Архив резултати
ХІІІ Национален турнир по свободна борба в памет на змс "Продан Гарджев", 23.09.2017 г., гр. Средец
- Понеделник, 25 Септември 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 25 кг - подготвителна група | кат. 30 кг - подготвителна група | ||||||
1 | Тодор Чолаков | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Калоян Стаев | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Николай Пеев | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Стилян Памуков | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Пламен Стамов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Борис Милев | "Странджа-2001" | Средец |
кат. 28 кг - ПОДГ.ГРУПА | кат. 35 кг - МОМЧЕТА | ||||||
1 | Преслав Пенев | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Денис Наим | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Мехмед Ердинч | "Руен" | Руен | 2 | Атанас Магазанов | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Николай Палазов | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
4 | Вилиян Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово | кат. 47 кг - МОМЧЕТА | |||
5 | Пабло Иванов | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 32 кг - ПОДГ.ГРУПА | 3 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | |||
1 | Найден Тошков | "Енергетик" | Гълъбово | 4 | Асан Асенов | СК Борба и самбо | Ямбол |
2 | Стамен Кисьов | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Емил Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Али Ремзи | "Аркос" | Партизани | ||||
3 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | кат. 53 кг - МОМЧЕТА | |||
5 | Георги Тодоров | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Иван Данчев | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
7 | Георги Маринов | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Ерхан Адем | "Руен" | Руен |
3 | Теодор Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 66 кг - ПОДГ.ГРУПА | 5 | Георги Момчев | "Странджа-2001" | Средец | |||
1 | Григор Чернаков | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Свилен Петков | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Никола Петров | "Станка Златева" | Сливен | 7 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Орхан Салим | "Руен" | Руен | 8 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора |
4 | Велизар Александров | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
5 | Пламен Сидеров | "Странджа-2001" | Средец | кат. 59 кг - МОМЧЕТА | |||
1 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | ||||
кат. 73 кг - ПОДГ.ГРУПА | 2 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Йоан Николов | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Кирил Жабов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
кат. 35 кг - ДЕЦА | 5 | Станимир Господинов | "Продан Гарджев" | Бургас | |||
1 | Денис Хикмет | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Веселин Ганев | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас |
2 | Иван Папазов | "Странджа-2001" | Средец | 8 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Айхан Чолак | "Руен" | Руен | 9 | Иляз Илязов | "Аркос" | Партизани |
3 | Диян Ангелов | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
5 | Джемал Хаккъ | "Руен" | Руен | кат. 66 кг - МОМЧЕТА | |||
5 | Ивелин Койчев | "Станка Златева" | Сливен | 1 | Красимир Димов | "Странджа-2001" | Средец |
7 | Валери Стоянов | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Ергюн Юсуф | "Руен" | Руен | 3 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец |
9 | Атанас Атанасов | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали |
10 | Джесур Аден | "Руен" | Руен | 5 | Бекир Ахмед | "Руен" | Руен |
5 | Виктор Димитров | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
кат. 42 кг - ДЕЦА | 7 | Ерол Галип | "Продан Гарджев" | Бургас | |||
1 | Таньо Танев | "Станка Златева" | Сливен | ||||
2 | Али Али | "Аркос" | Партизани | кат. 40 кг - МОМИЧЕТА | |||
3 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Петя Димитрова | "Странджа-2001" | Средец |
4 | Илия Илиев | "Станка Златева" | Сливен | ||||
5 | Даниел Енчев | "Аркос" | Партизани | кат. 44 кг - МОМИЧЕТА | |||
1 | Диана Танчева | "Загорец" | Нова Загора | ||||
кат. 47 кг - ДЕЦА | 2 | Емине Хюсеин | "Станка Златева" | Сливен | |||
1 | Ивайло Петров | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Василена Рангелова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Ердал Галип | "Продан Гарджев" | Бургас | 4 | Петя Стоянова | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Кристиян Кръстев | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
3 | Станю Николов | "Никола СТанчев" | Созопол | кат. 52 кг - МОМИЧЕТА | |||
5 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Мима Танева | "Загорец" | Нова Загора |
5 | Александрин Христов | СК Борба и самбо" | Ямбол | 2 | Сесилия Пейкова | "Странджа-2001" | Средец |
7 | Ибрахим Сайфетин | "Аркос" | Партизани | 3 | Юлмие Сафет | "Аркос" | Партизани |
8 | Румен Димов | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Ванеса Стоянова | "Загорец" | Нова Загора |
9 | Петко Иванов | СК Борба и самбо" | Ямбол | 3 | Димка Павлова | "Странджа-2001" | Средец |
6 | Елис Юсеин | "Кърджали" | Кърджали | ||||
кат. 53 кг - ДЕЦА | |||||||
1 | Дянко Дянков | "Енергетик" | Гълъбово | кат. 57 кг - МОМИЧЕТА | |||
2 | Сали Салим | "Аркос" | Партизани | 1 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Николай Андреев | "Странджа-2001" | Средец | 2 | Дияна Боева | "Никола Станчев" | Созопол |
3 | Живко Чолаков | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Даниела Панкова | "Продан Гарджев" | Бургас |
5 | Пламен Попов | "Продан Гарджев" | Бургас | 4 | Севинч Ремзи | "Аркос" | Партизани |
5 | Наско Николов | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
7 | Константин Райков | "Продан Гарджев" | Бургас | кат. 62 кг - МОМИЧЕТА | |||
8 | Иван Андонов | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Мария Кърхаманлиева | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 73 кг - ДЕЦА | 3 | Ева Енчева | "Аркос" | Партизани | |||
1 | Делян Янев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Виктория Митева | "Продан Гарджев" | Бургас |
2 | Димитър Василев | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Сливен |
3 | Мариян Николов | "Енергетик" | Гълъбово | 6 | Никита Николаева | "Странджа-2001" | Средец |
кат. 52 кг - КАДЕТКИ | |||||||
1 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
2 | Станимира Танева | "Загорец" | Нова Загора | ||||
3 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
Купа за най-техничен състезател - Ирена Бинкова, кат. 57 кг момичета, СК Борба "Странджа-2001", Средец | |||||||
Купа за най-резултатен състезател - Ванеса Калоянова, кат. 62 кг момичета, СК Борба "Странджа-2001" Средец | |||||||
Приз "Продан Гарджев" - Калоян Стаев, кат.30 кг - Подготвителна група, СК Борба "Странджа-2001", Средец | |||||||
Гл. съдия: Ал. Енев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |