Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – деца (14-16.05.2014 г. - гр. Горна Оряховица)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Едмонд Назарян | "Славия" | София |
3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Валентин Шиндров | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Димитър Петков | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Адриан Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Лъчезар Митков | "Тича" | Д.чифлик |
7 | Марин Сърбов | "Торнадо" | Костандово | 7 | Живко Коев | "Тича" | Д.чифлик |
8 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 8 | Тодор Янков | "Тича" | Д.чифлик |
9 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 9 | Андриян Красимиров | "Тетевен | Тетевен |
10 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | 10 | Ивайло Николов | "НСА-Академик" | София |
11 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово | 11 | Еркан Реджебов | "Тича" | Д.чифлик |
12 | Йордан Арнаудов | "Тракия-спорт" | Пловдив | 12 | Самуил Савов | "Класик" | Белене |
13 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 13 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана |
14 | Роберто Владов | "Славия" | София | 14 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
15 | Божидар Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Петър Шулеков | "Етрополе" | Етрополе |
16 | Азис Асенов | "Вихър-94" | Славяново | 16 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца |
17 | Янко Христов | "Тича" | Д.чифлик | ||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Даниел Праматаров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен |
2 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | 2 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
3 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Димитър Гечев | "Левски" | София |
3 | Андон Асенов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Димо Димитров | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Герган Василев | "Ботев-93" | Враца |
5 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 5 | Даниел Димитров | "Тича" | Д.чифлик |
7 | Иво Йотов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Стефан Георгиев | "Тича" | Д.чифлик |
8 | Георги Райнов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Христо Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Кевин Балиев | "Торнадо" | Костандово |
10 | Алекс Анчов | "Слава" | Монтана | 10 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица |
11 | Александър Стефанов | "Славия" | Славия | 11 | Богомил Ценов | "Ботев-93" | Враца |
12 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | 12 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен |
13 | Светослав Неделчев | "Тича" | Д.чифлик | 13-14 | Илиян Милов | "Класик" | Белене |
14 | Алекс Петков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 13-14 | Жулиан Ежков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
15 | Костадин Маринков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене |
16 | Христо Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Александър Богомилов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Веселин Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Томислав Илиев | "Ботев-93" | Враца |
18 | Боян Боянов | "НСА-Академик" | НСА-Академик | 18 | Ростислав Илиев | "Класик" | Белене |
19 | Николай Дончев | "Атлетик" | Пловдив | 19 | Зоран Русенов | "Ловеч" | Ловеч |
20 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Антонио Иванов | "Ботев-93" | Враца |
21 | Даниел Георгиев | "Класик" | Белене | 21 | Симеон Кючюков | "Бургас" | Бургас |
22 | Валентин Бендов | "Ловеч" | Ловеч | 22 | Николай Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
23 | Емил Ескеджиев | "Тича" | Д.чифлик | 23 | Рангел Маджаров | "Тракия-спорт" | Пловдив |
24 | Тихомир Димитров | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 42 кг | 25 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Жоро Добрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 26 | Петър Цветанов | "Слава" | Монтана |
2 | Николай И. Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 27 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | 28 | Радостин Новков | "Миньор" | Перник |
3 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | 29 | Александър Димитров | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 30 | Марин Маринов | "Тетевен" | Тетевен |
5 | Борислав Симеонов | "Класик" | Белене | 31 | Петрослав Петков | "Тетевен" | Тетевен |
7 | Борис Гюровски | "Славия" | София | 32 | Марк Петков | "Слава" | Монтана |
8 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | 33 | Цветан Гечев | "Левски" | София |
9 | Методи Методиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
10 | Юсню Юсню | "Ангел войвода" | Хасково | кат. 47 кг | |||
11 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив | 1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца |
12 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас |
13 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Виктор Георгиев | "Тича" | Д.чифлик |
14 | Мирослав Атанасов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица |
15 | Николай Николов | "Изобор" | Плевен | 5 | Красимир Георгиев | "Ангел войвода" | Хасково |
16 | Мирослав Славов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора |
17 | Даниел Вуков | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Валери Алексиев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
18 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Стоян Николов | "Рилски спортист" | Самоков |
19 | Йоан Матуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Кристиян Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков |
20 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора | 10 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
21 | Никола Кръстев | "Ботев-93" | Враца | 11 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен |
22 | Янис Иванов | "Класик" | Белене | 12 | Мартин Петров | "Славия" | София |
23 | Стоян Денев | "Левски" | Карлово | 13 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора |
24 | Мариян Стоянов | "Витяз-Панев" | Варна | 14 | Калоян Тенев | "Стоян Николов" | Златица |
25 | Нерон Сираков | "Класик" | Белене | 15 | Георги Тодоров | "Ловеч" | Ловеч |
26 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 16 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
27 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | 17 | Валентин Валентинов | "Ботев-93" | Враца |
28 | Дейвид Владимиров | "Славия" | София | 18 | Костадин Асенов | "Славия" | София |
29 | Николай П. Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 19 | Алеко Кънчев | "НСА-Академик" | София |
30 | Мартин Пеловски | "НСА-Академик" | София | 20 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево |
21 | Георги Петров | "Левски" | София | ||||
кат. 53 кг | 22-24 | Асен Тенев | "Вихър-94" | Славяново | |||
1 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | 22-24 | Владислав Михайлов | "Миньор" | Перник |
2 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | 22-24 | Десислав Илиев | "Миньор" | Перник |
3 | Кристиян Тодоров | "Локомотив-93" | Варна | ||||
3 | Иван Лилов | "Левски" | Карлово | кат. 59 кг | |||
5 | Петър Парчев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
5 | Виктор Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Румен Димитров | "Класик" | Белене |
7 | Керим Емин | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
9 | Сашо Данаилов | "Тича" | Д.чифлик | 5 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София |
10 | Александър Маршаков | "Класик" | Белене | 5 | Юлиян Божилов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Веселин Иванов | "Ботев-93" | Враца | 7 | Ивайло Пейзанов | "Класик" | Белене |
12 | Алекс Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Бойчо Борисов | "НСА-Академик" | София | 9 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив |
14 | Теодор Трифонов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Дейвид Славейков | "Миньор" | Перник |
15 | Християн Стоев | "Славия" | София | 11 | Иван Василев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
16 | Момчил Бимбалов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Петър Йорданов | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора | 13 | Йордан Йовчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Светослав Виденов | "Левски" | София | 14 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
19 | Йордан Иванов | "Левски" | София | 15 | Юсеин Кирилов | "Класик" | Белене |
20 | Илиян Стефанов | "Тича" | Д.чифлик | 16 | Ивайло Мурджев | "Рилски спортист" | Самоков |
21 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Милко Петров | "Рилски спортист" | Самоков |
22 | Димитър Яврийски | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Димитър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков |
23 | Кристиян Калбурджиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 19 | Георги Раев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
24 | Станислав Атанасов | "Витяз-Панев" | Варна | 20 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
25 | Димитър Бориславов | "Миньор" | Перник | ||||
26-27 | Райхан Илиев | "Вихър-94" | Славяново | кат. 66 кг | |||
26-27 | Ентин Кабалчиев | "Вихър-94" | Славяново | 1 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Георги Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 73 кг | 3 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | |||
1 | Антонио Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
2 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Георги Борисов | "Слава" | Монтана |
3 | Светлин Софрониев | "Слава" | Монтана | 5 | Робин Муртазали | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Михаил-Асен Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 7 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Иван Иванов | "Тича" | Д.чифлик | 8 | Цветомир Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Християн Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Едуард Николов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7 | Иван Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Иван Георгиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
8 | Николай Чотов | "Стоян Николов" | Златица | 11 | Борис Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
9 | Александър Драгомиров | "Миньор" | Перник | 12 | Филип Гергинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
13 | Светослав Светославов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. +73 кг | |||||||
1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | ||||
2 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | ||||
3 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | ||||
3 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора | ||||
5 | Мариян Балтов | "Локомотив-93" | Варна | ||||
7 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
8 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица | ||||
8 | Мирослав Христов | "Левски" | София | ||||
8 | Хасан Хасан | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
11 | Йордан Гешев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
Най-техничен състезател - Цветан Сирашки, кат. 38 кг, СК Борба "Изобор", Плевен | |||||||
Най-резултатен състезател - Жоро Добрев, кат. 42 кг, СК Борба "Черноморец-кл.борба", Бургас | |||||||
Гл.секретар: Али Пъръшмолла | Гл.съдия: Иван Ламбов |