Архив резултати
ДЛОШ мъже, свободен стил (17-18.6.2017, гр. Сливен)
- Неделя, 18 Юни 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 65 кг | ||||||
1 | Георги Вангелов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Владимир Готишан | "Руен" | Руен |
2 | Кристиян Пеев | "НСА-Академик" | София | 2 | Христо Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Тодор Димов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
3 | Иван Замфиров | "Руен" | Руен | 3 | Мишел Михайлов | "Локомотив" | Горна Оряховица |
5 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Димитър Стоянов | "НСА-Академик" | София |
5 | Генади Маринов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Айдънджан Исов | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Рамадан Ахмед | "Крепост" | Стремци | 7 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Станислав Денчев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
9-11 | Петър Владимиров | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 9 | Деан Ангелов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
9-11 | Даниел Колев | "Загорец" | Нова Загора | 10 | Максим Иванов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
9-11 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Георги Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Емин Еминоглу | "Асеновец" | Асеновград | ||||
кат. 61 кг | |||||||
1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София | кат. 70 кг | |||
2 | Стоян Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Мирослав Христов | "Локомотив" | Горна Оряховица |
3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Кемал Софта | "НСА-Академик" | София |
3 | Стефан Иванов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Стойчо Мануров | "Станка Златева" | Сливен |
5 | Андрей Стоянов | "Руен" | Руен | 3 | Николай Куртев | "Руен" | Руен |
5 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Калин Влаев | "Етър-Виктори-93" | Велико Търново |
7 | Стоян Илиев | "НСА-Академик" | София | 5 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София |
8 | Велико Люцканов | "Станка Златева" | Сливен | 7 | Пламен Бъчваров | "Локомотив" | Горна Оряховица |
9 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци | 8 | Хюсеин Ахмед | "НСА-Академик" | София |
10 | Милен Колев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 9 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
12 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Илиян Миревски | "НСА-Академик" | София |
13 | Александър Димитров | "Левски" | София | 12 | Въльо Стойков | "Загорец" | Нова Загора |
14 | Митко Стойков | "Загорец" | Нова Загора | 13 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | ||||
кат. 74 кг | 15 | Димитър Димитров | "Борба" | Шумен | |||
1 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Михаил Янев | "НСА-Академик" | София |
2 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | НСА | 17-20 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 17-20 | Валентин Колев | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Енгин Исмаил | "НСА-Академик" | София | 17-20 | Никола Пенов | "Стефан Караджа" | Елхово |
5 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора | 17-20 | Бончо Момъков | "Локомотив" | Горна Оряховица |
5 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 21 | Желязко Недялков | СК Борба и самбо | Ямбол |
7 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Панайот Николов | "Бургас" | Бургас |
8 | Адинан Хасан | "Борба" | Шумен | ||||
9 | Денислав Петков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | кат. 97 кг | |||
10 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора | 1 | Михаил Ганев | "Левски" | София |
11 | Христо Христов | "Руен" | Руен | 2 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич |
12 | Борислав Добрев | "Славия-2009" | София | 3 | Николай Димитров | "Стефан Караджа" | Елхово |
13 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Светослав Люцканов | "Добруджански юнак" | Добрич |
14 | Нихат Хасан | "Продан Гарджев" | Бургас | 5 | Тодор Чанев | "Бургас" | Бургас |
5 | Айлин Ашим | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 86 кг | 7 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Георги Средков | "Руен" | Руен | 8 | Мерт Емин | "НСА-Академик" | София |
2 | Мирослав Гешев | "Руен" | Руен | 9 | Изет Гавазов | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Йордан Кунгалов | "НСА-Академик" | София | 10 | Ахмед Ахмед | "Кубадън" | Лозница |
3 | Мехмед Гази | "НСА-Академик" | София | 11 | Николай Митев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София | 12 | Георги Саракостов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Милан Благоев | "Руен" | Руен | 13 | Раим Раим | "Осман Дуралиев" | Исперих |
7 | Ивайло Митев | "Берое" | Стара Загора | 14 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Хюсеин Мустафа | СК Борба и самбо | Ямбол |
9 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Венелин Кочков | "Загорец" | Нова Загора |
10 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | 17 | Здравко Добрев | "Дунав" | Сливо поле |
11 | Пламен Ковачев | "Борба" | Шумен | 18-19 | Атанас Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово |
12 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 18-19 | Казъм Казъмов | "Станка Златева" | Сливен |
13 | Християн Тодоров | "Левски" | София | 20 | Димитър Касов | "Станка Златева" | Сливен |
14 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
15 | Танер Ридванов | "Борба" | Шумен | кат. 125 кг | |||
16 | Теодор Стоев | "Борба" | Шумен | 1 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград |
17 | Божидар Тодоров | "Тракиец" | Пловдив | 2 | Гюрай Хамдиев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
18 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Мариян Тодоров | "Бургас" | Бургас |
19 | Тодор Дачев | "Бургас" | Бургас | 3 | Даниел Янков | "Станка Златева" | Сливен |
20 | Димитър Казаков | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево |
21 | Феим Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Хюсеин Хюсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
22 | Мустафа Гърдов | "Езерче" | Езерче | 7 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград |
23 | Роман Ангелов | "Славия-2009" | София | 8 | Руфат Мехмедов | "Асеновец" | Асеновград |
24-28 | Йордан Колев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Паскал Караников | "Стефан Караджа" | Елхово |
24-28 | Ерхан Пиляслъ | "Каолин-2000" | Глоджево | 10 | Ариф Васви | "Осман Дуралиев" | Исперих |
24-28 | Константин Смиленов | "НСА-Академик" | София | 11 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
24-28 | Ангел Шопов | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Георги Ванчев | "Руен" | Руен |
24-28 | Иван Сидеров | "Левски" | София | 13 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-2011" | Велико Търново |
29 | Станимир Атанасов | "Гладиатор" | Овощник | 14 | Марчо Марков | "Херкулес" | Ямбол |
30 | Вели Вели | СК Борба и самбо | Ямбол | 15 | Васил Желев | "Дан Колов" | Севлиево |
31 | Петър Саваков | "НСА-Академик" | София | 16 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
17 | Константин Костов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
18 | Петър Стойков | "Асеновец" | Асеновград | ||||
19 | Бехчет Хамид | "Осман Дуралиев" | Исперих | ||||
Най-техничен състезател - Георги Вангелов, кат. 57 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
Най-резултатен състезател - Владимир Дубов, кат. 61 кг, СК Борба "Славия-2009", София | |||||||
Най-етичен треньор - Стоян Петков | |||||||
Гл. съдия: Светлен Генчев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |