Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба –жени (11-12.01.2014 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 53 кг | ||||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 1 | Виолета Симеонова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Ивона Горова | "Самоков-2000" | Самоков | 2 | Пепа Димитрова | "НСА-Академик" | София |
3 | Кристина Маринова | "НСА-Академик" | София | 3 | Елена Якимчук | "Левски" | София |
3 | Миглена Селишка | "Левски" | София | 3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Невена Стоянова | "Бургас" | Бургас | 5 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница |
5 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | 5 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
7 | Веселка Тенева | "Берое" | Стара Загора | 7 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол |
8 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | ||||
9 | Дани Иванова | "Черноморец" | Бургас | ||||
кат. 55 кг | 10 | Венка Ангова | "Тракия-93" | Стамболийски | |||
1 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | 11 | Мария Джурова | "Етър-Виктори-93" | В.Търново |
2 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Миглена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Джуана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
3 | Елеонора Станчева | "НСА-Академик" | София | кат. 58 кг | |||
5 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца | 1 | Мими Христова | "Левски" | София |
5 | Каролина Грозданова | "НСА-Академик" | София | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
7 | Мерлин Славчева | "НСА-Академик" | София | 3 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Живка Иванова | "НСА-Академик" | София | ||||
кат. 60 кг | 5 | Веселина Йорданова | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Пепа Перчинска | "Херкулес" | Ямбол |
7 | Тодорка Тодорова | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
8 | Ива Бонева | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 63 кг | 9 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Тайбе Юсеин | "Левски" | София | 10 | Христина Стоянова | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | ||||
3 | Вероника Стайкова | "Херкулес" | Ямбол | кат. 75 кг | |||
3 | София Георгиева | "Левски" | София | 1 | Даяна Иванова | "Берое" | Стара Загора |
5 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Славелия Спасова | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Димитринка Русева | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Милена Въчкова | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Марине Никогосян | "НСА-Академик" | София | ||||
5 | Мариана Костова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
кат. 69 кг | 5 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Джанан Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Златка Жекова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Габриела Василева | "НСА-Академик" | София | 8 | Гюлджан Бехчедова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Мирослава Веселинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Пламена Михайлова | "Херкулес" | Ямбол |
4 | Ани Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Василена Джамбазова | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Валентина Райчева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Тодорка Въчкова | "Херкулес" | Ямбол |
Най-технична състезателка - Тайбе Юсеин, кат. 63 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Най-резултатна състезателка - Елица Янкова, кат. 48 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-убедителна състезателка - Даяна Иванова, кат. 75 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Гл.съдия: Я. Костадинов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |