Архив резултати
ДЛОШ девойки (4-5.05.2017, гр. Сливен)
- Сряда, 10 Май 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Еми Атанасова | "НСА-Академик" | София | |
2 | Атанаска Русева | "Бургас" | Бургас | 2 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Силвия Митева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Ебру Невзам | "Приморец" | Аксаково | |
3 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Саша Слишкова | "Бобошево" | Бобошево | |
5 | Янка Делчева | "Кърджали" | Кърджали | 5 | Сияна Петрова | "Бургас" | Бургас | |
5 | Виктория Божинова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Преслава Василева | "Бургас" | Бургас | |
7 | Даниела Колева | "Румен Павлов" | Стражица | 7 | Николета Чомакова | "Бургас" | Бургас | |
8 | Синем Мехмедова | "Дунав" | Сливо поле | |||||
кат. 51 кг | кат. 55 кг | |||||||
1 | Кремена Петрова | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Сезем Белберова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Бетрис Борисова | "Берое" | Стара Загора | 2 | Весела Бръмчева | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |
3 | Кристина Лазарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Марая Любенова | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 59 кг | 5 | Симона Виноградова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 5 | Мирела Димитрова | "Бобошево" | Бобошево | |
2 | Файтуша Фръндева | "Ставен" | Сливен | 7 | Илиана Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Теодора Липчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Ивелина Петрова | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Раймял Зиберова | "Левски" | София | |
5 | Мелиса Христова | "Кърджали" | Кърджали | 10 | Божана Йорданова | "Берое" | Стара Загора | |
5 | Арзу Хасанова | "Дунав" | Сливо поле | 11 | Любов Атемин | "Атлетик" | Пловдив | |
12 | Бурчин Сабриева | "Дунав" | Сливо поле | |||||
кат. 63 кг | ||||||||
1 | Юлиана Янева | СК Борба и самбо | Ямбол | кат. 67 кг | ||||
2 | Йоана Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 1 | Изабела Христова | "Левски" | София | |
3 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Полин Балева | "Ставен" | Сливен | |
5 | Росица Георгиева | "Славия-2009" | София | 4 | Виктория Делийска | "Бургас" | Бургас | |
5 | Анна Петрова | "Бургас" | Бургас | |||||
кат. 72 кг | ||||||||
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | 1 | Боряна Борисова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 57 | 2 | Денислава Димитрова | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |
2 | "Бургас" | Бургас | 45 | 3 | Радина Азманова | "Левски" | София | |
3 | "Левски" | София | 30 | 4 | Диана Георгиева | "Бургас" | Бургас | |
Най-технична състезателка - Еми Атанасова, 48кг, "НСА" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Сезем Белберова, 55кг, "Рилски спортист 2000" Самоков | ||||||||
Гл. съдия: Иван Ламбов | Гл.секретар: Христо Харалампиев |