||
26 | Олег Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
27 | Димитър Ников | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
28 | Банко Йоргов | "Бургас" | Бургас | ||||
29 | Добрин Николов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
Най-техничен състезател - Иво Ангелов, кат. 59 кг, СК Борба "Миньор", Перник | |||||||
Най-резултатен състезател - Александър Костадинов, кат. 66 кг, СК Борба "Миньор", Перник | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |