КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
                 
  кат. 30 кг         кат. 32 кг    
1 Никола Стефанов АСК "Сливен" Сливен   1 Дарин Дичков "Добруджански юанк" Добрич
2 Умут Сабриев "Дан Колов" Севлиево   2 Ахмед Ахмед "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Димитър Бисерков "Би Риал" Сандански   3 Асен Асенов "Би Риал" Сандански
3 Серджан Салимов АСК "Сливен" Сливен   3 Доан Фетта "Агросем" Острово
5 Владимир Мандалов "Димитровград" Димитровград   5 Румен Джамбазов "Би Риал" Сандански
5 Андрей Ангелов "Черноморски сокол" Варна   5 Назиф Адил "Кубадън" Лозница
7 Мурад Иляз "Ангел войвода Хасково   7 Диан Ангелов "Продан Гарджев" Бургас
8 Денис Хълми "Агросем" Острово   8 Ергюн Шукри "Руен" Руен
9 Руфат Руфат "Кубадън" Лозница   9 Хамди Басри "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
10 Златин Янков "Добруджански юнак" Добрич   10 Халил Халил "Айтос" Айтос
11 Асен Сандов "Беласица" Петрич   11 Християн Димитров "Херкулес" Ямбол
12 Мартин Милев "Локомотив" Г.Оряховица   12 Иван Димитров "Би Риал" Сандански
13-14 Дилън Димитров "Юнак-Локомотив" Русе   13 Антъни Бояджиев "Бургас" Бургас
13-14 Митко Стоянов "Вълко Костов" Симеоновград   14 Беркай Тефик "Ангел войвода-Хасково" Хасково
15 Миролюб Грънчаров "Олимпиец" Търговище   15 Николай Николаев "Айтос" Айтос
16 Иван Петров "Загорец" Нова Загора   16 Илдърай Мюмюн "Крепост" Стремци
17-19 Лъчезар Викторов "Етър-Виктори-2011" В.Търново   17 Александър Желев "Илия Павлов" В.Търново
17-19 Алиджан Дудурга "Лютфи Ахмедов" Разград   18 Никола Колев "Сандрово" Сандрово
17-19 Ангел Алиев АСК "Сливен" Сливен   19 Джанер Ахмед "Кубадън" Лозница
20 Тошко Петков "Златарица" Златарица   20 Христо Маринов "Добруджански юанк-96" Силистра
21 Нерман Ахмедов "Олимпиец" Търговище   21-23 Борис Бонев "Димитровград" Димитровград
26 Йордан Йорданов "Олимпиец" Търговище   21-23 Хюсеин Сами "Шампиони" Самуил
22-25 Мартин Димитров "Марица-Изток" Раднево   21-23 Давид Кирилов "Сандрово" Сандрово
22-25 Станислав Димитров "Приморец" Аксаково   24-28 Димитър Стоянов "Продан Гарджев" Бургас
22-25 Окан Васви "Осман Дуралиев" Исперих   24-28 Огнян Маникатов "Митекс" Благоевград
22-25 Габриел Василев "Христо Ставрев" Свиленград   24-28 Емир Кадир "Осман Дуралиев" Исперих
27-30 Асел Наков "Шампиони" Самуил   24-28 Атанас Атанасов "Енергетик" Гълъбово
27-30 Йозджан Керим "Осман Дуралиев" Исперих   24-28 Стилян Петров СК Борба Симеоновград
27-30 Хасан Насуф "Кубадън" Лозница   29 Светослав Николов "Локомотив" Г.Оряховица
27-30 Иван Станев "Приморец" Аксаково          
            кат. 38 кг    
  кат. 35 кг       1 Бисер Пенев АСК "Сливен" Сливен
1 Николай Момъков "Локомотив" Г.Оряховица   2 Кристиян Канев "Енергетик" Гълъбово
2 Дениз Ибрям "Димитровград" Димитровград   3 Емилиян Йорданов "Юнак-Локомотив" Русе
3 Калоян Атанасов "Илия Павлов" В.Търново   3 Денис Наим "Димитровград" Димитровград
3 Таньо Танев "Станка Златева" Сливен   5 Николай Кондов "Черноморски сокол" Варна
5 Димитър Чолаков "Бургас" Бургас   5 Александър Вангелов "Димитровград" Димитровград
5 Стилиян Джоров "Би Риал" Сандански   7 Алекс Александров "Левски" София
7 Иван Папазов "Странджа-2001" Средец   8 Ивайло Николов "Локомотив" Г.Оряховица
8-9 Едман Барутов "Бистрица-Абланица" Абланица   9 Момчил Янакиев "Дан Колов" Севлиево
8-9 Веселин Пейков "Румен Павлов" Стражица   10 Ерай Кямил "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
10 Шенол Шифодин "Лудогорец-Паисиево" Паисиево   11 Алекс Денев "Юнак-Локомотив" Русе
11 Кямил Кямилов "Олимпиец" Търговище   12 Слави Стаменов "Би Риал" Сандански
12 Денислав Попов "Локомотив" Г.Оряховица   13 Валентин Янков "Стефан Караджа" Елхово
13 Айхан Мехмед "Руен" Руен   14 Нур Юсуф "Ангел войвода-Хасково" Хасково
14-15 Димитър Жеков "Черноморски сокол" Варна   15 Георги Димитров "Странджа-2001" Средец
14-15 Пресиян Радев "Сандрово" Сандрово   16 Рамис Рамис "Борба" Шумен
16 Али Али "Аркос" Партизани   17 Марио Георгиев "Олимпиец" Търговище
17 Даниел Стоянов АСК "Сливен" Сливен   18 Исмаил Косим "Бистрица-Абланица" Абланица
18 Беркджан Дудурга "Лютфи Ахмедов" Разград   19 Станьо Николов "Никола Станчев" Созопол
19 Тодор Каратодоров "Дан Колов" Севлиево   20 Михаил Амелев "Стефан Караджа" Елхово
20 Мартин Динев "Димитровград" Димитровград   21 Никола Динев "Енергетик" Гълъбово
21 Тихомир Дражев "Марица-Изток" Раднево   22 Александър Лазаров "Беласица" Петрич
22 Диян Димчев "Етър-Виктори-2011" В.Търново   23 Антон Делев "Вълко Костов" Сименовград
23 Зейхан Сабриев "Дан Колов" Севлиево   24-26 Хюсеин Хюсеин "Руен" Руен
24 Венимир Илиев "Дан Колов" Севлиево   24-26 Мартин Панев "Сандрово" Сандрово
25 Дани Спасов "Истър" Тутракан   24-26 Едмон Дерменджиев "Бистрица-Абланица" Абланица
26-27 Божидар Джоров "Би Риал" Сандански   27 Станислав Славчев "Вълко Костов" Сименовград
26-27 Ашкън Шефкет "Хан Аспарух" Исперих   28-32 Александър Иванов "Черноморец-св.борба" Бургас
28 Семих Каракаш "Лютфи Ахмедов" Разград   28-32 Теодор Маринов "Юнак-Локомотив" Русе
29 Дончо Ганарев "Казанлък" Казанлък   28-32 Денис Николов "Любимец-2015" Любимец
30-31 Валери Георгиев "Загорец" Нова Загора   28-32 Леон Вълков "Истър" Тутракан
30-31 Станислав Вълев "Марица-Изток" Раднево   28-32 Радостин Радев "Черноморец-св.борба" Бургас
32-35 Здравко Николов "Беласица" Петрич   33 Андон Веселинов АСК "Сливен" Сливен
32-35 Мюмюн Асенов "Дан Колов" Севлиево   34 Сезер Хюсеинов АСК "Сливен" Сливен
32-35 Томислав Сидеров "Кубадън" Лозница          
32-35 Мартин Георгиев "Юнак-Локомотив" Русе     кат. 47 кг    
36-38 Лъчезар Войков "Осман Дуралиев" Исперих   1 Дянко Дянков "Енергетик" Гълъбово
36-38 Перхан Славчев "Ловеч" Ловеч   2 Ердан Кабилов "Приморец" Аксаково
36-38 Дилян Дичков "Добруджански юнак" Добрич   3 Емил Христов "Дан Колов" Елена
39 Олчай Халим "Добруджански юнак-96" Силистра   3 Живко Чолаков "Черноморец-св.борба" Бургас
40 Найден Вълчев "Енергетик" Гълъбово   5 Григор Чернаков "Енергетик" Гълъбово
          5 Ашот Погосян "Армеец-ЦСКА" София
          7 Петко Иванов СК Борба и самбо Ямбол
  кат. 42 кг       8 Ислям Джикаров "Бистрица-Абланица" Абланица
1 Кристиян Кръстев "Продан Гарджев" Бургас   9 Милчо Иванов "Левски" София
2 Костадин Иванов "Бургас" Бургас   10 Иван Димов "Черноморец-св.борба" Бургас
3 Ердал Галип "Продан Гарджев" Бургас   11-12 Теодор Петров "Станка Златева" Сливен
3 Ивайло Петров "Никола Станчев" Созопол   11-12 Атанас Милев "Би Риал" Сандански
5 Джан Февзиев "Борба" Шумен   13 Дани Петров "Загорец" Нова Загора
5 Ергин Сюлейман "Лютфи Ахмедов" Разград   14 Диян Жеков "Добруджански юнак" Добрич
7 Гьокан Хазим "Крепост" Стремци   15 Симеон Ангелов "Борба" Шумен
8 Никола Ковачев "Черноморец-св.борба" Бургас   16 Владимир Димитров "Би Риал" Сандански
9 Зарко Колев "Гладиатор" Овощник   17 Румен Димов "Станка Златева" Сливен
10 Благой Урлачки "Митекс" Благоевград   18 Иреджеб Иреджебов "Шампиони" Самуил
11-12 Станислав Дамяновски "Армеец-ЦСКА" София   19 Ибрахим Илязов "Аркос" Партизани
11-12 Ерай Федаимов "Борба" Шумен   20 Даниел Станчев "Славия-2009" София
13 Теодосий Няголов "Дан Колов" Севлиево   21 Исмаил Заим "Бистрица-Абланица" Абланица
14 Христо Гогулев "Беласица" Петрич   22 Константин Райков "Продан Гарджев" Бургас
15 Азми Махмудов "Спартак" Цар Калоян   23 Стивън Христов АСК "Сливен" Сливен
16 Илиян Стефанов "Добруджански юнак" Добрич   24-27 Нико Иванов "Приморец" Аксаково
17 Иван Симеонов "Добруджански юнак" Добрич   24-27 Хюсеин Хюсеинов "Шампиони" Самуил
18 Сабри Лешев "Лютфи Ахмедов" Разград   24-27 Георги Георгиев "Берое" Стара Загора
19 Димитър Атанасов "Бургас" Бургас   24-27 Осман Махмудов "Спартак" Цар Калоян
20 Илбайзер Илбайзеров "Дан Колов" Севлиево   28-32 Пламен Райчев "Руен" Руен
21-23 Денис Дойчев "Приморец" Аксаково   28-32 Данислав Хубенов "Димитровград" Димитровград
21-23 Бранимир Георгиев "Енергетик" Гълъбово   28-32 Александър Сърбенов АСК "Сливен" Сливен
21-23 Александрин Георгиев СК Борба и самбо Ямбол   28-32 Васил Козарев АСК "Сливен" Сливен
24-30 Илия Илиев "Станка Златева" Сливен   28-32 Събин Карамехмед "Продан Гарджев" Бургас
24-30 Тихомир Димитров "Вълко Костов" Симеоновград          
24-30 Хюммед Юмер "Айтос" Айтос     кат. 59 кг    
24-30 Христо Райчев "Руен" Руен   1 Любен Илиев "Би Риал" Сандански
24-30 Фердинай Сираков "Бистрица-Абланица" Абланица   3 Атанас Денчев "Царевец-Етър-93" В.Търново
24-30 Джем Неджметин "Хан Аспарух" Исперих   3 Емре Мухамед "Димитровград" Димитровград
24-30 Георги Бъчваров "Локомотив" Г.Оряховица   3 Росен Билетоолу "Продан Гарджев" Бургас
31 Шабан Пюскюлю "Спартак" Цар Калоян   5 Ахмед Ахмедов "Шампиони" Самуил
          5 Виктор Грудев "Енергетик" Гълъбово
  кат. 53 кг       7 Джем Хайри "Крепост" Стремци
1 Радомир Стоянов "Енергетик" Гълъбово   8 Бейтула Бейтулов "Айтос" Айтос
2 Джанур Юсеин "Крепост" Стремци   9 Невзат Добрев "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
3 Стефан Шафков "Би Риал" Сандански   10 Руен Стоилов "Черноморски сокол" Варна
3 Мартин Мартинов "Локомотив" Г.Оряховица   11 Габриел Демирев "Айтос" Айтос
5 Орлин Асенов "Осман Дуралиев" Исперих   12 Шабан Амзов "Бистрица-Абланица" Абланица
5 Ниязи Сеид "Крепост" Стремци   13-15 Димитър Харалампиев "Беласица" Петрич
7 Тихомир Бончев "Дан Колов" Севлиево   13-15 Зафер Узун "Спартак" Цар Калоян
8 Иляз Илязов "Аркос" Партизани   13-15 Тогай Осман "Бургас" Бургас
9 Християн Илиев "Странджа-2001" Средец   16 Никола Ходжев "Марица-Изток" Раднево
10 Сали Салим "Аркос" Партизани          
11 Виктор Максимов "Юнак-Локомотив" Русе     кат. 66 кг    
12 Николай Андреев "Странджа-2001" Средец   1 Александър Тулба "Димитровград" Димитровград
13 Габриел Георгиев "Румен Павлов" Стражица   2 Адриян Вълканов АСК "Сливен" Сливен
14 Калоян Енчев АСК "Сливен" Сливен   3 Мариян Николов "Енергетик" Гълъбово
15 Райхан Рамаданов "Р.Великов-М.Ганев" В.Търново   3 Виктор Стефанов "Олимпиец" Търговище
16-17 Богомил Михайлов "Добруджански юнак" Добрич   5 Виктор Петров "Никола Станчев" Созопол
16-17 Александър Георгиев "Казанлък" Казанлък   5 Димитър Василев "Странджа-2001" Средец
18-19 Ейджан Сами "Лудогорец-Паисиево" Паисиево   7 Леркан Мехмедов "Олимпиец" Търговище
18-19 Иван Андонов АСК "Сливен" Сливен   8 Мартин Маринов "Странджа-2001" Средец
20 Михаил Михов "Айтос" Айтос   9 Милен Георгиев "Олимпиец" Търговище
21 Серкан Хасан "Руен" Руен   10 Али Мустафа "Продан Гарджев" Бургас
22 Радослав Жеков СК Борба и самбо Ямбол   11 Николай Симеонов "Истър" Тутракан
23 Мустфа Исмаил "Айтос" Айтос   12 Георги Гегов "Беласица" Петрич
24-26 Огнян Шутов "Беласица" Петрич   13 Едиз Джеват "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
24-26 Пламен Попов "Продан Гарджев" Бургас   14-15 Божидар Славов "Любимец-2015" Любимец
24-26 Георги Бецановски "Р.Великов-М.Ганев" В.Търново   14-15 Пламен Сидеров "Странджа-2001" Средец
27-28 Георги Георгиев "Царевец-Етър-93" В.Търново   16-20 Гьоксан Назъм "Осман Дуралиев" Исперих
27-28 Берай Сибрели "Лютфи Ахмедов" Разград   16-20 Богдан Ковачев "Любимец-2015" Любимец
29 Ивайло Костов "Приморец" Аксаково   16-20 Окан Осман "Лудогорец-Паисиево" Паисиево
30-36 Огнян Тодоров "Руен" Руен   16-20 Никола Соколов "Златарица" Златарица
30-36 Наско Николов "Никола Станчев" Созопол   16-20 Ахмед Джинали "Спартак" Цар Калоян
30-36 Ерен Себахтин "Добруджански юнак-96" Силистра   21 Денис Неджмиев "Юнак-Локомотив" Русе
30-36 Радослав Ангелов "Приморец" Аксаково          
30-36 Николай Нейков "Румен Павлов" Стражица     кат. +73 кг    
30-36 Галин Тотев "Дан Колов" Севлиево   1 Осман Боянов АСК "Сливен" Сливен
30-36 Светослав Цветков "Димитровград" Димитровград   2 Цветомир Гемеджиев АСК "Сливен" Сливен
37-40 Ерджан Февзи "Шампиони" Самуил   3 Кристиян Петрушев "Би Риал" Сандански
37-40 Емил Ангелов "Локомотив" Г.Оряховица   3 Петър Денизов "Дан Колов" Севлиево
37-40 Николай Казаков "Любимец-2015" Любимец   5 Стойчо Стойчев "Румен Павлов" Стражица
37-40 Доан Сака "Каолин-2000" Глоджево   5 Емилиян Бухлев "Черноморец-св.борба" Бургас
41-42 Мартин Белев "Славия-2009" София   7-8 Мерт Неждет "Хан Аспарух" Исперих
41-42 Есер Белбер "Каолин-2000" Глоджево   7-8 Николай Тахир "Добруджански юнак" Добрич
43 Габриел Бинев АСК "Сливен" Сливен   9 Красимир Козаров "Продан Гарджев" Бургас
44 Радослав Иванов "Сандрово" Сандрово   10-11 Петър Йотов "Любимец-2015" Любимец
          10-11 Светлин Ташуков "Берое" Стара Загора
  кат. 73 кг       12-14 Билгин Назми "Осман Дуралиев" Исперих
1 Дилян Господинов "Димитровград" Димитровград   12-14 Антон Георгиев "Загорец" Нова Загора
2 Стефан Цонев "Продан Гарджев" Бургас   12-14 Николай Мурджев СК Борба и самбо Ямбол
3 Сали Салиев "Олимпиец" Търговище   15 Емре Руменов "Хан Аспарух" Исперих
3 Иван Иванов "Димитровград" Димитровград          
5 Атанас Димитров "Добруджански юнак" Добрич          
5 Сунай Атип "Бистрица-Абланица" Абланица          
7 Антоан Къдрев "Р.Великов-М.Ганев" В.Търново          
8 Веселин Иванов "Казанлък" Казанлък          
9-11 Радослав Колев "Добруджански юнак" Добрич          
9-11 Найден Недев "Енергетик" Гълъбово          
9-11 Михаил Николов "Асеновец" Асеновград          
                 
  Най-техничен състезател - Никола Стефанов, кат. 50 кг, АСК "Сливен" Сливен      
  Най-резултатен състезател  - Радомир Стоянов, кат. 53 кг, "Енергетик" Гълъбово    
                 
  Гл. съдия: /п/ Д. Христов   Гл. Секретар: Х. Харалампиев