Архив резултати
ДЛП по класическа борба – кадети (20-21.02.2016 г. - гр. Сливен)
- Вторник, 23 Февруари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Димитър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Алекс Василев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 2 | Йордан Неджат | "Левски" | София |
3 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Иван Дамянов | "Ботев-93" | Враца |
4 | Десислав Вълчев | "Изобор" | Плевен | 3 | Халил Халил | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 50 кг | 5 | Теодор Вишев | "Тетевен" | Тетевен | |||
1 | Християн Кочев | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Петър Делчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
2 | Добрин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 54 кг | |||
3 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Мартин Пеев | "Левски" | София | 2 | Иван Иванов | "Тетевен" | Тетевен |
5 | Валентин Илиев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
7 | Георги Антонов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София |
8 | Илия Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 5 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево |
9 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | 5 | Илиан Илиев | "Левски" | София |
10 | Християн Александров | "Левски" | София | 7 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив |
11 | Валентин Пеев | "Левски" | София | 8 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
12-13 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Марино Антонов | "Тетевен" | Тетевен |
12-13 | Марино Цачев | "Левски" | София | 10 | Димитър Стоянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
11 | Себахтин Сали | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
кат. 58 кг | 12 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца | |||
1 | Станимир Иванов | "Берое" | Стара Загора | 13 | Георги Стаменов | "Ботев-93" | Враца |
2 | Иван Иванов | "Тетевен" | Тетевен | 14 | Иван Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен | ||||
3 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 63 кг | |||
5 | Димитър Мицев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Бойко Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Васил Атанасов | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Светозар Тонев | "Бургас" | Бургас |
9 | Мариян Кирпиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене |
10 | Спас Говедаров | "Левски" | София | 5 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Росен Вичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Златомир Петров | "Левски" | София |
12 | Петър Николов | "Бургас" | Бургас | 8 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас |
13 | Емил Христов | "Бургас" | Бургас | 9 | Николай Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Станислав Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 10 | Илия Деянов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
15 | Юлиян Данаилов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 11 | Марко Алексиев | "Левски" | София |
16-20 | Кристиян Младенов | "Миньор" | Перник | 12 | Костадин Борилков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16-20 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 13 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив |
16-20 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 14 | Русин Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков |
16-20 | Александър Ангелов | "Класик" | Белене | 15 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16-20 | Цветомир Ценов | "Ботев-93" | Враца | 16 | Панайот Каръков | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе |
21 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 17 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
22 | Тихомир Канаваев | "Витяз-Панев" | Варна | 18 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана |
23 | Георги Стойнев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 19-20 | Амед Джемил | "Ловеч" | Ловеч |
19-20 | Валентин Йонов | "Изобор" | Плевен | ||||
кат. 69 кг | 21 | Марио Алексиев | "Левски" | София | |||
1 | Захари Зашев | "Левски" | София | 22 | Филип Стоянов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
2 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | 23 | Красимир Цанков | "Изобор" | Плевен |
3 | Филип Радойков | "Рилски спортист" | Самоков | 24 | Стоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Венцислав Христов | "Бургас" | Бургас | 25 | Петър Лазаров | "Берое" | Стара Загора |
5 | Даниел Тодоров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | кат. 76 кг | |||
7 | Вартан Гарабединян | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Стефан Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Венелин Господинов | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Мариян Маринов | "Ботев-93" | Враца |
9 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Калоян Павлов | "Левски" | София |
10 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Теодор Домозинов | "Левски" | София |
11 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
12 | Иван Дорянов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Ивелин Асенов | "Слава" | Монтана |
13 | Салих Аббас | "Берое" | Стара Загора | 7 | Божидар Дюлгеров | "Локомотив-93" | Варна |
14 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
15 | Пламен Живков | "Витяз Панев" | Варна | 9 | Никълъс Йотов | "Левски" | София |
16 | Денис Кокушев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Илиян Николаев | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Димитър Димитър | "ЦСКА-кл.борба" | София | 11 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков |
18 | Илиян Братов | "Класик" | Белене | 12 | Иван Стоянов | "Левски" | Карлово |
19 | Кристиян Стоев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 13 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца |
20 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Пламен Делчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
21 | Божидар Ризов | "Ловеч" | Ловеч | 15 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София |
22 | Здравко Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Баръш Али | "Ангел войвода" | Хасково |
23 | Аликоч Атанасов | "Витяз Панев" | Варна | 17 | Виктор Кирилов | "Черноморец-кл.борба" | Варна |
24 | Джемил Джемил | "Ловеч" | Ловеч | 18 | Ивайло Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
25 | Денис Стойков | "Левски" | София | 19 | Антоан Светославов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
20 | Никола Петров | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | ||||
кат. 85 кг | 21 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Филип Радев | "Локомотив" | Пловдив | 22 | Денис Николов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Пламен Михайлов | "Берое" | Стара Загора | 23-29 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник |
3 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 23-29 | Стоян Кънчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
3 | Стас Серафимов | "Левски" | София | 23-29 | Радослав Павлов | "Миньор" | Перник |
5 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 23-29 | Иван Игнатов | "Левски" | София |
5 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23-29 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив |
7 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23-29 | Сашо Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 23-29 | Рафаил Янакиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Мирослав Пачунков | "Класик" | Белене | ||||
10 | Петко Пашов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 100 кг | |||
11 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Валери Иванов | "Левски" | София |
12 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | 2 | Петър Арнаудов | "Атлетик" | Пловдив |
13 | Милко Хардалов | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 3 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Иван Профиров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Росен Иванов | "Бургас" | Бургас |
15-16 | Емил Христов | "Левски" | Карлово | 5 | Джими Деянов | "Изобор" | Плевен |
15-16 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. +100 кг | 8 | Исус Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | |||
1 | Иво Челенков | "Левски" | София | 9 | Васил Неделчев | "Бургас" | Бургас |
2 | Иван Иванов | "Миньор" | Перник | 10-11 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Игнат Миленов | "Тетевен" | Тетевен | 10-11 | Цветан Цветанов | "Слава" | Монтана |
3 | Антонио Гаврилов | "Миньор" | Перник | ||||
5 | Радостин Колев | "Славия" | София | ||||
5 | Емил Ганчевски | "Атлетик" | Пловдив | ||||
7 | Желязко Грудов | "Бургас" | Бургас | ||||
8 | Румен Митев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||
9 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | ||||
Най-резултатен състезател - Дейвид Янков, СК Борба "Локомотив", Пловдив, кат. 63 кг | |||||||
Най-техничен състезател - Стефан Тодоров, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кн, кат. 76 кг | |||||||
Гл.съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |