Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – мъже (11-12.01.2014 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Георги Вангелов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Стефан Иванов | "НСА-Академик" | София |
2 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Метин Хадър | "Крепост-93" | Устина |
3 | Диан Пеев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен |
3 | Ивайло Димов | "Левски" | София | 3 | Крум Чучуров | "НСА-Академик" | София |
5 | Християн Йорданов | "Левски" | София | 5 | Георги Цанев | "Славия-2009" | София |
5 | Леон Сухов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Стоян Цонев | "Руен" | Руен | 7 | Велико Люцканов | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Юрий Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В. Търново | 8 | Сезер Сефер | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Шюкри Шюкриев | "НСА-Академик" | София |
10 | Мустафа Али | "Айтос" | Айтос | 10 | Александър Димитров | "Левски" | София |
11 | Мехмед Фераим | "НСА-Академик" | София | ||||
12 | Ивелин Иванов | "Олимпиец" | Търговище | кат. 70 кг | |||
13 | Байрам Шабан | "Левски" | София | 1 | Георги Златов | "Славия-2009" | София |
14 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Михаил Янев | "НСА-Академик" | София |
15 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
16 | Илхан Идаетов | "Каолин-2000" | Глоджево | 3 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Елиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Георги Куртев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18 | Реджеб Чобанов | "Каолин-2000" | Глоджево | 5 | Пламен Бъчваров | "НСА-Академик" | София |
19 | Танжу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Алишан Курбанов | "Дан Колов" | Севлиево |
20 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Мирослав Христов | "Берое" | Стара Загора |
21 | Жорж Христов | "Стефан Караджа" | Елхово | 9 | Пламен Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
10 | Емил Топалов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 65 кг | 11 | Виктор Петров | "Стефан Караджа" | Елхово | |||
1 | Бойчо Бойчев | "НСА-Академик" | София | 12 | Христо Цветанов | "Стефан Караджа" | Елхово |
2 | Александър Грибков | "НСА-Академик" | София | 13 | Иван Николаев | "НСА-Академик" | София |
3 | Мишел Михайлов | "НСА-Академик" | София | 14 | Исмаил Реджеп | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Николай Дели | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Мухамед Махмуд | "Руен" | Руен |
5 | Мартин Гочев | "Берое" | Стара Загора | 16 | Виктор Златков | "Левски" | София |
5 | Стоян Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Нермидин Якуб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 18 | Веселин Симеонов | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Димитър Стоянов | "НСА-Академик" | София | 19 | Мартин Панчев | "Дан Колов" | Севлиево |
9 | Захари Ахмедов | "Етър-Виктори-93" | В.Търново | 20 | Веселин Дуков | "Руен" | Руен |
10 | Николай Ганев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 21 | Ахмед Али | "Хан Аспарух" | Исперих |
11 | Богомил Коев | "Дан Колов" | Севлиево | 22 | Юри Наков | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Айджан Ахмед | "НСА-Академик" | София | 23 | Александър Стоянов | "Каолин-2000" | Глоджево |
13 | Тодор Христов | "Стефан Караджа" | Елхово | 24 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
14 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 25 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
15 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна | 26 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище |
16 | Валентин Михайлов | "Тангра" | Благоевград | 27 | Александър Колев | "Дан Колов" | Севлиево |
17 | Добромир Симеонов | "Тангра" | Бургас | 28 | Митко Атанасов | "Левски" | Карлово |
18 | Ибрахим Мандев | "Армеец-ЦСКА" | София | 29 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово |
19 | Ибрахим Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 30 | Иван Петров | "Любимец-95" | Любимец |
20 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 31 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе |
21 | Димитър Тръндев | "Любимец-95" | Любимец | 32 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
22 | Михаил Йончев | "Левски" | София | ||||
23 | Денис Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 86 кг | |||
24 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Мирослав Гешев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 74 кг | 3 | Мирослав Милков | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Мирослав Киров | "Берое" | Стара Загора | 3 | Милан Благоев | "Славия-2009" | София |
2 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Пенчо Дочев | "НСА-Академик" | София |
3 | Христо Христов | "НСА-Академик" | София | 5 | Борислав Добрев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Адам Куракаев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София |
5 | Хюсеин Ахмед | "НСА-Академик" | София | 8 | Стефан Бонев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Енгин Исмаил | "Ангел войвода" | Хасково | 9 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София | 10 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София |
8 | Николай Ганчев | "НСА-Академик" | София | 11 | Ивайло Митев | "Берое" | Стара Загора |
9 | Еркан Мусин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 12 | Ангел Гочев | "Никола Станчев" | Созопол |
10 | Пламен Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Ангел Караиванов | "Руен" | Руен |
11 | Мустафа Мустафов | "Шумен" | Шумен | 14 | Христо Ицов | "Асеновец" | Асеновград |
12 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София | 15 | Петър Петров | "Берое" | Стара Загора |
13 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Асан Яшаров | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София | 17 | Кенан Мурад | "НСА-Академик" | София |
15 | Калоян Димов | "Тракия-2010" | София | 18 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София |
16 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 19 | Иван Гендов | "Стефан Караджа" | Елхово |
17 | Сали Сали | "Кубадън" | Лозница | 20 | Айредин Пехливанов | "Дан Колов" | Севлиево |
18 | Мохамед-Йосеф Бакър | "НСА-Академик" | София | 21 | Кемал Софта | "Илия Павлов" | В.Търново |
19 | Евелин Митев | "Тракия-2010" | Пловдив | 22 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София |
20 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 23 | Илчо Маргаритов | "Тангра" | Благоевград |
21 | Малин Костадинов | "НСА-Академик" | София | 24 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч |
22 | Алейдин Чауш | "Дан Колов" | Севлиево | 25 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич |
23 | Максим Георгиев | "Руен" | Руен | 26 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково |
24 | Нихат Ахмед | "Айтос" | Айтос | 27 | Илхан Енверов | АСК "Сливен" | Сливен |
25 | Мехмедали Тефик | "Айтос" | Айтос | 28 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
26 | Веселин Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 29 | Дженгиз Рахим | "Хан Аспарух" | Исперих |
27 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив | 30 | Петър Къратлиев | "Любимец-95" | Любимец |
28 | Кирил Къзънски | "Армеец-ЦСКА" | София | 31 | Нурхан Рефик | "Хан Аспарух" | Исперих |
29 | Гьокан Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 32 | Николай Николов | "Дан Колов" | Севлиево |
30 | Рейхан Хамза | "Хан Аспарух" | Исперих | 33 | Хасан Дуралиев | "НСА-Академик" | София |
31 | Денис Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | 34 | Стивън Стоянов | "Левски" | София |
32 | Цветелин Данев | "Етър-Виктори-93" | В.Търново | 35 | Георги Запрев | "Левски" | София |
33 | Петър Саваков | "Берое" | Стара Загора | 36 | Симеон Симеонов | "Тангра" | Благоевград |
34 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 37 | Константин Иванов | "Дан Колов" | Севлиево |
35 | Симеон Зоров | "Етър-Виктори-93" | В.Търново | 38 | Борислав Савов | "Дан Колов" | Севлиево |
39 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 97 кг | 40 | Денис Бахри | "Левски" | София | |||
1 | Георги Средков | "Локомотив" | Пловдив | 41 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Кирил Ханджийски | инд. | 42 | Пламен Карчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Калоян Колев | "НСА-Академик" | София | 43 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Красимир Самарджиев | "Руен" | Руен | ||||
5 | Светослав Люцканов | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 125 кг | |||
5 | Юксел Юсеин | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград |
7 | Гюлхан Ислям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Драгомир Стойчев | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Кръстин Бояджиев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Бинчо Стоянов | "НСА-Академик" | София |
9 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Илия Енев | "Берое" | Стара Загора |
10 | Васил Христонов | "Любимец-95" | Любимец | 5 | Бойко Арсенков | "Славия-2009" | София |
11 | Радомир Атанасов | "Берое" | Стара Загора | 5 | Божидар Бояджиев | "Руен" | Руен |
12 | Николай Колев | "Славия-2009" | София | 7 | Марчо Марков | "Херкулес" | Ямбол |
13 | Илиан Златков | "Беласица" | Петрич | 8 | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София |
14 | Джанер Исмаил | "Каолин-2000" | Глоджево | 9 | Никола Балазов | "Илия Павлов" | В.Търново |
15 | Светослав Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Гьонюл Даил | "Левски" | Карлово |
16 | Ганчо Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Дилявер Заид | "Армеец-ЦСКА" | София |
17 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница | 12 | Веселин Талев | "Беласица" | Петрич |
18 | Гюлхан Исуфов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Васил Балазов | "Илия Павлов" | В.Търново |
19 | Иван Благоев | "НСА-Академик" | София | 14 | Петър Райчев | "Илия Павлов" | В.Търново |
20 | Христо Струмин | "Славия-2009" | София | 15 | Пейчо Бинбелов | "Левски" | София |
21 | Дженгис Рамис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Любомир Линков | "Дан Колов" | Севлиево |
22 | Суат Мудин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 17 | Калоян Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
23 | Живко Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 18 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
19 | Ариф Ахмед | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
20 | Иван Шейнов | "Левски" | София | ||||
21 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
22 | Паскал Караников | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
23 | Бехчет Хамид | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
Най-техничен състезател - Стефан Иванов, кат. 61 кг, СК Борба "НСА-Академик", София | |||||||
Най-резултатен и най-убедителен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 , СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Гл. съдия: Я. Костадинов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |