Архив резултати
ДЛОШ юноши, класически стил (27-28.04.2016, гр. Бургас)
- Петък, 29 Април 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Димитър Андонов | "НСА-Академик" | София |
2 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Ивелин Събев | "Класик" | Белене | 3 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
4 | Радостин Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Стефан Спасов | "НСА-Академик" | София |
5 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | ||||
кат. 66 кг | 7 | Борислав Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |||
1 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | 8 | Руси Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 9 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
3 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 60 кг | |||
5 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Нестър Нестъров | "НСА-Академик" | София |
5 | Данаил Николов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | 3 | Антон Шкретов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Калоян Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Севгин Мехмед | "Локомотив-93" | Варна |
9 | Неделчо Димитров | "НСА-Академик" | София | 5 | Васил Дилински | "Балкан" | Ботевград |
10 | Иван Нецов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Георги Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Стенли Ковачев | "Левски" | Левски | 7 | Мартин Велев | "Балкан" | Ботевград |
12 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 8 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
13 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Марио Калпазанов | "НСА-Академик" | София |
14 | Иво Цветанов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София |
15 | Иван Георгиев | "Левски" | София | 11 | Йордан Нонов | "Левски" | София |
16 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Калоян Златев | "Берое" | Стара Загора |
17-20 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17-20 | Николай Янузов | "Септември" | София | 14 | Милен Неделчев | "Камчия" | Д.чифлик |
17-20 | Атанас Атанасов | "Левски" | Карлово | 15 | Халит Дуран | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
17-20 | Светослав Радоловски | "Изобор" | Плевен | ||||
21 | Владислав Аньосисие | "Берое" | Стара Загора | кат. 74 кг | |||
22-24 | Коста Костов | "Берое" | Стара Загора | 1 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков |
22-24 | Християн Митрофанов | "Витяз-Панев" | Варна | 2 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков |
22-24 | Благовест Папазов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Светослав Николов | "Левски" | София |
25 | Симеон Иванов | "Класик" | Белене | 3 | Тодор Мелконян | "Славия" | София |
26 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Дейвид Георгиев | "Слава" | Монтана |
5 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 84 кг | 7 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||
1 | Кирил Милов | "Левски" | София | 8 | Евгени Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Кристиян Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Васил Пенев | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Яник Кънчашки | "Левски" | София |
3 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | 11 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен |
5 | Николай Иванов | "НСА-Академик" | София | 12 | Диян Котленски | "Камчия" | Д.чифлик |
5 | Йоан Димитров | "НСА-Академик" | София | 13 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Станимир Чернев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Боян Иванов | "Берое" | Стара Загора |
8 | Мартин Кирилов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Борис Маринков | "Славия" | София |
9 | Чанко Алексиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Симеон Захариев | "Левски" | София | 17 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
11 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Йордан Худев | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Юри Бисеров | "Изобор" | Плевен |
13 | Стефан Стоев | "Септември" | София | 20 | Стефан Хазърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
14 | Борислав Генчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца |
15 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Димитър Димитров | "Левски" | София |
16 | Илия Маровски | "Атлетик" | Пловдив | 23 | Йовчо Пенев | "Камчия" | Д.чифлик |
17 | Арман Арменович | "Левски" | София | 24 | Алпай Бекир | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
18 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 25-28 | Димчо Димов | "Камчия" | Д.чифлик |
19 | Енгин Джафер | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 25-28 | Живко Хънев | "Бургас" | Бургас |
20 | Димитър Георгиев | "Камчия" | Д.чифлик | 25-28 | Стефан Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
21 | Искрен Торториков | "Класик" | Белене | 25-28 | Жулиен Рахнев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
22-25 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Стара Загора | 29 | Радослав Ватафов | "Класик" | Белене |
22-25 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 30-32 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков |
22-25 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 30-32 | Борислав Велинов | "НСА-Академик" | София |
22-25 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | 30-32 | Ангел Христов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
26 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | ||||
27 | Райко Войков | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 120 кг | |||||||
кат. 96 кг | 1 | Иво Кьосев | "Левски" | София | |||
1 | Евгени Генчев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Васил Бимбалов | "НСА-Академик" | София |
2 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Стоян Димов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Димитър Христов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Симон Франсис | "Септември" | София |
3 | Миндо Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 5 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Асен Петров | "Левски" | София | 5 | Денис Язяджи | "Левски" | София |
5 | Димитър П. Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Ивайло Костов | "НСА-Академик" | София |
7 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Мирослав Илиев | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Михаил Хазърбасанов | "Бургас" | Бургас | 9 | Златко Митов | "Славия" | София |
9 | Михаил Михайлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Георги Кръстев | "НСА-Академик" | София |
10 | Андрея Андреев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 11 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
11-12 | Дилян Коцев | "Витяз-Панев" | Варна | 12 | Димитър А. Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков |
11-12 | Красимир Стоянов | "Миньор" | Перник | 13 | Едуард Китанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Петко Конаров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14-15 | Христо Вълев | "Бургас" | Бургас |
14 | Станимир Бахлов | "Левски" | Карлово | 14-15 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив |
15 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | 16-17 | Божидар Иванов | "НСА-Академик" | София |
16 | Нуртин Ахмед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 16-17 | Станимир Георгиев | "Бургас" | Бургас |
17 | Мартин Гулев | "Класик" | Белене | 18 | Йоан Петров | "Миньор" | Перник |
Най-техничен състезател - Нестър Нестъров, СК Борба "НСА-Академик", кат. 60 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Кирил Милов, СК Борба "Левски", София, кат. 84 кг | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |