Архив резултати
ДЛП момичета (18-19.01.2017, Горна Оряховица)
- Четвъртък, 19 Януари 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 37 кг | |||||||
1 | Моника Петкова | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Ралица Димитрова | "Атлетик" | Пловдив | |
2 | Исабел Стоянова | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 34 кг | 3 | Весела Стойкова | "АСК Сливен" | Сливен | ||||
1 | Меган Димчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 4 | Елеонора Атанасова | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
2 | Виктория Василева | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
кат. 40 кг | кат. 44 кг | |||||||
1 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Цветелина Ценова | "Ботев-93" | Враца | 2 | Диана Павлова | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Надежда Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | 3 | Мима Танева | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Петя Стоянова | "АСК Сливен" | Сливен | 3 | Сонгюл Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | |
5 | Костадинка Василева | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Цветелина Цветанова | "Класик" | Белене | |
5 | Нурджан Исмаил | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Вая Христова | "Бургас" | Бургас | |
7 | Петя Димитрова | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Емине Осман | "Станка Златева" | Сливен | |
8 | Емигюл Халилова | "АСК Сливен" | Сливен | 8 | Силвия Дончева | "Изобор" | Плевен | |
9 | Клаудиа Колева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 9 | Милица Иванова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Димитрия Димитрова | "Бургас" | Бургас | 10 | Надежда Стоянова | "Борба и Самбо' | Ямбол | |
11 | Светослава Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Емануела Дескова | "Багаин" | Силистра | 12 | Василена Рангелова | "Странджа-2001" | Средец | |
12 | Гяля Маринова | "Камен Лозанов" | Плевен | 13 | Мила Кщмурджиева | "Багаин" | Силистра | |
14 | Ангелина Палийска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
кат. 48 кг | ||||||||
1 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец | кат. 52 кг | ||||
2 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | |
3 | Росица Канева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Стефани Веселнова | "Бургас" | Бургас | 3 | Веселина Стоянова | "Загорец" | Н.Загора | |
5 | Тюлиен Таир | "Аркос" | Партизани | 3 | Фатме Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Румяна Спасова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Александра Димитрова | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Валентина Симеонова | "Ботев-93" | Враца | 5 | Виктория Иванова | "Левски" | София | |
8 | Десилсава Игнатова | "Бургас" | Бургас | 7 | Десислава Борисова | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Габриела Кръстанова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Елиана Димитрова | "Берое" | Ст.Загора | |
10 | Елис Хюсеин | "Кърджали" | Кърджали | 9 | Ирена Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
11 | Бинка Драгушкова | "Камен Лозанов" | Плевен | 10 | Тони Вълева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
12 | Нерлин Иванова | "Дан Колов" | В.Преслав | |||||
кат. 62 кг | ||||||||
1 | Назифе Таир | "Станка Златева" | Сливен | |||||
кат. 57 кг | 2 | Даниела Бръснарова | "Левски" | София | ||||
1 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Мария Кърхарманалиева | "Странджа-2001" | Средец | |
2 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас | 3 | Виктория Митева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Софи Тенева | "Станка Златева" | Сливен | 5 | Ивелина Долчинкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Жана Новакова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Христомира Долчинкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Сесилия Пейкова | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Дебора Кунчева | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Андреа Георгиева | "Бургас" | Бургас | 8 | Мелис Карслъ | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Александрина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Никол Иванова | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Ванеса Георгиева | "Загорец" | Н.Загора | |||||
8 | Наталия Куртева | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 70 кг | ||||
10 | Рени Руменова | "Ботев-93" | Враца | 1 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък | |
11 | Даяна Радева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
Най-технична състезателка - Ирена Бинкова, кат. 48 кг, "Странджа-2001" Средец | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Ралица Димитрова, кат. 37 кг, "Атлетик" Пловдив | ||||||||
Гл. секретар: Х.Харалампиев | Гл. съдия: М.Марков |