Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – девойки (11-12.04.2014 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Айнъз Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | 2 | Нели Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Халиме Хасанова | "Дан Колов" | Елена | |||||
кат. 51 кг | 4 | Бояна Костадинова | "Тракия спорт" | Полвдив | ||||
1 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница | |||||
2 | Ивона Горовва | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 55 кг | ||||
3 | Димитринка Танева | "Загорец" | Н.Загора | 1 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | |
3 | Николинка Стафанова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 2 | Джуана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Гергана Василева | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | 3 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Несрин Юсуфова | "Шампиони" | Самуил | |
6 | Ивелина Вълева | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
кат. 59 кг | ||||||||
1 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 63 кг | ||||
2 | Мервин Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Вероника Стайкова | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Лили Кашедарева | "Тракия спорт" | Полвдив | 2 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
3 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Елена Чанева | "Тракия спорт" | Полвдив | |
5 | Лидия Ахмед | СА "Ставен" | Сливен | |||||
6 | Ива Георгиева | "Сливен" | Сливен | кат. 72 кг | ||||
1 | Михаела Юмерова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |||||
кат. 67 кг | 2 | Ферихан Алиосманова | "Кубадън" | Лозница | ||||
1 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Пламена Михалева | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Анифе Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Кериме Сали | "Шампиони" | Самуил | |
3 | Мила Димова | "Ботев-93" | Враца | 6 | Фейме Ибрахимова | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Никол Георгиева | "Ботев-93" | Враца | |||||
6 | Азиме Нуриева | "Кубадън" | Лозница | Отборно класиране | ||||
1 | "Херкулес" - Ямбол | 46 т. | ||||||
2 | "Кубадън" - Лозница | 38 т. | ||||||
3 | "Левски" - София | 30 т. | ||||||
Най-технична състезателка - Стефка Стефанова, кат. 51 кг., "Кубадън", Лозница" | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Силвия Калайджиева, кат. 48 кг., "Херкулес", Ямбол | ||||||||
Гл. съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |