Архив резултати
МТ "Н. Станчев - П. Гарджев" 26.11.2016 г. - гр. Бургас
- Понеделник, 28 Ноември 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КАДЕТКИ | |||||||
кат. 40 кг | кат. 56 кг | ||||||
1 | Гергана Стоянова | "Бургас" | Бургас | 1 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец |
2 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 46 кг | 3 | Християна Димитрова | "Бургас" | Бургас | |||
1 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Айджан Ибрям | "Борба" | Шумен |
2 | Даяна Янчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Теодора Станкова | "Бургас" | Бургас |
3 | Ирена Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец |
4 | Сияна Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Петя Липчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
8 | Добрина Коджабашева | "Бургас" | Бургас | ||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КАДЕТИ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Sinan Kaya | "Alicho"-Edirne | Turkey | 1 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Илия Лесич | Молдова | 2 | Демиян Люцканов | Молдова | ||
3 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 3 | Muhamed Kizmaz | "Alicho"-Edirne | Turkey |
3 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 4 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
5 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
7 | Александър Витков | Молдова | кат. 54 кг | ||||
8 | Muhamed Feruki | "Liria" | Macedonia | 1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол |
9 | Георги Георгиев | "Енергетик" | Гълъбово | 2 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
10 | Гюлхан Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | ||||
кат. 50 кг | 5 | Samir Neziri | Kosovo | ||||
1 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
3 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 8 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | 9-10 | Ilgin Cetin | "Alicho"-Edirne | Turkey |
5 | Адем Адем | "Кубадън" | Лозница | 9-10 | Ангел Минчев | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
7 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | кат. 63 кг | |||
8 | Нурхан Назмиев | "Кубадън" | Лозница | 1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Arda Agic | "Alicho"-Edirne | Turkey |
10 | Urim Qaili | Kosovo | 3 | Adem Asani | "Liria" | Macedonia | |
11 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Васил Стамов | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Йоан Георгиев | "Илия Павлов" | В.Търново |
5 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 58 кг | 7 | Денис Динев | "Енергетик" | Гълъбово | |||
1 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Диян Великов | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас |
2 | Emrah Kaya | "Alicho"-Edirne | Turkey | 9 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък |
3 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Armend Kuka | Kosovo | |
3 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Мехмед Джевдет | "Борба" | Шумен |
5 | Александър Градинар | Молдова | 12 | Ibrahim Irmak | "Alicho"-Edirne | Turkey | |
5 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Максим Христов | СК Борба и самбо | Ямбол |
7 | Николай Михайлов | "Илия Павлов" | В.Търново | 16 | Станислав Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
8 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | 17 | Балю Стоянов | "Бургас" | Бургас |
12 | Alind Selimi | Kosovo | 18 | Сечкин Юмер | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 19 | Ermal Ramani | "Liria" | Macedonia |
14 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас | 20 | Ewazali | Afganistan | |
9-11 | Велислав Маринов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14-15 | Мехмед Ахмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9-11 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14-15 | Orhan Xhaferi | "Liria" | Macedonia |
9-11 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | ||||
кат. 69 кг | кат. 76 кг | ||||||
1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | В.Търново | 2 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас |
3 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец |
5 | Христо Георгиев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 5 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Евгени Жепан | Молдова | |
8 | Беркан Кямил | "Борба" | Шумен | 8 | Димитър Богданов | "Бургас" | Бургас |
9 | Murat Yegitoglu | "Alicho"-Edirne | Turkey | ||||
10 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 100 кг | |||
11 | Мехмед Джамбаз | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Стоян Йорданов | "Бургас" | Бургас |
12-13 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница | 2 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград |
12-13 | Окан Февзиев | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Денис Крумов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Динко Иванов | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 85 кг | 5 | Емин Емин | "Борба" | Шумен | |||
1 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Mert Emir Solmaz | "Alicho"-Edirne | Turkey |
2 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък |
3 | Uvejs Fejzulla | "Liria" | Macedonia | 8 | Джан Басри | "Олимпиец" | Търговище |
4 | Сонер Хамидов | "Борба" | Шумен | ||||
Най-добър български състезател - Цветан Мустафов, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас, кат. 50 кг | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Sinan Kaya, Edirne, Turkey, cat. 42 кг | |||||||
Приз "Олимпийска слава" - Илия Христов, СК Борба "Черноморец-св.борба", Бургас, кат. 63 кг | |||||||
Гл. съдия: Н.Кирезиев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |