pdfВерсия за печат

Дата Първенство Възраст Домакин Стил
ЯНУАРИ
18 - 21 ДЛП юноши Бургас кл., св.
27 ДЛП момичета, кадетки, девойки Горна Оряховица ж
ФЕВРУАРИ
01 Зимен турнир по народна борба мъже Асеновград св.
15 - 16 ДЛП (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже Сливен кл.
16 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени жени
17 - 18 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже св.
24 - 25 ДЛП момчета Бургас/Стара Загора кл., св.
МАРТ
1 - 2 ДЛП кадети Бургас/Сливен кл., св.
9 - 11 МТ "Злати Динев Ройдев" момчета Гълъбово св.
17 - 18 ДЛП деца Горна Оряховица кл., св.
17 - 18 Световна купа жени Такасаки, Япония ж
21 - 25 МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени София св., кл., ж.
30 - 31 Турнир "Динко Петров" кадети, кадетки - по покана Стара Загора кл., св., ж.
  Турнир "Кольо Узунов" по покана Стара Загора кл.
  Турнир "Данко Дачев" по покана Бургас кл.
         
АПРИЛ
7 - 8 Световна купа мъже Айова, САЩ св.
14 ДЛОШ момичета, кадетки, девойки Бургас ж
18 - 22 МТ "П.Сираков-Ив. Илиев" юноши (19-23 г.) Русе св., кл
23 - 29 Европейско първенство кадети, кадетки Украйна, Киев кл., св., ж
30.04.-06.05. Европейско първенство мъже, жени Каспийск, Русия кл., св., ж.
  Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети Кюстендил кл.
  Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев" по покана Ямбол св.
МАЙ
4 МТ "Русенски легенди" - отборен кадети Русе св.
12 - 13 ДЛОШ юноши Пловдив/Сливен кл., св.
19 ДЛОШ деца Горна Оряховица/Самоков св., кл.
24 Турнир по покана Стремци св.
26 Турнир "Еню Вълчев-Димитър Чифудов" по покана Тополовград св.
27 Турнир по покана Руен св.
  Турнир "Станчо Колев" деца - по покана Стара Загора св.
ЮНИ
2 - 3 ДЛОШ момчета Пловдив/Разград кл., св.
5 - 10 Европейско първенство юноши , девойки до 23 г. Истанбул, Турция кл., св., ж.
9 - 10 ДЛОШ кадети Плевен/Сливен кл., св.
14 - 15 ДЛОШ (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже Ловеч кл.
15 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени ж.
16 - 17 ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже св.
22 - 24 Европейско първенство момчета, момичета Гиор, Унгария кл., св., ж
  Турнир "Пламен Боцев" по покана Враца кл., ж.
  ХХ Турнир "Димитър Добрев" деца - по покана с. Езерче св.
  Турнир "Стоян Николов" по покана Златица кл.
ЮЛИ
2 - 8 Световно първенство кадети, кадетки Загреб, Хърватска кл., св., ж.
  Турнир "Крали Бимбалов" по покана Царево кл.
  Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени - по покана Шкорпиловци св., ж.
АВГУСТ
30.07.-05.08. Европейско първенство юноши, девойки Рим, Италия св., кл., ж
СЕПТЕМВРИ
  Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев" по покана Белене кл.
5 - 9 Световно студентско първенство мъже, жени Гуаяна, Бразилия св., кл., ж
17 - 23 Световно първенство юноши, девойки Търнава, Словакия св., кл., ж
28 - 30 Световно първенство ветерани Скопие, Македония св.
  Турнир "Никола Станчев" по покана Твърдица св.
  Турнир "Продан Гарджев" по покана Средец св.
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев" по покана Карнобат кл.
  Турнир "Никола Илчев" по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ
7 Турнир "6-те Великденски ангела" по покана Симеоновград св.
5 - 7 Световно първенство ветерани Перм, Русия кл.
12 - 14 Младежки олимпийски игри кадети, кадетки Буенос Айрес, Аржентина св., кл., ж
20 - 28 Световно първенство мъже, жени Будапеща, Унгария св., кл., ж
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета Разград св.
  Турнир "Стоте войводи" кадети - по покана Сливен св.
  Турнир "Серафим Бързаков" по покана Петрич св.
  Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета - по покана Нова Загора св.
  Турнир деца - по покана Айтос св.
НОЕМВРИ
  Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета - по покана София св.
24 Турнир "Олимпийска слава"   Бургас св.
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ
7 - 8 Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети - по покана Плевен кл.
  Турнир "Еню Вълчев" по покана Димитровград св.
  Турнир "Никола Петров" деца - по покана Горна Оряховица св.
13 - 14 Световна клубна купа мъже Техеран, Иран св.
20 - 21 Световна клубна купа мъже Техеран, Иран кл.
         
ЗАБЕЛЕЖКА ДЛП и ДЛОШ за момичета, кадетки, девойки, жени и деца се провеждат в един ден.  
  (Меренето за деца - вечерта преди състезанието)    
  Управителният съвет запазва правото си на промени.    
Предложения за дати на състезания и домакинства за 2019 г. от клубовете ще се приемат в БФ Борба до 20 септември  2018 г.