Архив резултати
ДЛП кадети, свободен стил (27-28.01.2017, гр. Бургас)
- Събота, 28 Януари 2017
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Шенол Мъсърлиев | "Левски" | София | 1 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
2 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 2 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Денис Зекериев | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Хюсеин Ереджет | "Айтос" | Айтос | 5 | Божидар Дичев | "Загорец" | Нова Загора |
5 | Димитър Монев | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
7 | Исус Караманов | "Херкулес" | Ямбол | 7 | Виктор Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Гюлхан Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | 8 | Мустафа Исмедов | СК Борба и самбо | Ямбол |
9 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | ||||
кат. 50 кг | 10 | Данаил Дилков | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
2 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 54 кг | |||
3 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | 1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 3 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Сергей Бонев | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | 5 | Игор Балканджански | "Левски" | София |
9 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Рамадан Рамадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
10 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Хакан Уланов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Хюсеин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12-13 | Васил Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Ариф Кехая | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12-13 | Илибент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
14-15 | Теодор Кънчев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
14-15 | Ердинч Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Оузхан Абил | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Милен Алиев | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Джан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч |
16 | Данаил Колев | "Херкулес" | Ямбол | ||||
кат. 58 кг | 17 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна | |||
1 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | 18-19 | Адем Адем | "Кубадън" | Лозница |
2 | Райчо Иванов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18-19 | Павел Ангелов | "Митекс" | Благоевград |
3 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
3 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 63 кг | |||
5 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | 2 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София |
9 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Кристиян Панайотов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Расим Расим | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Павлин Ничев | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Беркан Кямил | "Борба" | Шумен |
13 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 9 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Балю Стоянов | "Бургас" | Бургас | 10 | Сечкин Юмер | "Борба" | Шумен |
15 | Венцислав Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Велислав Маринов | "Руен" | Руен |
16 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Кристиян Янков | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
17 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
18 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 14 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово |
19 | Георги Славков | "Славия-2009" | София | 15 | Максим Христов | СК Борба и самбо | Ямбол |
20 | Симеон Христов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 16 | Атанас Толумов | "Тракиец" | Пловдив |
21 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Георги Кръстев | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас |
22 | Мустафа Салим | "Руен" | Руен | 18 | Костадин Костов | "Продан Гарджев" | Бургас |
23 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Мехмед Джевдет | "Борба" | Шумен |
24 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | 20 | Иван Селимски | "Локомотив" | Пловдив |
25 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Христо Стоянов | "Херкулес" | Ямбол |
26 | Димитър Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 22 | Мартин Ганчев | "Продан Гарджев" | Бургас |
27 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 23 | Йоан Георгиев | "Илия Павлов" | В.Търново |
24 | Светослав Делев | "Левски" | София | ||||
кат. 69 кг | |||||||
1 | Мерт Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | кат. 76 кг | |||
2 | Диян Великов | "Продан Гарджев" | Бургас | 1 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Страхил Юриев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Емре Мурад | "Крепост" | Стремци |
5 | Ежевит Коев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна |
5 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Денис Камберов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Илия Марков | "Би Риал" | Сандански |
8 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново | 7 | Живко Кадънков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Мусти Пиргов | "Левски" | София | 8 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница | 9 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
11 | Симеон Шидеров | "Никола Станчев" | Созопол | 10 | Емануил Минев | "Берое" | Ст.Загора |
12 | Антон Паралов | "Тракиец" | Пловдив | 11 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Стивън Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Георги Генчев | "Гладиатор" | Овощник | 13 | Васил Радулов | "Руен" | Руен |
15 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св. Борба" | Бургас | 14 | Румен Георгиев | "Митекс" | Благоевград |
16 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 15 | Димитър Богданов | "Бургас" | Бургас |
17 | Денис Шейнов | "Би Риал" | Сандански | 16 | Йоан Радев | "Ловеч" | Ловеч |
18 | Христо Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 17 | Калин Железов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
19 | Осман Халиибрям | "Черноморец-св. борба" | Бургас | 18 | Георги Велев | "Левски" | София |
20 | Стефан Стефанов | "Локомотив" | Пловдив | 19 | Васко Ганин | "Гладиатор" | Овощник |
21 | Георги Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
22 | Ивайло Проданов | "Продан Гарджев" | Бургас | кат. 100 кг | |||
23 | Виктор Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Стоян Йорданов | "Бургас" | Бургас |
24 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Динко Иванов | "Бургас" | Бургас |
25 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Данчо Ванчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
26 | Окан Ревзиев | "Борба" | Шумен | 3 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград |
27 | Иван Бангов | "Черноморец-св. борба" | Бургас | 5 | Георги Вълчанов | "Херкулес" | Ямбол |
28 | Гюксел Халил | "Руен" | Руен | 5 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Иван Кьосев | "Левски" | София | ||||
кат. 85 кг | 8 | Джан Басри | "Борба" | Шумен | |||
1 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Димитър Христов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Мехмед Акалиев | "Езерче" | Езерче | 10 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Тодор Парашкевов | "Продан Гарджев" | Бургас |
3 | Мустафа Мозак | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
5 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
5 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
7 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. +100 кг | |||
8 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | 1 | Хасан Хасан | "Кубадън" | Лозница |
9 | Пресиян Бойчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново |
10 | Владимир Атанасов | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Алпай Мустафов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11-12 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
11-12 | Мартин Атанасов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Мехмед Мехмед | "Айтос" | Айтос |
13 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | 5 | Иво Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас | 7 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък |
Най-резултатен състезател - Мерт Рамадан, кат. 69 кг, СК Борба "Ангел войвода-Хасково", Хасково | |||||||
Най-техничен състезател - Цветан Мустафов, кат. 50 кг, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Гл.съдия: Н. Керезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |