СК "Борба - Асеновец" - гр. Асеновград

СКБ "Приморец" - свободен стил - с. Аксаково

СКБ "Класик" - гр. Белене

СКБ "Славия - Бисерци" - с. Бисерци

СКБ "Македонска слава" - гр. Благоевград

СКБ "Ястреб" - гр. Бобов дол

СКБ "Черноморец" - класически стил - гр. Бургас

СКБ "Черноморец" - свободен стил - гр. Бургас

СКБ "Локомотив - 93" - гр. Варна

СКБ "Черноморски сокол" - гр. Варна

СКБ "Дан Колов" - гр. Велики Преслав

СКБ "Етър - Аякс" - гр. Велико Търново

СК "Царевец - Етър - 93" - гр. Велико Търново

СКБ "Ботев - 93" - гр. Враца

СКБ "Дан Колов" - гр. Ветово

СКБ "Локомотив" - гр. Горна Оряховица

КБ "Пирин 29А" - гр. Гоце Делчев

СКБ "Злати Динев Ройдев" - гр. Гълъбово

СК "Добруджански юнак" - гр. Добрич

СКБ "Дупница" - гр. Дупница

СКБ "Димитър Добрев" - с. Езерче

СКБ "Дан Колов" - гр. Елена

СКБ "Етрополе" - гр. Етрополе

СКБ "Маяк 13" - с. Жельо войвода

СК "Златарица - борба" - гр. Златарица

СК "Хан Аспарух" - гр. Исперих

СКБ "Казанлък" - гр. Казанлък

СКБ "Олимпиец - Атанас Комшев" - гр. Карнобат

СКБ "Атлетик 2004" - гр. Куклен

СКБ "Васил и Георги Илиеви" - гр. Кюстендил

СКБ "Ловеч" - гр. Ловеч

СКБ "Кубадън" - гр. Лозница

СКБ "Мадан" - гр. Мадан

СКБ "Слава" - гр. Монтана

СКБ "Балкан" - гр. Мъглиж

СКБ "Загорец" - гр. Нова Загора

СК "Кайника" - гр. Омуртаг

СКБ "Агросем" - с. Острово

СКБ "Миньор - Перник" - гр. Перник

СКБ "Ахил" - гр. Петрич

СКБ "Локомотив" - гр. Пловдив

АСКБ "Тракиец" - гр. Пловдив

СКБ "Лютфи Ахмедов" - гр. Разград

СКБ "Марица - Изток" - гр. Раднево

СКБ "Руен" - с. Руен

СК "Юнак - Локомотив" - гр. Русе

СКБ "Селановци - 93" - с. Селановци

СКБ "Рилски Спортист" - гр. Самоков

СК "Рилски Спортист - 2000" - гр. Самоков

СКБ "Спартак" - гр. Сандански

СКБ "Шампиони" - с. Самуил

СКБ "Асотекс" - с. Севар

СКБ "Дан Колов" - гр. Севлиево

СК "Добруджански Юнак - 96" - гр. Силистра

СКБ "Вихър - 94" - гр. Славяново

АСКБ - гр. Сливен

СКБ джудо и самбо "Дунав" - с. Сливо поле

СКБ "Вихър" - с. Смирненски

СК "Иван Илиев" - гр. София

СК "Левски" - гр. София

СК "НСА-Академик" - гр. София

СК "Професионал" - гр. София

СКБ "Славия" - гр. София

СК "ЦСКА - свободна борба" - гр. София

СК "ЦСКА - класическа борба" - гр. София

 

СКБ "Тракия - 93" - гр. Стамболийски

СКБ "Берое" - гр. Стара Загора

СКБ "Истър - Тутракан" - гр. Тутракан

СК "Олимпиец" - гр. Търговище

СК "Ангел Войвода" - гр. Хасково

СКБ "Спартак" - гр. Цар Калоян

СК "Борба" - Шумен - гр. Шумен

СК "Борба и Самбо" - гр. Ямбол

СК "Херкулес" - гр. Ямбол

СКБ "Витяз - Панев" - гр. Варна

СКБ "Крепост" - с. Стремци

СКБ "НСА-2004" - гр.София

ОСКБ "Странджа-2001" - гр.Средец, Бургас

СК "Каолин-2000" - гр.Глоджево, Ветово

СКБ "Любимец-95" - гр. Любимец

СКБ "Вълко Костов" - Симеоновград

СК "Атлетик" - гр.Пловдив

СК "Стоян Николов" - гр.Златица

СК "Изобор" - гр. Плевен

СКБ "Младен Георгиев-Девня 2005" - гр. Девня

СКБ "Левски" - гр. Карлово

СКБ "Продан Гарджев" - гр. Бургас

СКБ "Димитровград" - гр. Димитровград

СКБ "Торнадо-Костандово" - гр. Костандово

СКБ "Хеброс-2007" - гр. Харманли

СКБ "Тича" - гр. Долни Чифлик

СК "Багаин" - гр. Силистра

СКБ "Сокол" - с. Фотиново

СКБ "Енергетик" - гр. Гълъбово

СК "Младост 2008" - гр. Пещера

СКБ "Айтос" - гр. Айтос

СК "Армеец-по свободна борба-ЦСКА" - гр. София

СК "Борец - гр. Видин" - гр. Видин

СК "Борба Славия 2009" - гр. София

СКБ "Стефан Караджа-Елхово" - гр. Елхово

СКБ "Миньор-Раднево" - гр. Раднево

СК "Дарк Ейнджълс" - гр. София

СК "Митекс" - гр. Благоевград

СКБ "Добруджански борец" - гр.Алфатар

СКБ "Никола Станчев-община Созопол" - с. Равна Гора

СК "Спартак 13 - Класик" - гр. Плевен

СКБ "Беласица-Петрич" - гр. Петрич

СК "Тракия 2010" - гр. Пловдив

КБ "Хари Стоев" - с. Черногорово

СК "Тракия Спорт" - гр. Пловдив

СК "Етър-Виктори 2011" - гр. Велико Търново

СКБ "Крали Бимбалов" - гр. Царево

СКБ "Лудогорец-Паисиево" - с. Паисиево

СКБ "Тангра-Благоевград" - гр. Благоевград

СК "Шумен" - гр. Шумен

СКБ "Германея-2011" - гр. Сапарева баня

СКБ "Миньор" - гр. Рудозем

СК "Скала Зверино 2011" - с. Оселна

СК "Марек-Дупница" - гр. Дупница

СКБ "Бели лом-Буйново" - с. Буйново

КБ Бургас - кл. стил - гр. Бургас

СК Бистрица-Абланица - с. Абланица

СК Крепост-93 - с. Устина

СКБ Тетевен - гр. София

СКБ Академик 2012 - гр. Свищов

СКБ Илия Павлов - гр. Велико Търново

СК по борба, самбо и джудо - гр. Видин

СКБ Аркос - с. Партизани

СК Ангел Войвода-Хасково - гр. Хасково

СК Петко Сираков 2012 - гр. Вълчи дол