Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – деца (14-16.05.2014 г. - гр.Горна Оряховица)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци | 3 | Аксин Живков | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
3 | Димитър Кръстев | "Казанлък" | Казанлък | 3 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 5 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | |
5 | Виктор Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Георги Стаменов | "Димитровград" | Димитровград | |
7 | Гюнайин Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Шенол Мъсарлиев | "Бистрица" | Абланица | |
8 | Атанас Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 8 | Хюсеин Хюсеинов | "Шампиони" | Самуил | |
9 | Христос Мересис | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Сеит Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | |
10 | Хюсеин Ахмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Емил Янков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
11 | Валери Стоименов | "Митекс" | Благоевград | 11 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Пламен Стефанов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 12 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен | |
13 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Димитър Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
14 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | 14 | Галин Христов | "Миньор" | Раднево | |
15 | Гьокхан Рамадан | "Крепост" | Стремци | 15 | Синан Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | |
16 | Минчо Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 16 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград" | |
17 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 17 | Ерхан Адем | "Айтос" | Айтос | |
18 | Венцислав Иванов | "Дан Колов" | Елена | 18 | Иван Симеонов | "Истър" | Тутракан | |
19 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 19 | Георги Николов | АСК "Сливен" | Сливен | |
20 | Илия Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 20 | Денис Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
21 | Йозджан Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 21 | Григор Бараков | "Берое" | Стара Загора | |
21 | Димитър Петров | "Приморец" | Аксаково | 22 | Божидар Танев | "Загорец" | Нова Загора | |
21 | Цветелин Костадинов | "Истър" | Тутракан | 23 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | |
24 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 24 | Светослав Петров | "Приморец" | Аксаково | |
25 | Георги Челебиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 25 | Преслав Лилов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
26 | Мартин Узунов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 26 | Гюнайдън Хюсеин | "Шампиони" | Самуил | |
27 | Нурай Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Али Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
28 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | 28 | Руслан Хамзов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
29 | Алекс Денев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 29 | Красимир Илиев | "Приморец" | Аксаково | |
30 | Марин Петков | "Илия Павлов" | В.Търново | |||||
31 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | кат. 38 кг | ||||
1 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 35 кг | 2 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
1 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Никола Стефанов | "Левски" | София | |
2 | Дилян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 5 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | |
3 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Петър Петков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Станислав Вапцаров | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Денислав Гланджурски | "Митекс" | Благоевград | 8 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново | |
7 | Сейфула Мехмед | "Шампиони" | Самуил | 9 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | |
8 | Иван Стамов | "Берое" | Стара Загора | 10 | Милен Канев | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 11 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Георги Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Еркан Зия | "Хан Аспарух" | Исперих | |
10 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец | |
11 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 14 | Момчил Велчев | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Ертуан Ремзи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 15 | Димитър Кирилов | "Левски" | София | |
13 | Мартин Манчев | "Миньор" | Раднево | 16 | Божидар Балев | СК Борба | Видин | |
14 | Тодор Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 17 | Георги Василев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
15 | Емил Димитров | "Митекс" | Благоевград | 18 | Боян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
16 | Божидар Дилков | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Джанер Сали | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
16 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | 20 | Семих Сабри | "Кубадън" | Лозница | |
17 | Костадин Гущев | "Армеец-ЦСКА" | София | 21 | Ивайло Филипов | СК Борба | Видин | |
18 | Милеслав Милков | "Черноморски сокол" | Варна | 22 | Хасан Хасан | "Руен" | Руен | |
20 | Михаил Лазаров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 23 | Рамадан Рамадан | "Хан Аспарух" | Исперих | |
21 | Тихомир Димитров | "Кубадън" | Лозница | 24 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
22 | Зия Джикаров | "Бистрица" | Абланица | 25 | Сава Желязков | "Берое" | Стара Загора | |
22 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | 26 | Стоян Радичев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
24 | Виктор Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 27 | Георги Бояджиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
25 | Данаил Дилков | "Димитровград" | Димитровград | 28 | Иван Иванов | "Миньор" | Раднево | |
27 | Мерт Беядин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 29 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | |
28 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 30 | Джанер Юсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
29 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 31 | Ахмед Ахмедов | "Руен" | Руен | |
30 | Калин Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 32 | Серкан Хюсеинов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
31 | Нури Нуриев | "Кубадън" | Лозница | 33 | Ангел Иванов | "Берое" | Стара Загора | |
32 | Алпер Аптула | "Истър" | Тутракан | 34 | Владимир Загоров | АСК "Сливен" | Сливен | |
33 | Иван Стойков | АСК "Сливен" | Сливен | 35 | Кристиян Билчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
34 | Олджай Юлфед | "Шампиони" | Самуил | 36 | Митко Митков | СК Борба | Видин | |
35 | Димитър Китанов | "Митекс" | Благоевград | |||||
кат. 47 кг | ||||||||
кат. 42 кг | 1 | Ивайло Христов | "Странджа-2001" | Средец | ||||
1 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Страхил Юриев | "Ангел войвода" | Хасково | |
2 | Мерт Славов | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Мартин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 3 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | |
5 | Местан Халил | "Хан Аспарух" | Исперих | 5 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
5 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Стефан Стефанов | "Ангел войвода" | Хасково | 8 | Стойчо Вълчев | "Енергетик" | Гълъбово | |
8 | Светослав Делев | "Левски" | София | 9 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | |
9 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | |
10 | Никола Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас | 11 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
11 | Иван Марчоков | "Асеновец" | Асеновград | 12 | Ибрахим Кисьов | "Дан Колов" | Севлиево | |
12 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Валентин Стоянов | "Загорец" | Нова Загора | |
13 | Айхан Шабан | "Шампиони" | Самуил | 14 | Мехмед Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
14 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 15 | Даниел Чираков | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Бирджан Гюлсевин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 16 | Алтай Кадир | "Димитровград" | Димитровград | |
16 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Байчо Петров | "Черноморски сокол" | Варна | |
17 | Кадир Даков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 18 | Георги Гуглев | "Асеновец" | Асеновград | |
18 | Кристиян Янков | "Ангел войвода" | Хасково | 19 | Емре Рашит | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
19 | Марин Колев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 20 | Селман Карасюлейман | "Спартак" | Цар Калоян | |
20 | Мартин Демирев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 21 | Жулиен Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | |
21 | Виктор Михов | СК Борба и самбо | Ямбол | 22 | Гюрджан Осман | "Хан Аспарух" | Исперих | |
22 | Симеон Шидеров | "Никола Станчев" | Созопол | 23 | Венелин Беремски | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
23 | Теодор Маринов | "Истър" | Тутракан | 24 | Захари Иванов | "Истър" | Тутракан | |
24 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 25 | Красимир Димов | "Странджа-2001" | Средец | |
25 | Ангел Илиев | АСК "Сливен" | Сливен | 26 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
26 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 27 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец | |
27 | Адриян Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 28 | Момчил Караиванов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
28 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен | |||||
29 | Димитър Ганев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | кат. 59 кг | ||||
30 | Рамадан Рамадан | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Кирил Пърцев | "Беласица" | Петрич | |
31 | Даниел Михайлов | СК Борба | Видин | 2 | Юмер Селятин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | |
32 | Митко Митев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Георги Иванов | "Димитровград" | Диимтровград | |
33 | Наргин Ахмед | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 3 | Румен Костадинов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
34 | Тодор Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | 5 | Стефан Киров | "Продан Гарджев" | Бургас | |
35 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Магриот Маринов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
36 | Мартин Зарзаланов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Иван Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
37 | Велин Недялков | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Ахмед Ахмедов | "Спартак" | Цар Калоян | |
38 | Тодор Левенов | "Тракиец" | Пловдив | 9 | Николай Папазов | АСК "Сливен" | Сливен | |
39 | Денис Желев | "Илия Павлов" | В.Търново | 10 | Нурай Йосифов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Ибрям Касим | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 53 кг | 12 | Христофор Томчев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Мехмед Ахмед | "Айтос" | Айтос | 13 | Михаил Генов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | 14 | Адем Осман | "Айтос" | Айтос | |
3 | Тодор Тодоров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 15 | Димитър Петров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
3 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора | 16 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Исмет Делимустафа | "Спартак" | Цар Калоян | 17 | Васил Калчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Диян Великов | "Продан Гарджев" | Бургас | 18 | Мики Стамболиев | "Бистрица" | Абланица | |
7 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 19 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора | |
8 | Петко Недев | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
9 | Алейдин Каранфилов | "Кубадън" | Лозница | кат. 73 кг | ||||
10 | Айхан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 1 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово | |
11 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница | 2 | Стоян Йорданов | "Никола Станчев" | Созопол | |
12 | Радостин Вангелов | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Йордан Шкалов | "Митекс" | Благоевград | |
13 | Жулиен Мимберов | "Миньор" | Раднево | 3 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
14 | Реджеб Реджеб | "Айтос" | Айтос | 5 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | |
15 | Николай Карапетров | "Продан Гарджев" | Созопол | 5 | Мирослав Алексиев | "Продан Гарджев" | Бургас | |
16 | Атанас Толумов | "Тракиец" | Пловдив | 7 | Денис Крумов | "Добруджански юнак" | Силистра | |
17 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Богдан Костадинов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
18 | Илиян Митев | "Берое" | Стара Загора | 9 | Стефан Пеев | "Енергетик" | Гълъбово | |
10 | Иван Иванов | "Бели лом" | Буйново | |||||
кат. 66 кг | 10 | Зелкиф Зелкиф | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
1 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | |||||
2 | Александър Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол | кат. +73 кг | ||||
3 | Тодор Господинов | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Алекс Аргиров | "Тракиец" | Пловдив | |
3 | Артур Савчев | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Пламен Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Маноел Манолов | "Марица-Изток" | Раднево | 3 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Еркан Елиман | "Руен" | Руен | 3 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Беркан Хюсеин | "Хан Аспарух" | Исперих | 5 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен | |
8 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Даниел Запрянов | "Асеновец" | Асеновград | |
9 | Пламен Янакиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 7 | Тодор Василев | "Берое" | Стара Загора | |
10 | Павел Райков | "Продан Гарджев" | Бургас | 8 | Осман Реджеп | "Агросем" | Острово | |
11 | Георги Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | 9 | Иво Иванов | "Добруджански юнак" | Силистра | |
12 | Иван Петров | СК Борба | Видин | 10 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък | |
13 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Велислав Николаев | "Бели лом" | Буйново | |
14 | Васил Каранлъков | "Тракия-93" | Стамболийски | 12 | Кан Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |
12 | Съби Парашкевов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
12 | Петър Неделчев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |||||
15 | Георги Бангов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||||
15 | Веселин Веселинов | "Добруджански юнак" | Добрич | |||||
Най-техничен състезател - Ердал Сали - СКБ "Локомотив" Горна Оряховица кат. 35 кг. | ||||||||
Най-резултатен състезател - Мариян Димитров - СКБ "Никола Станчев" Созопол кат. 30 кг. | ||||||||
Гл. съдия: Иван Ламбов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |