pdfВерсия за печат

Дата Първенство Възраст Домакин Стил
ЯНУАРИ
14 - 15 ДЛП юноши Сливен кл., св.
18 Отборни срещи кадети Г. Оряховица кл., св.
19 ДЛП момичета, кадетки, девойки Г. Оряховица ж
27 - 28 ДЛП кадети Бургас кл., св.
ФЕВРУАРИ
01 Зимен турнир по народна борба мъже Асеновград св.
04 ДЛП (59, 66, 71, 75, 80, 85, 98, 130) мъже, жени      (48, 55, 60, 69) София кл., ж.
05 ДЛП  (57, 61, 65, 70, 74, 86, 97, 125) мъже, жени      (53, 58, 63, 75)   св., ж
11 - 12 Отборни срещи кадети Сливен кл., ж.
16 Турнир всеки срещу всеки мъже Бургас кл., св.
16 - 17 Световна купа мъже Техеран, Иран св.
17 - 18 ДЛП момчета Бургас кл., св.
24 - 26 МТ "П.Сираков-Ив. Илиев" юноши, девойки (19-23 г.) Варна св., кл., ж.
МАРТ
10 Отборни срещи кадети Гълъбово св.
11 Отборни срещи кадети Самоков кл.
11 - 12 МТ "Злати Динев Ройдев" момчета Гълъбово св.
16 - 17 Световна купа мъже Техеран, Иран кл.
17 - 18 ДЛП деца Сливен кл., св.
24 - 25 Турнир "Динко Петров" кадети, кадетки, по покана Стара Загора кл., св., ж.
  Турнир "Кольо Узунов" по покана Стара Загора кл.
  Турнир "Данко Дачев" по покана Бургас кл.
28.3.-02.4. Европейско първенство юноши , девойки до 23 г. Сомбатхей, Унгария кл., св., ж.
АПРИЛ
01 Отборни срещи кадети Плевен кл.
02 Отборни срещи кадети Димитровград св.
7-9 МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени Русе св., кл., ж.
22 Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети Кюстендил кл.
22 - 23 МТ "Русенски легенди" кадети, кадетки Русе св., ж.
29 - 30 ДЛОШ юноши Сливен кл., св.
  Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев" по покана Ямбол св.
МАЙ
2 - 7 Европейско първенство мъже, жени Нови сад, Сърбия кл., св., ж
5 ДЛОШ момичета, кадетки, девойки Сливен ж.
13 - 14 ДЛОШ деца Петрич/Враца св., кл.
24 Турнир по покана Стремци св.
26 Турнир всеки срещу всеки мъже Русе св.
27 ДЛОШ момчета Русе св.
28 Турнир по покана Руен св.
ЮНИ
02 Турнир всеки срещу всеки мъже Пловдив кл.
3 ДЛОШ момчета Пловдив кл.
9 - 10 ДЛОШ кадети Горна Оряховица/Плевен св., кл.
17 ДЛОШ мъже, жени (48, 55, 60, 69) Сливен кл., ж.
18 ДЛОШ мъже, жени (53, 58, 63, 75) св., ж.
27.6.-02.7. Европейско първенство юноши, девойки Дортмунд, Германия кл., св., ж
  Турнир "Пламен Боцев" по покана Враца кл., ж.
  Турнир "Е.Вълчев-Д.Чифудов" по покана Тополовград св.
  ХІХ Турнир "Димитър Добрев" деца, по покана с. Езерче св.
  Турнир "Стоян Николов" по покана Златица кл.
ЮЛИ
14 - 16 Голдън Гранд При мъже, жени   св., кл., ж.
  Турнир "Крали Бимбалов" по покана Царево кл.
  Турнир по плажна борба юноши, девойки, мъже, жени Шкорпиловци св., ж
25 - 30 Европейско първенство кадети, кадетки Сараево, Босна и Херцеговина кл., св., ж
АВГУСТ
01 - 06 Световно първенство юноши, девойки Тампере, Финландия св., кл., ж
21 - 26 Световно първенство мъже, жени Париж, Франция кл., св., ж.
СЕПТЕМВРИ
  Турнир "Петър Мънев" по покана Белене кл.
05 - 10 Световно първенство кадети, кадетки Атина, Гърция кл., св., ж.
29 Отборни срещи кадети Самоков кл.
30 Отборни срещи кадети Разград св.
  Турнир "Никола Станчев" по покана Твърдица св.
  Турнир "Продан Гарджев" по покана Средец св.
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев" по покана Карнобат кл.
  Турнир "Никола Илчев" по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ
  Турнир "6-те Великденски ангела" по покана Симеоновград св.
10 - 15 Световно първенство ветерани - мъже Пловдив, България кл., св., ж.
20 Турнир всеки срещу всеки мъже Сливен кл., св.
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета Разград св.
  Турнир "Стоте войводи" кадети, по покана Сливен св.
  Турнир "Серафим Бързаков" по покана Петрич св.
  Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета, по покана Нова Загора св.
  Турнир деца, по покана Айтос св.
НОЕМВРИ
  Купа на европейските нации мъже, жени Москва, Русия св., кл., ж.
10 Турнир всеки срещу всеки мъже, жени София-НСА св., кл., ж.
  Турнир Янчо Патриков" деца, момчета, по покана София св.
  Турнир "Олимпийска слава" по покана Бургас св.
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ
  Турнир "Еню Вълчев" по покана Димитровград св.
  Турнир  "Никола Петров" деца, по покана Г. Оряховица св.
           
ЗАБЕЛЕЖКА: ДЛП и ДЛОШ по св. и кл. борба за деца, момчета и кадети се провеждат в 1 ден - всички категории.  
Предложения за дати на състезания и домакинства за 2018 г. от клубовете ще се приемат в БФ Борба до 20 септември  2017 г.